Sklonomer na Z 7245 Horalsystém

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
jojo164
Příspěvky: 350
Registrován: ned zář 27, 2009 9:52 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Sklonomer na Z 7245 Horalsystém

#16 Nový příspěvek od jojo164 »

Tiež momentálne riešim problém so sklonomerom. Chýba mi však tá skrinka s prepínačom a kontrolkami. Nemáte prosím Vás niekto schému zapojenia?

Uživatelský avatar
STEEL
Příspěvky: 2692
Registrován: ned zář 13, 2009 11:26 am
Bydliště: Okres Jihlava

Re: Sklonomer na Z 7245 Horalsystém

#17 Nový příspěvek od STEEL »

schema zapojení sem taky scháněl ale bohužel původní výrobce už neexistuje a archivy se prej nedochovali
a ty máš horal system? Mohl bych tě poprosit o vyfocení nálepky co je na čelním skle nad svahovou dostupností předem moc díky
Zetor 6911 a Zetor 6945
vlek Deza 5000
štípačka do kšand
bedna do kšand
lejta na vodu 2000l
špalíkovač Biboš s dopravníkem v.č. 515
vlek BSS P 73 S olejová
věž z Balkancar 1733 upravená do tříbodového závěsu
ŽTR 216 H
Nakladač ND4 - 039

Karel 4
Příspěvky: 14
Registrován: ned úno 27, 2011 10:52 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Sklonomer na Z 7245 Horalsystém

#18 Nový příspěvek od Karel 4 »

Viťa1 píše:Většinou cítíš kolik to vydrží :smich: a navíc jak jsem sedl do traktoru to bylo první co jsem vypnul to vříská furt jen traktor trošku poskočil :)
přesně tak- pokud jezdis dlouho ve svahu tak to rozčiluje a jestě se vic bojiš převraceni,podle navodu ktery jsem někde četl jak to začne řvat měl bys opatrně vycouvat.

Uživatelský avatar
giovanny1971
Příspěvky: 140
Registrován: sob zář 17, 2016 3:16 pm
Bydliště: Vsetin

Re: Sklonomer na Z 7245 Horalsystém

#19 Nový příspěvek od giovanny1971 »

Nazdar Horaláci...připojím se k tomuto vláknu s dotazem..Budu montovat výše zmíněný sklonoměr DSH 026.. na jakém místě to v traktoru já to nikde na fotkách nenašel..neví někdo?? dík za případnou odp

Uživatelský avatar
peny
Příspěvky: 2731
Registrován: pon bře 08, 2010 1:18 pm

Re: Sklonomer na Z 7245 Horalsystém

#20 Nový příspěvek od peny »

Obrázek

pavel sk
Příspěvky: 12729
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Sklonomer na Z 7245 Horalsystém

#21 Nový příspěvek od pavel sk »

Ak bol ten naklonomer poprevracany tak ho mozes dat len do srotu. Pozor na nebezpecny odpad lebo je vnom dost ortute.

Uživatelský avatar
giovanny1971
Příspěvky: 140
Registrován: sob zář 17, 2016 3:16 pm
Bydliště: Vsetin

Re: Sklonomer na Z 7245 Horalsystém

#22 Nový příspěvek od giovanny1971 »

pavel sk píše:Ak bol ten naklonomer poprevracany tak ho mozes dat len do srotu. Pozor na nebezpecny odpad lebo je vnom dost ortute.
Aha a jak to zjistím když ho kupuju nový v zetor dílech v Hlučíně??? Neni tam nějaká transportní poloha před prvním použitím??....Jo a dík moc za fotku ..já si říkal že spoustu horalů na tom míste má jen díry v palubce :)

pavel sk
Příspěvky: 12729
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Sklonomer na Z 7245 Horalsystém

#23 Nový příspěvek od pavel sk »

Novy by sa nemal prevracat ani niejak viac naklanat a triast nim (hrozi trhnutie ortute v stlpcoch, su dva) mal by byt na obale jasne oznaceny upozornovacou znackou. Neviem naco ti to bude dobre, ale u nas sa to hned zanova odpajalo lebo to škriekalo uz aj na dvore. Bralo to dost stavu a je to citlive na vsetko. AK das traktor nabok tak ho musis vymenit lebo sa vnom pretrhnu ortutove stlpce. Inak ak nemas otvor v palubnom tunely tak budes musiet rezat. Na foto vyssie vydno len tu malu cast (panel) naklonomeru. Zvysok je v palubovke ukryty. Na meranie naklonu sa daju kupit jednoduksie a lacnejsie naklonomery ako sa pouzivaju v OFF ROADoch.

Odpovědět

Zpět na „Zetor Horal Systém“