Nabovi stroje

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: Nabovi stroje

#421 Nový příspěvek od zetorak jirka »

Pěkně se na to kouká, když druhý dělá :smich: Ty hrabeš větvičky a já se tady hrabu po kolena ve sněhu, dnes zas od 9,00 do 16,30 vyhrnování pro obec, zas mi přibyla letos jedna asi 500m dlouhá cesta na samotě mezi loukama. Lidi postupně osídlujou chalupy na samotách na trvalí bydlení, a je na obci jim udržovat cesty. Ani né tak pro ně, ale pro záchranné složky .

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8742
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Nabovi stroje

#422 Nový příspěvek od Franta.cz »

zetorak jirka píše:Lidi postupně osídlujou chalupy na samotách na trvalí bydlení, a je na obci jim udržovat cesty. Ani né tak pro ně, ale pro záchranné složky .
To mě chvilku vykládej.Když si nepropluhuju tak budu zapadanej , záchranáři at dojdou pěšky :-/

Uživatelský avatar
Dvordy
Příspěvky: 2105
Registrován: pon črc 09, 2007 8:50 am
Bydliště: Táborsko

Re: Nabovi stroje

#423 Nový příspěvek od Dvordy »

Mám KONa 400 a tam jsou za kolama jiné než tyhle, tak asi bylo víc druhů.
Zetor 4011, Zetor 7341, JCB 3C III

Uživatelský avatar
pirat
Příspěvky: 1569
Registrován: stř led 02, 2008 8:41 pm
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabovi stroje

#424 Nový příspěvek od pirat »

Zdarec myslim ze letos se to vytahovani docela vyplati diky esce ale ja bouzel nemam moznost to vytahnout mam pres pul kilometru dlouhe radky. :prace:

nabocklish
Příspěvky: 1891
Registrován: ned úno 28, 2010 8:10 pm

Re: Nabovi stroje

#425 Nový příspěvek od nabocklish »

Naše městské služby mají kolem pěti traktorů, locust, minibagr, komunální zametací vozítko atd. k tomu adekvátní nářadí i zaměstnance. Tím pádem se o nás starají pěkně, všechna čest :)
Nicméně, když u nás mluvíme o přívalech sněhu, máme na mysli tak dvacet centimetrů :) jsme nejsušší místo v republice. Spíš mě serou mrazy, které už trvají opravdu dlouho.

Zdenku, nestraš s escou! Mimochodem zamazáváš rány po řezu? Každopádně vytahání a spálení révy rozhodně není od věci, ať už se bavíme o esce, kadeřavosti atd.
Já mám řádky kousek přes 300 metrů. Jezdil jsem na dvakrát. V některých řádcích jsem dával dolů jeden kmínek a tam jsem to musel tahat dokonce po třetinách.

Uživatelský avatar
pirat
Příspěvky: 1569
Registrován: stř led 02, 2008 8:41 pm
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabovi stroje

#426 Nový příspěvek od pirat »

Jj rany zamazavam tim co se pouziva na ovocne stromky

nabocklish
Příspěvky: 1891
Registrován: ned úno 28, 2010 8:10 pm

Re: Nabovi stroje

#427 Nový příspěvek od nabocklish »

tak jo, budu se opičit a zkusím to letos také máznout :)


Uživatelský avatar
pirat
Příspěvky: 1569
Registrován: stř led 02, 2008 8:41 pm
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabovi stroje

#429 Nový příspěvek od pirat »

Paradni 8)

pavel sk
Příspěvky: 12731
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Nabovi stroje

#430 Nový příspěvek od pavel sk »

8) 8) 8)

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: Nabovi stroje

#431 Nový příspěvek od zetorak jirka »

Hezkýýý, škoda že to mám k tobě tak daleko, hned bych se šel s tebou svíst. V tom jsem se v životě nesvezl. Sice jsem na vojně byl, ale neměli jsme to tam a sousedi tu s tím pole neobdělávaj.. :smich:

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4190
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabovi stroje

#432 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Pěknýýý 8) Tanky mám rád, sice jsem v tom nikdy nejel. Jednou bych se rád s tím svezl ;-) Nehraješ World of Tanks? :smich: Já hraju sem tam je to dobrá hra libí se mi :rally:

nabocklish
Příspěvky: 1891
Registrován: ned úno 28, 2010 8:10 pm

Re: Nabovi stroje

#433 Nový příspěvek od nabocklish »

Jirko, teď jsi mi připomněl, že jsme kousek od Nové Paky kupovali několik vojenských strojů a mezi nimi i jednu V3S a dva skříňové přívěsy A3S. Jeli jsme po ose, poprvé jsme zapřáhli jeden a pro ten druhý jsme pak vraceli, takže tuhle 250 km dlouhou trasu jsme s vejtřaskou absolvovali celkem třikrát! Jo a při jedné z těch cest začalo pršet a až v tom okamžiku jsme zjistili že nemáme stěrače ... do té doby jsme si toho nějak nevšimli - holt příprava "stěrače stírají" není tak úplně k zahození :smich: Tenkrát jsem si ověřil, že potřít okno rozkrojenou bramborou, aby se na něm nedržela voda, nefunguje :smich:
Na počítačové hry mě osobně moc neužije, ale o world of tanks jsem už slyšel. Hlavně to, že jsou tam tanky vykresleny historicky dost přesně. Takže za mě palec nahoru :)

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: Nabovi stroje

#434 Nový příspěvek od zetorak jirka »

Martine, tak to je teda nářez, takle se povozit ve vejdě, Já sice na vojně jezdil s vejdou služebky , vždy od pondělka do čtvrtka ve světě a pátek jsem měl vždy čas na auto. Ale to bylo v 78 roce, ale dnes ? to je teda sousto, ale krásný výlet, že ? 8)

nabocklish
Příspěvky: 1891
Registrován: ned úno 28, 2010 8:10 pm

Re: Nabovi stroje

#435 Nový příspěvek od nabocklish »

Krásný výlet, já jsem si to moc užil! Vítám a jsem pro každou takovou blbinu. A je jasné že kdybych si sjednal dopravu, vyjde mě to ve všech ohledech lépe, ale nebyla by sranda. Je velký rozdíl, pokud to člověk dělá jako koníček nebo práci. Kdyby to měl být denní chleba, velmi bych si rozmýšlel jezdit třeba i Liazkou nebo T815. Nedávno jsem jel posledním Manem a to je na míle daleko všemu.
Můj děda jezdil každý týden trasu Velké Pavlovice - České Budějovice. Nejdřív celkem raritním Bedfordem a pak Pragou RN. To bylo v padesátých letech o asfaltových cestách si mohli nechat zdát...

Odpovědět

Zpět na „Zetor 5211-7745“