Nabovi stroje

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pirat
Příspěvky: 1569
Registrován: stř led 02, 2008 8:41 pm
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabovi stroje

#451 Nový příspěvek od pirat »

Jj tak to uz mas lepsi ss tim stelovanim tlaku z kabiny zrovna dneska jsem vytahnul male vento abych vyzkousel zda vsechno funguje ale mel jsem ho celou zimu ve vytapene garazi tak je to vse ok :driver: kdy mas v planu strikat evidentne jsem postrik sulkou zaspal tak pojedu pristi tyden kumuluse nebo mozna az za 14 dni uvidime jak to bude poskakovat

nabocklish
Příspěvky: 1892
Registrován: ned úno 28, 2010 8:10 pm

Re: Nabovi stroje

#452 Nový příspěvek od nabocklish »

Já jsem v předjaří kumulusem nikdy nestříkal. Jenom jsem slyšel, "že to jde", ale koncentraci a účinnost neznám. Při ochlazení se rozvoj zastavil. V neděli a pondělí hlásí zase teplo takže myslím, že by to ještě šlo... Chce to zhodnotit v neděli ráno ve vinohradu a záleží na tobě jak budeš odvážnej :smich:
Postřik sulkou jsem udělal v pondělí, kdy to bylo ve fázi "velkých včeliček". A stříkal jsem jesserniggem - jak se chlapec snažil, aby bylo všechno ok :smich:

Uživatelský avatar
pirat
Příspěvky: 1569
Registrován: stř led 02, 2008 8:41 pm
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabovi stroje

#453 Nový příspěvek od pirat »

Jj ja jsem chtel taky strikat uz pred tydnem ale nestihnul jsem to :) jesserniga si nechas do zalohy ne nebo ho chces prodat???

nabocklish
Příspěvky: 1892
Registrován: ned úno 28, 2010 8:10 pm

Re: Nabovi stroje

#454 Nový příspěvek od nabocklish »

Výročí osvobození u památníku
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

dvk
Příspěvky: 1689
Registrován: pon bře 01, 2010 3:59 pm
Bydliště: CZ

Re: Nabovi stroje

#455 Nový příspěvek od dvk »

8) 8) 8)

Uživatelský avatar
peny
Příspěvky: 2731
Registrován: pon bře 08, 2010 1:18 pm

Re: Nabovi stroje

#456 Nový příspěvek od peny »

8) 8) 8) 8)

Uživatelský avatar
Laslou
Příspěvky: 389
Registrován: sob říj 23, 2010 11:40 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Nabovi stroje

#457 Nový příspěvek od Laslou »

Tak co nového za D2?

nabocklish
Příspěvky: 1892
Registrován: ned úno 28, 2010 8:10 pm

Re: Nabovi stroje

#458 Nový příspěvek od nabocklish »

Ahoj všem. Práce už jsou většinou pořád ty stejné, což je zbytečné fotit. Ale pár novinek je. Třeba grammer maxio ve 5211.
Co se techniky týká, zaměřili jsme se teď na civilní naklaďáky a něco nového přibylo. Postnu pak nějaké fotky. A něco se rýsuje. Kvizová otázka: jaké nejcharizmatičtější auto brázdilo české stavby? :smich:

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: Nabovi stroje

#459 Nový příspěvek od zetorak jirka »

No přeci Tatra 111 a škodovka Barča.

Uživatelský avatar
pirat
Příspěvky: 1569
Registrován: stř led 02, 2008 8:41 pm
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabovi stroje

#460 Nový příspěvek od pirat »

nabocklish píše:Ahoj všem. Práce už jsou většinou pořád ty stejné, což je zbytečné fotit. Ale pár novinek je. Třeba grammer maxio ve 5211.
Co se techniky týká, zaměřili jsme se teď na civilní naklaďáky a něco nového přibylo. Postnu pak nějaké fotky. A něco se rýsuje. Kvizová otázka: jaké nejcharizmatičtější auto brázdilo české stavby? :smich:
uz si mel moznost vyzkouset tu sedecku ?

red.bill
Příspěvky: 2071
Registrován: čtv led 25, 2018 12:16 pm
Bydliště: Jilemnice

Re: Nabovi stroje

#461 Nový příspěvek od red.bill »

Co by tě ohledně sedačky zajímalo? V bejvalý práci jsem měl v 7245 grammerku professional. Úplně jiný ježdění, člověk z toho nebyl tak vyskákanej, záda nebolely nic ale menší postavy nedostali na pedály. Jestli uvažuješ, že koupíš novou domluv se s obchoďákem ať ti jí přiveze na vyzkoušení. Buď jí pak zaplatíš nebo přiveze jinou.

nabocklish
Příspěvky: 1892
Registrován: ned úno 28, 2010 8:10 pm

Re: Nabovi stroje

#462 Nový příspěvek od nabocklish »

Sedačku jsem samozřejmě zkoušel, i když jen na silnici :) . Je to báječný, hrozně se mi líbí to odpružení "dopředu-dozadu". Jsem celkem dlouhý, takže na pedály v klidu dosáhnu. Opěrky mi nepřekážejí ani na páky hydrauliky, ani na ruční brzdu. Vystupování je samozřejmě trochu horší, chce to zařadit dvojku. Mám tu sedačku otočnou o 45°, když to pootočím, tak nemám problém s nastupováním a vystupováním odpadá. Za mě veliké plus :)

nabocklish
Příspěvky: 1892
Registrován: ned úno 28, 2010 8:10 pm

Re: Nabovi stroje

#463 Nový příspěvek od nabocklish »

Ahoj, dlouho jsem nic nepřispíval. Tak teď jdu rovnou s dotazem a žádostí o pomoc: motor Laidong (minibagr) mi nechce startovat. Chová se jako by byla vybitá baterie. Tj ztěžka otočí jednou. Dělalo to od začátku co mi ho přivezli. I když byla baterie měřením dobrá, tak jsem ji vyměnil. Chová se stále stejně. Sundal jsem startér a ten taky vypadá dobře (uhlíky, nesmrdí atd). Neumím proměřit ani startér ani cívku. Myslíte že ho mám vzít do opravy? Nebo kde hledat chybu?

tomous
Příspěvky: 3132
Registrován: sob úno 27, 2010 3:03 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: Nabovi stroje

#464 Nový příspěvek od tomous »

Máš bateriový vypínač? Jestli jo zkus to zapojit bez něj. Jinak zkus hledat špatnou kostru.

Odpovědět

Zpět na „Zetor 5211-7745“