Zetor 6245 - 7745

Moderátor: Lukashil

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
octaviaman 1
Příspěvky: 895
Registrován: pon črc 09, 2007 10:27 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Zetor 6245 - 7745

#1 Nový příspěvek od octaviaman 1 »

ZETOR 6245 - 7745 si zaslouží taky své vlastní vlákno.
Dávejme sem zkušenosti, fotky a srovnání tìchto traktorù

Krcaka1
Příspěvky: 1202
Registrován: sob črc 07, 2007 8:46 pm
Bydliště: Olomouc

#2 Nový příspěvek od Krcaka1 »

ObrázekZ7245 známého.Už je tam Carraro pøedek dávanej na nísto té pùvodní.(to vedle je Z3011,ale ta sem nepatøí do této kolonky)

Uživatelský avatar
octaviaman 1
Příspěvky: 895
Registrován: pon črc 09, 2007 10:27 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#3 Nový příspěvek od octaviaman 1 »

Krcal píše:ObrázekZ7245 známého.Už je tam Carraro pøedek dávanej na nísto té pùvodní.(to vedle je Z3011,ale ta sem nepatøí do této kolonky)
Tak toto je nádhera

Krcaka1
Příspěvky: 1202
Registrován: sob črc 07, 2007 8:46 pm
Bydliště: Olomouc

#4 Nový příspěvek od Krcaka1 »

To je,tak èisto jak má v tom traktoru nemá nìkdo ani v osobáku,potahy na sedaèkách a ani kapka oleje nikde.

Krcaka1
Příspěvky: 1202
Registrován: sob črc 07, 2007 8:46 pm
Bydliště: Olomouc

#5 Nový příspěvek od Krcaka1 »

A ještì jedna fotka
Obrázek

PETR6945
Příspěvky: 299
Registrován: stř srp 22, 2007 2:10 pm
Bydliště: Uherský Brod
Kontaktovat uživatele:

#6 Nový příspěvek od PETR6945 »

zdravím, chtìl jsem se jenom zeptat tak pro zajímavost, když se tam dá ta náprava carano tak se musí i nìjak pøedìlat nebo upravit kola v pøevodovce?? Nebo je to všechno stejné jak u klasické nápravy??? :)

Krcaka1
Příspěvky: 1202
Registrován: sob črc 07, 2007 8:46 pm
Bydliště: Olomouc

#7 Nový příspěvek od Krcaka1 »

Když jsem se s ním bavil,tak mu to pøedìlávali maníci ze Zetou a museli prý pøedìlat celou pøevodovku,rozpùlit traktor a skøíò diferáku od pøevodovky oddìlat.

Uživatelský avatar
Chudej farmar
Příspěvky: 875
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#8 Nový příspěvek od Chudej farmar »

nemam moc casu ale napisu ti sem presne co vse se musi udelt na carraro moc rozdilne to neni o proti klasicke 8) zitra to sem napisu ted se musim jit podivat za kravama :)
Studoval jsem fakt rád miloval jsem Suchdol CZU - Holky, chlast, pohoda :-) ted uz jen práce ale dělám jako jeden z mála to co me baví :-)

5 traktorů, 170ha, 40ks dobytka... vše v podstatě dělám sám :-)

Uživatelský avatar
Chudej farmar
Příspěvky: 875
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#9 Nový příspěvek od Chudej farmar »

ta 72 je luxusni 8) neco takoveho bych rad z te moji ale jeste raci s motorem 77...

ted k tej carraro je to na strasne dlouhe povidani tak to vezmu ve zkratce,na tu moji 72 chci taky montit predek tak se o to uz vice jak 1 rok zajimam bohuzel letos na to o5 nedojde z duvodu velke financi investice do neceho uplne jineho :( :( zacneme od naprav uvazoval jsem prvne o klasicke naprave tezke (carraro jsem myslel ze je muj financi nesplnitelnej sen) ale kupo divu pri zjistovani cen jsem byl velice prekvape klasicka tezka naprava stara tak 50tis kc new kolem 100tis :shock: no a carraro new tu co by jsem chtel (30km/h) 60tis.. dalsi vec ze ta ceska z 90% nema uzaveru muselo by bejt sakra stesti na takovou starsi narazit :( . Carraro naprava se dela ve 3 typech 25km/h 30km/h a 40km/h- a ta je brzdena kotoucovkou. podle toho se samo odvijí i cena... vsechny maj samosvornou uzaverku. Traktor: podle typu vybrane napravy je potreba rozkuchnout a upravit mu tak pojezdovou rychlost(castecne v prevodovce a pak portalech) do prevodovky je treba namontovat hridel s kolem je to stejne jako kdyz davate klasickou, dolu primontovat rozvodovku a pak kardan,ovladani zapinani atd, jine je drzeni predni napravy takze musi byt cely ten predek co drzi napravu vymenen za ten na carraro. a samo ze se musi da orsta rizeni na carraro to jinak nejde. celkova investice na tu 30Km je zhruba neco pres 100tis.. samo ze to asi bude vic pac az se traktor rozkuchne bude treba urcite neco vymenit protoze uz to bude ko atd... to je ve zlratce asi vsechno. jinak carraro ma vetsi rejd a je cela v oleji nevyhoda je ze jsou mene vhodne do UKT do lesa ze pry radi praskaj ale reseni je taky dat tam silnejsi z proximy ta pry vydrzi vice jak ta z 73....
Studoval jsem fakt rád miloval jsem Suchdol CZU - Holky, chlast, pohoda :-) ted uz jen práce ale dělám jako jeden z mála to co me baví :-)

5 traktorů, 170ha, 40ks dobytka... vše v podstatě dělám sám :-)

Uživatelský avatar
6911
Příspěvky: 935
Registrován: čtv črc 12, 2007 12:09 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

#10 Nový příspěvek od 6911 »

me by stacila ta stara tezka na 6911 a udelal bych si z ni 6945 :)

Uživatelský avatar
Chudej farmar
Příspěvky: 875
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#11 Nový příspěvek od Chudej farmar »

6911 píše:me by stacila ta stara tezka na 6911 a udelal bych si z ni 6945 :)
no ono kdyz si to spocitas tak to moc lepsi investlice neni za 50tis mas starou napravu a nevis co ji je( ta cena je prumerna muzes ji sehna levnejc ale ja to nedokazu) a kdyz si pridas 10tis tak mas new napravu se samosvorem to uz tech 10 tis neni tolik...
Studoval jsem fakt rád miloval jsem Suchdol CZU - Holky, chlast, pohoda :-) ted uz jen práce ale dělám jako jeden z mála to co me baví :-)

5 traktorů, 170ha, 40ks dobytka... vše v podstatě dělám sám :-)

PETR6945
Příspěvky: 299
Registrován: stř srp 22, 2007 2:10 pm
Bydliště: Uherský Brod
Kontaktovat uživatele:

#12 Nový příspěvek od PETR6945 »

My sme doma taky pøedìlávali 6911 na 6945 ale dávali sme tam tu klasickou nápravu, sice ta náprava byla ze 7045 ale to bylo jedno je to úplnì stejné, Jenomže sme taky museli pøedìlat kola v pøevodovce a nebyla to žádná sranda, protože za ty kola chtìjí nehorázné peníze. Sice to byl vetší investice ale jsem rád, že se nám to podaøilo sprovoznit. Už bych to nevymìnil za traktor bez pøedku. :) :) :)

Uživatelský avatar
6911
Příspěvky: 935
Registrován: čtv črc 12, 2007 12:09 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

#13 Nový příspěvek od 6911 »

nj jde o to ze musis napravu + kardan + pneu +kolecka do PREVODOVKY + atd a jses na 100 000 kdyz se vydari kdyz nee tak i za 120 000

PETR6945
Příspěvky: 299
Registrován: stř srp 22, 2007 2:10 pm
Bydliště: Uherský Brod
Kontaktovat uživatele:

#14 Nový příspěvek od PETR6945 »

no já bych vžádném pøípadì tìch 100 - 120 000 do toho neinvestoval a ani pùlku bych za to nedal, to bych radši uvažoval o koupi traktoru s pøedkem.

Uživatelský avatar
Chudej farmar
Příspěvky: 875
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#15 Nový příspěvek od Chudej farmar »

PETR6945 píše:no já bych vžádném pøípadì tìch 100 - 120 000 do toho neinvestoval a ani pùlku bych za to nedal, to bych radši uvažoval o koupi traktoru s pøedkem.
cece nechci rejpat ale mas kalkulacku?? tak pocitej smenou ok? vezmu svuj priklad mam 7211 r.v. 91 mam ji od novoty nema az tak moc najezdino a je rekl bych dost solidni stavu.. presto za ni nedostanu vice jak 160tis... kdyz si pujdu koupit 7245 a aby byla ve stavu co mam ja tak bude stat urcite 300tis... a to jeste nebudu mit tu jistotu ze ten traktor je opravdu ok pac do nej nevidis.... a 7245 za 250 tis je KO traktor leda pres nakeho dobreho znameho... ale je to kazdeho volba ja bych urcite nereseli predek vymenou traktoru ted v teto situaci.. resil bych to pouze ze bych mel nakej peniz navic a chtel to vymenit za neco mladsiho trebas za 63 nebo 73 pak jo...
Studoval jsem fakt rád miloval jsem Suchdol CZU - Holky, chlast, pohoda :-) ted uz jen práce ale dělám jako jeden z mála to co me baví :-)

5 traktorů, 170ha, 40ks dobytka... vše v podstatě dělám sám :-)

Odpovědět

Zpět na „Zetor 5211-7745“