Jirkův ZETOR 7245

Moderátor: Lukashil

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Jirkův ZETOR 7245

#1 Nový příspěvek od zetorak jirka »

http://zetorak.rajce.idnes.cz/zetor_7245/

Zdravím všechny příznivce zetoru.Patřím už mnoho let mezi ně taky, Hodně sleduji stránky (naše traktory) , chtěl bych se podělit o své skušenosti a rád se dozvěděl nové vaše skušenosti. Pro začátek bych chtel ukázat jeden kousek z mé zbýrky. mam jich víc od 25 A. až po 12145 kterou jsem si koupil před měsícem pod stomeček, ale ježišek mi ho odmítl zabalit do krásného vánočního papíru :pc: Ale o tech aš příšte .

Moje zbírka zetoru obsahoje 5 kousku, 5011-3válec, 6045-vzorník všech typu řady UR 1 postavený doma z náhradních dílu a toho co se kde sehnalo, pak je ta 72 kterou používám nejvíc,nyní v zimní udržbě, fotky dodám , pak Z-25 A a pak 12145. Mrzí mě ten nápis nisan na fotkách 72. nyní už tam není, to byla tehdy taková provokace. :vysmech: Ktomu mam doma zbírku modelu (bruder) vše v měřítku 1:16 asi 46 kousku, stoho 1 na dakové ovl. Už se pomalu vracim do dětských let :jazyk:

Zdraví vás zetorák Jirka

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: zetor 7245

#2 Nový příspěvek od zetorak jirka »

Zdravím vsechny v novém roce. Opět se nám vrátila na chvilku pani zima a tak je čas vyrazit do terénu. Dělám vyhrnování sněhu pro obec a udržuji cesty k přilehlím osadám patřícím k naší obci cirka 25km cest po samotách, polníma a lesníma cestama, zhruba 5 hod. jeden výjezd . Dobrej kšeft na zimu, I když né vždy se daří, traktor je někdy jako mezek a když si usmyslí že nepojede tak si lehne do příkopa a nikdo sním nehne. Pak je tady problém sehnat někoho kdo ho donutí vstát a pokračovat v cestě obvzláčt ve večerních hodinách. Tu je pár fotek z lonska ,letos eště nebylo co fotit. http://zetorak.rajce.idnes.cz/snih

Uživatelský avatar
Martin90
Příspěvky: 1581
Registrován: pát lis 12, 2010 9:15 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: zetor 7245

#3 Nový příspěvek od Martin90 »

zetorak jirka píše:Zdravím vsechny v novém roce. Opět se nám vrátila na chvilku pani zima a tak je čas vyrazit do terénu. Dělám vyhrnování sněhu pro obec a udržuji cesty k přilehlím osadám patřícím k naší obci cirka 25km cest po samotách, polníma a lesníma cestama, zhruba 5 hod. jeden výjezd . Dobrej kšeft na zimu, I když né vždy se daří, traktor je někdy jako mezek a když si usmyslí že nepojede tak si lehne do příkopa a nikdo sním nehne. Pak je tady problém sehnat někoho kdo ho donutí vstát a pokračovat v cestě obvzláčt ve večerních hodinách. Tu je pár fotek z lonska ,letos eště nebylo co fotit. http://zetorak.rajce.idnes.cz/snih
Moc pěkný pluhy. Jinak pěkně jsi ho tam uložil :)
Zetor 8245 Turbo, Zetor 12145 Turbo, ZTS 16245 Super

Uživatelský avatar
pirat
Příspěvky: 1569
Registrován: stř led 02, 2008 8:41 pm
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: zetor 7245

#4 Nový příspěvek od pirat »

to muselo byt pekny vyjizdeni z ty brazdy co ??? :shock:

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: zetor 7245

#5 Nový příspěvek od zetorak jirka »

Zvládla ho až silná proksima

Uživatelský avatar
czlukas
Příspěvky: 2611
Registrován: pon lis 09, 2009 9:44 pm
Bydliště: Moravskoslezsky kraj

Re: zetor 7245

#6 Nový příspěvek od czlukas »

Moc pěkně si to zaparkoval :smich:
Vyjel si sam nebo tě někdo vytahoval?
Začínal sem z eresama tet jedině ZETOR !!

Pokud traktor tak jedině ZETOR !

Pokud auto tak jedině ŠKODA

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: zetor 7245

#7 Nový příspěvek od zetorak jirka »

Nebyla šance, musel přijet těžkou proksimou

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4190
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: zetor 7245

#8 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Ahoj Jirko máš hezky traktory 8) Pěkně vymazlený :friends: A ty nějak hospodaříš nebo k čemu využíváš ty všechny Zetory?

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: zetor 7245

#9 Nový příspěvek od zetorak jirka »

Michal(zetor) píše:Ahoj Jirko máš hezky traktory 8) Pěkně vymazlený :friends: A ty nějak hospodaříš nebo k čemu využíváš ty všechny Zetory?
Ahoj Michale , já tak trochu hospodařím asi na 50 ha luk a 26 ha orný už od 93 roku . je fakt že by mi natu výměru stačila polovička těch traktoru, ale já jsem už od dětství takovej jak se říká závislák na traktory atak už jsem měl něco před hospodařením ated už je mám spíše jako do sbírky. já jsem v nich vyrostl a ted už se zase vracím do dětských let tak že z nich zas mám radost jako malej kluk.je fakt že bez pochopení manželky by to asi nešlo.

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4190
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: zetor 7245

#10 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

zetorak jirka píše:
Michal(zetor) píše:Ahoj Jirko máš hezky traktory 8) Pěkně vymazlený :friends: A ty nějak hospodaříš nebo k čemu využíváš ty všechny Zetory?
Ahoj Michale , já tak trochu hospodařím asi na 50 ha luk a 26 ha orný už od 93 roku . je fakt že by mi natu výměru stačila polovička těch traktoru, ale já jsem už od dětství takovej jak se říká závislák na traktory atak už jsem měl něco před hospodařením ated už je mám spíše jako do sbírky. já jsem v nich vyrostl a ted už se zase vracím do dětských let tak že z nich zas mám radost jako malej kluk.je fakt že bez pochopení manželky by to asi nešlo.
Aha tak to jo. Ale to jde přeci jenom už to nějakej Hektar je. Tak je aspoň prostřídáš ty traktory a nebo každej dělá něco 8) A jinak tě naprosto chápu. mě je sice 21 ale taky jsem vyrostl s traktorama a přirostli mě k srdci :friends: A baví mě to s nima. Sice v práci je to pak malinko jinačí když v tom člověk celou sezonu rajtuje od nevidim do nevidim :smich: Ale jinak doma jako koníček zetory to je moje :wink: Motat se kolem toho vrtat se v tom semtam nějakej kšeftík víš jak.

Tak ať se daří Jiří... :friends:

Uživatelský avatar
UR1SK
Příspěvky: 1517
Registrován: pát črc 15, 2011 10:19 am
Bydliště: Liptov

Re: zetor 7245

#11 Nový příspěvek od UR1SK »

Moc pekné. Nafoť tie svetlá v tej hornej kapote. Vyzerajú super.

Uživatelský avatar
pirat
Příspěvky: 1569
Registrován: stř led 02, 2008 8:41 pm
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: zetor 7245

#12 Nový příspěvek od pirat »

a zkus nafotit i tu 5011ctku at vime jak vypada 8)

Uživatelský avatar
maršl
Příspěvky: 3012
Registrován: stř říj 17, 2007 11:03 pm
Bydliště: Kančí hory
Kontaktovat uživatele:

Re: zetor 7245

#13 Nový příspěvek od maršl »

mas katalog ND na tu 6045?
Ford 8970, Landini 125, Zetor 12145, 6945, 6045 s nakladačem, vyvážečka STS Kesla 203T, štěpkovač Eschlbock Biber 7 Trio, Kubota B 1600

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: zetor 7245

#14 Nový příspěvek od zetorak jirka »

Ano mám

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: zetor 7245

#15 Nový příspěvek od zetorak jirka »

UR1SK píše:Moc pekné. Nafoť tie svetlá v tej hornej kapote. Vyzerajú super.
Tady posýlám náhled na ty světla. http://zetorak.rajce.idnes.cz/svetla

Odpovědět

Zpět na „Zetor 5211-7745“