6011

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Juro
Příspěvky: 203
Registrován: pon led 26, 2009 6:30 pm
Bydliště: Kristiansand

6011

#1 Nový příspěvek od Juro »

Tak som doniesol domov tuto 6011ku je v schopnom stave az na to ,ze ju nechali dost dlho bez udrzby .Tak musi dostat novu farbu a trocha sa s nou pohrat. Zatial som dal robit starter,
vymenil som valcek na brzde a este sa mi niekam straca voda /nie vela/,ale do oleja to nejde mozno hadice alebo co.
Přílohy
6011 2.jpg
6011 1.jpg

Uživatelský avatar
antipo
Příspěvky: 691
Registrován: ned říj 26, 2008 11:29 am
Bydliště: Třinec

Re: 6011

#2 Nový příspěvek od antipo »

Když si na něm dáš záležet tak bude zase jak nový, byli tady i horší traktory a dali je dohromady tak ti přeju hodně štěstí při opravách
Zetor 3011 Zetor 6718 Zetor 7341

Uživatelský avatar
Juro
Příspěvky: 203
Registrován: pon led 26, 2009 6:30 pm
Bydliště: Kristiansand

Re: 6011

#3 Nový příspěvek od Juro »

antipo píše:Když si na něm dáš záležet tak bude zase jak nový, byli tady i horší traktory a dali je dohromady tak ti přeju hodně štěstí při opravách
:friends: dik.Ono ten traktor je v pohode len zvonku je zanedbany bol asi 5-6rokov von mozno aj viac ale inak ok.Mam este Supra ten bohuzial budem musiet asi predat.Ked porovnavam zatial len na dvore tak super sa javí spracovaním a kvalitou materialov o dost lepsie 8) .Tento major je ako 120ka skodovka /plecharina hlavne/ No major je fakt vyspelí traktor len na nom citit ,ze za komunistov hospodarstvu dochadzal dych.Mozno este v buducnosti prikupim 311ku. :)

Uživatelský avatar
Juro
Příspěvky: 203
Registrován: pon led 26, 2009 6:30 pm
Bydliště: Kristiansand

Re: 6011

#4 Nový příspěvek od Juro »

Tu je nas suprik supricek :friends:
Přílohy
ZSUPER1.jpg

Uživatelský avatar
Brendak
Příspěvky: 2790
Registrován: sob říj 06, 2007 12:44 am
Bydliště: okr. Břeclav

Re: 6011

#5 Nový příspěvek od Brendak »

Juro píše:
antipo píše:Když si na něm dáš záležet tak bude zase jak nový, byli tady i horší traktory a dali je dohromady tak ti přeju hodně štěstí při opravách
:friends: dik.Ono ten traktor je v pohode len zvonku je zanedbany bol asi 5-6rokov von mozno aj viac ale inak ok.Mam este Supra ten bohuzial budem musiet asi predat.Ked porovnavam zatial len na dvore tak super sa javí spracovaním a kvalitou materialov o dost lepsie 8) .Tento major je ako 120ka skodovka /plecharina hlavne/ No major je fakt vyspelí traktor len na nom citit ,ze za komunistov hospodarstvu dochadzal dych.Mozno este v buducnosti prikupim 311ku. :)
S tim pokrokem za komunistu mas asi pravdu. Mame 6911 a ta ma original vdoucestny termostat. Myslim ze *7** ma jeste dvoucestny , ale drivejsi typy meli tricestny. Potom behem vyroby *0** se zaclo prechazet znovu na tricestny. Takze dvoucestny byla slepa ulicka.

Taky zmena ve vtrikovacim cerpadle mohla myslim prijit driv a ne az u *2** rady. Takto se nam tlaci nafta do cerpadla. A opravar rikal , ze to nema cenu opravovat , protoze se tam nafta objevi znovu.

Uživatelský avatar
Juro
Příspěvky: 203
Registrován: pon led 26, 2009 6:30 pm
Bydliště: Kristiansand

Re: 6011

#6 Nový příspěvek od Juro »

1
Přílohy
66.jpg

Uživatelský avatar
Janicko777
Příspěvky: 289
Registrován: čtv pro 20, 2007 11:01 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: 6011

#7 Nový příspěvek od Janicko777 »

Zda sa, ze na traktore sa dost zapracovalo 8) Oproti povodnemu stavu je tu uz vyrazna zmena. ;-)
Zetor 7745, Zetor 6718 a Zetor 25A

Uživatelský avatar
Juro
Příspěvky: 203
Registrován: pon led 26, 2009 6:30 pm
Bydliště: Kristiansand

Re: 6011

#8 Nový příspěvek od Juro »

:prace: dva dni som len vapkoval kim som sa dostal k farbe.Potom zistenie co vsetko netesní.
tak pretesnujem co vidím.Na kapote a blatníkoch je uz nová farba.ostatne brusim a striekam ako sa da /hlavne nech pracuje /caka ma prepis v meste tak ho musim pripravit/.

Uživatelský avatar
Juro
Příspěvky: 203
Registrován: pon led 26, 2009 6:30 pm
Bydliště: Kristiansand

Re: 6011

#9 Nový příspěvek od Juro »

Hlavne je to pohoda robit 8) ked na to kupis co chces . Pri oprave SUPRA som chodil po lazoch a prosil som ludí za kazdú súciastku :pistol:

Uživatelský avatar
Janicko777
Příspěvky: 289
Registrován: čtv pro 20, 2007 11:01 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: 6011

#10 Nový příspěvek od Janicko777 »

Juro píše:Hlavne je to pohoda robit 8) ked na to kupis co chces . Pri oprave SUPRA som chodil po lazoch a prosil som ludí za kazdú súciastku :pistol:
Toto mas teda pravdu, to iste som pocitoval aj ja, ked som k 25ke pritiahol 67ku.
Zetor 7745, Zetor 6718 a Zetor 25A

Uživatelský avatar
Juro
Příspěvky: 203
Registrován: pon led 26, 2009 6:30 pm
Bydliště: Kristiansand

Re: 6011

#11 Nový příspěvek od Juro »

Takze moje zrovnavanie Z50 A Z6011 po sezone v ktorej som odsusal 6011ku v pracach ako pred rokom na Z50.Viem ,ze sa to objektivne neda porovnavat dochodcu a traktor v najlepsich rokoch no aj tak mi to neda.Ale keby stala predomnou nova Z50 a 6011 tak vaham co zobrat.
-Vykon traktora pri tahani vlecky 3,5 ton 60ma urcite na vrch o 1/3.
-chladenie motora -skoro som prisiel o oko ked mi vybuchol chladic cez zatku na 6011ke
Boa totalne zanesená mrieska po vyvapkovaní asi za lopatu spiny chladenie OK.
-super sa pri kosení 180 rotackou ledva zohrial.
-spotreba oleja na 611ke minimalna ani neviem ci 1l .-super ten si olej zobral asi 5l .
-spotreba paliva az je to aj mne divné ale 50ka skoro o 1/2viac ako 6011ka
-kosenie rotackou 180 zda sa ze super to zvladal lahsie hlavne radenie hospodarskeho nahonu a rozbeh .
-brzdenie nema asi zmysel porovnavat ,aj ked super ma urcite lepsi pristup k brzdam a aj to teda potrebuje.
-pohodlnostou teda myslim nadhadzovanie pocas jazdy je super urcite lepsi aj ked nema odpruzenu budu.
-no a najvecsia vyhoda 6011 dostupnost ND.
-hluk traktora -major je dost tichsí ako super ale oba su uchu prijemne teda aspon mne.
-stabilita na ceste- super je ako stare velke auto pohoda ziadne hadzanie ci zmena smeru pri nerovnostiach na ceste- 6011ka trocha ako divá svina ale servo riadenie je naozaj paradicka ako pre deti.

Uživatelský avatar
Chudej farmar
Příspěvky: 875
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: 6011

#12 Nový příspěvek od Chudej farmar »

Juro píše:Takze moje zrovnavanie Z50 A Z6011 po sezone v ktorej som odsusal 6011ku v pracach ako pred rokom na Z50.Viem ,ze sa to objektivne neda porovnavat dochodcu a traktor v najlepsich rokoch no aj tak mi to neda.Ale keby stala predomnou nova Z50 a 6011 tak vaham co zobrat.
-Vykon traktora pri tahani vlecky 3,5 ton 60ma urcite na vrch o 1/3.
-chladenie motora -skoro som prisiel o oko ked mi vybuchol chladic cez zatku na 6011ke
Boa totalne zanesená mrieska po vyvapkovaní asi za lopatu spiny chladenie OK.
-super sa pri kosení 180 rotackou ledva zohrial.
-spotreba oleja na 611ke minimalna ani neviem ci 1l .-super ten si olej zobral asi 5l .
-spotreba paliva az je to aj mne divné ale 50ka skoro o 1/2viac ako 6011ka
-kosenie rotackou 180 zda sa ze super to zvladal lahsie hlavne radenie hospodarskeho nahonu a rozbeh .
-brzdenie nema asi zmysel porovnavat ,aj ked super ma urcite lepsi pristup k brzdam a aj to teda potrebuje.
-pohodlnostou teda myslim nadhadzovanie pocas jazdy je super urcite lepsi aj ked nema odpruzenu budu.
-no a najvecsia vyhoda 6011 dostupnost ND.
-hluk traktora -major je dost tichsí ako super ale oba su uchu prijemne teda aspon mne.
-stabilita na ceste- super je ako stare velke auto pohoda ziadne hadzanie ci zmena smeru pri nerovnostiach na ceste- 6011ka trocha ako divá svina ale servo riadenie je naozaj paradicka ako pre deti.
s tim jak jsi psal o tom komunistickem hospodarstvo tak musim rict ze mas pravdu.. :) a to bych rekl ze rada 0 byla jeste docela solidní prepadove trubicky byly plechove k filtrum to same.. kdez to na rade 2 uz bylo vse z hadiček a po revoluci jeste z horšího materialu takove zelene hadrove pry udajne to nejni ani delane na ropu ale to uz je fuk a tak by se dalo pokracovat dale, ale co nadelas, pro me jsou traktory 70 az 77 jedny z nejlepsich co z brna vyjeli kabina a komfor uz je na slusne urovni ze se v tom necha vydrzet cely den a bez problemu je slyset radio a jsou pomerne bez poruhove :)
Studoval jsem fakt rád miloval jsem Suchdol CZU - Holky, chlast, pohoda :-) ted uz jen práce ale dělám jako jeden z mála to co me baví :-)

5 traktorů, 170ha, 40ks dobytka... vše v podstatě dělám sám :-)

Uživatelský avatar
Juro
Příspěvky: 203
Registrován: pon led 26, 2009 6:30 pm
Bydliště: Kristiansand

Re: 6011

#13 Nový příspěvek od Juro »

Vcera som nalial nemrznucu a do rana zacala tiect vodna pumpa ,kupil som do nej nove tesnenia a ked som ju zlozil tak som po kratkej uvahe odkracal po novu. :vysmech: . :prace: esteze mame vedla v dedine predajnu ND na zetor uz ma tam pznaju.
Uz len zazimovat traktor dakde pod strechu.Zena by bola najracej keby to bolo aspon do vedlajsieho statu. :dablice:
Napadlo ma ako zazimovat stroje? -kosacku,hrabacku.....ostanu vonka ,ale ci ich zakryt alebo nechat len tak.

Uživatelský avatar
Brendak
Příspěvky: 2790
Registrován: sob říj 06, 2007 12:44 am
Bydliště: okr. Břeclav

Re: 6011

#14 Nový příspěvek od Brendak »

Pluh ktery stoji venku zakryvam plechem. S tim traktorem prestehovanym do vedlejsiho statu je to u nas podobne. :smich:

Uživatelský avatar
Juro
Příspěvky: 203
Registrován: pon led 26, 2009 6:30 pm
Bydliště: Kristiansand

Re: 6011

#15 Nový příspěvek od Juro »

tak po dlhsej dobe dake foto z odhrnania snehu
Přílohy
Zima3.jpg
6011zima2.jpg
6011zima1.jpg

Odpovědět

Zpět na „Zetor 5011-7045“