Moje 4 žihadla:-))

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8745
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Moje 4 žihadla:-))

#166 Nový příspěvek od Franta.cz »

Chudej farmar píše:[ zatim se kamaradime odmitl jsem cist ty zlate stranky co jsem k tomu dostal tak to delam metoda pokus omyl :) uvidime
Já když jsem dostal novou mašinu tak jsem vždycky ty zlatý stránky přelouskal a dvakrát.Jednou než jsem do toho sedl a podruhé až jsem trochu pojezdil.Najde se tam spousta zajímavejch věcí :).Navíc mašina nestála 10 korun a je tvoje.

Uživatelský avatar
Chudej farmar
Příspěvky: 875
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Moje 4 žihadla:-))

#167 Nový příspěvek od Chudej farmar »

Franta.cz píše:
Chudej farmar píše:[ zatim se kamaradime odmitl jsem cist ty zlate stranky co jsem k tomu dostal tak to delam metoda pokus omyl :) uvidime
Já když jsem dostal novou mašinu tak jsem vždycky ty zlatý stránky přelouskal a dvakrát.Jednou než jsem do toho sedl a podruhé až jsem trochu pojezdil.Najde se tam spousta zajímavejch věcí :).Navíc mašina nestála 10 korun a je tvoje.
no tak jasna vec, musim teda jeste dodat ze jsem byl radne zaskolen.. byli u me skoro cely den. takze ovladani atd atd vse bylo dostatecne vysvetleno, jedine z ceho jsme div ziv je ta hydraulika ale to uz jsme kouknul do toho navodu a je to tam pekne popsane tak to pred oranim prectu. jo jinak se tomu moc ublizit neda ono totiz cokoliv se tomu nelibi tak to ti da patricne na jevo :smich: nicmene ty servisaci mi rikali co a jak co kde mazat co kdy foukat jak co cistit jak radit ze zactaku, jak si kalibrovat revodovku to vse mi bylo vysvetleno. ale to je tak vse co na tom udelas... kdyz jsem videl jak je to slozite a co je tam trubicek tak aby se v tom cert vyznal na tom neopravim nic a co teprva tech kabelu :zapomel:
Studoval jsem fakt rád miloval jsem Suchdol CZU - Holky, chlast, pohoda :-) ted uz jen práce ale dělám jako jeden z mála to co me baví :-)

5 traktorů, 170ha, 40ks dobytka... vše v podstatě dělám sám :-)

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8745
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Moje 4 žihadla:-))

#168 Nový příspěvek od Franta.cz »

Aby se Ti pak nestýskalo po Zetoru :)
Jináč ať dobře fachá a bez poruch.

Uživatelský avatar
Chudej farmar
Příspěvky: 875
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Moje 4 žihadla:-))

#169 Nový příspěvek od Chudej farmar »

Franta.cz píše:Aby se Ti pak nestýskalo po Zetoru :)
Jináč ať dobře fachá a bez poruch.
dik ;-) ja myslim ze ne :)
Studoval jsem fakt rád miloval jsem Suchdol CZU - Holky, chlast, pohoda :-) ted uz jen práce ale dělám jako jeden z mála to co me baví :-)

5 traktorů, 170ha, 40ks dobytka... vše v podstatě dělám sám :-)

wertical
Příspěvky: 18
Registrován: čtv úno 07, 2008 4:04 pm

Re: Moje 4 žihadla:-))

#170 Nový příspěvek od wertical »

Ahoj chuďasi, tak nám ho trochu představ, pořád čekám s čím přijdeš, je tady NH, ale vůbec netuším jakej. Nahod oznaceni, jakej má výkon a tak. Docela mě to zajímá, jaké jsou parametry a jestli jsem treba nezvolil blbe :) já je moc nemusím, ale každý stroj má svoje, tak jsem moc zvědavej. A taky, jakou máš převodovku, jakou hmotnost v tom stavu co teď máš.

Uživatelský avatar
mareko
Příspěvky: 1108
Registrován: čtv lis 08, 2007 9:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Moje 4 žihadla:-))

#171 Nový příspěvek od mareko »

wertical píše:Ahoj chuďasi, tak nám ho trochu představ, pořád čekám s čím přijdeš, je tady NH, ale vůbec netuším jakej. Nahod oznaceni, jakej má výkon a tak. Docela mě to zajímá, jaké jsou parametry a jestli jsem treba nezvolil blbe :) já je moc nemusím, ale každý stroj má svoje, tak jsem moc zvědavej. A taky, jakou máš převodovku, jakou hmotnost v tom stavu co teď máš.

http://www.nasetraktory.com/forum/viewt ... =16&t=9604
diesel to je koncert

Uživatelský avatar
Chudej farmar
Příspěvky: 875
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Moje 4 žihadla:-))

#172 Nový příspěvek od Chudej farmar »

par fotek, dneska jsem svazel baliky fakt pekelny vedro viz foto
Přílohy
DSC00486m.JPG
DSC00484m.JPG
DSC00483m.JPG
DSC00481m.JPG
Studoval jsem fakt rád miloval jsem Suchdol CZU - Holky, chlast, pohoda :-) ted uz jen práce ale dělám jako jeden z mála to co me baví :-)

5 traktorů, 170ha, 40ks dobytka... vše v podstatě dělám sám :-)

Uživatelský avatar
Gabryšan
Příspěvky: 18
Registrován: sob črc 11, 2009 7:57 pm
Bydliště: Třinecko

Re: Moje 4 žihadla:-))

#173 Nový příspěvek od Gabryšan »

Chudej farmar píše:par fotek, dneska jsem svazel baliky fakt pekelny vedro viz foto

Pěkné žihadla a mimochodem já taky nesnáším v mojem traktoru nepořádek.A když někomu nevadí že má nepořádek tak nemám slov :-/
Porsche-Diesel Standard 218 r.v. 1960

Uživatelský avatar
Chudej farmar
Příspěvky: 875
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Moje 4 žihadla:-))

#174 Nový příspěvek od Chudej farmar »

nake fotky pro spestrení ta balicka neni moje
Přílohy
DSC00190m.JPG
DSC00187m.JPG
DSC00171m.JPG
Studoval jsem fakt rád miloval jsem Suchdol CZU - Holky, chlast, pohoda :-) ted uz jen práce ale dělám jako jeden z mála to co me baví :-)

5 traktorů, 170ha, 40ks dobytka... vše v podstatě dělám sám :-)

Uživatelský avatar
Peetan
Příspěvky: 5844
Registrován: úte črc 17, 2007 9:54 pm
Bydliště: Česká Čermná

Re: Moje 4 žihadla:-))

#175 Nový příspěvek od Peetan »

To je ta jednoduchá balička co se na ni musí nakládat? Taková ta za 40tis z Polska? Jakou dělá práci?
Pole je jen slabej odvárek lesa a tam vládne VALTRA

Uživatelský avatar
Chudej farmar
Příspěvky: 875
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Moje 4 žihadla:-))

#176 Nový příspěvek od Chudej farmar »

Peetan píše:To je ta jednoduchá balička co se na ni musí nakládat? Taková ta za 40tis z Polska? Jakou dělá práci?
je to ta polska ale nevim teda jestli stoji jen 40 tis tak si ji snad koupim co rikali tak ji kupovali pred 6lety a stala 90 tak nevim :-/ nicmene praci to dela dobrou normalni je tam digi pocitadlo na nastaveni poctu otacek. a bali to pekne nejni s tim problem ;-)
Studoval jsem fakt rád miloval jsem Suchdol CZU - Holky, chlast, pohoda :-) ted uz jen práce ale dělám jako jeden z mála to co me baví :-)

5 traktorů, 170ha, 40ks dobytka... vše v podstatě dělám sám :-)

Uživatelský avatar
Peetan
Příspěvky: 5844
Registrován: úte črc 17, 2007 9:54 pm
Bydliště: Česká Čermná

Re: Moje 4 žihadla:-))

#177 Nový příspěvek od Peetan »

Chudej farmar píše:
Peetan píše:To je ta jednoduchá balička co se na ni musí nakládat? Taková ta za 40tis z Polska? Jakou dělá práci?
je to ta polska ale nevim teda jestli stoji jen 40 tis tak si ji snad koupim co rikali tak ji kupovali pred 6lety a stala 90 tak nevim :-/ nicmene praci to dela dobrou normalni je tam digi pocitadlo na nastaveni poctu otacek. a bali to pekne nejni s tim problem ;-)
Někde tady byl link na polský stránky... 6-9tis ZL. taky o ní přemejšlím. Ale musí se tam balík dávat nakladačem ne?
Pole je jen slabej odvárek lesa a tam vládne VALTRA

Uživatelský avatar
Tonci
Příspěvky: 562
Registrován: úte říj 21, 2008 3:09 pm
Bydliště: PU

Re: Moje 4 žihadla:-))

#178 Nový příspěvek od Tonci »

http://allegro.pl/item726386702_owijark ... ja_ce.html
je tam viacej v tejto cenovej kategorii
Zetor 6748

Uživatelský avatar
Peetan
Příspěvky: 5844
Registrován: úte črc 17, 2007 9:54 pm
Bydliště: Česká Čermná

Re: Moje 4 žihadla:-))

#179 Nový příspěvek od Peetan »

díky, to jsem myslel... :friends:
Pole je jen slabej odvárek lesa a tam vládne VALTRA

Uživatelský avatar
Qěták
Příspěvky: 275
Registrován: úte říj 28, 2008 4:10 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje 4 žihadla:-))

#180 Nový příspěvek od Qěták »

http://www.agrotechnika.cz/index.php?kategorie=43 v ceníku chce za ty malý 55 až 70 tis.
Deutz-Fahr ganz klar

Odpovědět

Zpět na „Zetor 5011-7045“