Moje 4 žihadla:-))

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
antipo
Příspěvky: 691
Registrován: ned říj 26, 2008 11:29 am
Bydliště: Třinec

Re: Moje 4 žihadla:-))

#136 Nový příspěvek od antipo »

Dvordy píše:
antipo píše:Myslel jsem to třeba tak, že 700 vemeš z dotace, nějakých 300 máš s prodeje traktoru, něco máš u sebe a zbytek na splátky. Nemyslel jsem že za 700 tis koupíš nový traktor
Problém je v tom, že si musíš vzít na splátky všechno (pokud to tedy nemáš všechno doma pod peřinou), pak doložíš, že jsi např. ten traktor koupil a oni dotace vyplatí. Na druhou stranu je výhoda v tom, že když už ti ty dotace přiklepnou, tak ti je nemohou vzít.
:friends: dík za vysvětlení
Zetor 3011 Zetor 6718 Zetor 7341

Uživatelský avatar
Chudej farmar
Příspěvky: 875
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Moje 4 žihadla:-))

#137 Nový příspěvek od Chudej farmar »

Dvordy píše:
antipo píše:Myslel jsem to třeba tak, že 700 vemeš z dotace, nějakých 300 máš s prodeje traktoru, něco máš u sebe a zbytek na splátky. Nemyslel jsem že za 700 tis koupíš nový traktor
Problém je v tom, že si musíš vzít na splátky všechno (pokud to tedy nemáš všechno doma pod peřinou), pak doložíš, že jsi např. ten traktor koupil a oni dotace vyplatí. Na druhou stranu je výhoda v tom, že když už ti ty dotace přiklepnou, tak ti je nemohou vzít.
nemas pravdu! pulku dostanes po podepsani to jest dejme tomu za mesic a zbytek dostanes az za 24 ale pouze az oni prijdou a budes splnovat vse k cemu jsi se zavazal a co jsi napsal do projektu. to pak musis plnit po dobu 5let a kdyz prijdou na to ze jsi to porusil nebo to nesplnujes tak ti to seberou!!!!!! a jeste dostanes pokutu a mozna tam je i zneuziti epropskych penez a takovy to bla bla coz je v podstate tresnej cin. takze zadna prdel
Studoval jsem fakt rád miloval jsem Suchdol CZU - Holky, chlast, pohoda :-) ted uz jen práce ale dělám jako jeden z mála to co me baví :-)

5 traktorů, 170ha, 40ks dobytka... vše v podstatě dělám sám :-)

Uživatelský avatar
Peetan
Příspěvky: 5844
Registrován: úte črc 17, 2007 9:54 pm
Bydliště: Česká Čermná

Re: Moje 4 žihadla:-))

#138 Nový příspěvek od Peetan »

Chudej farmar píše:
nemas pravdu! pulku dostanes po podepsani to jest dejme tomu za mesic a zbytek dostanes az za 24 ale pouze az oni prijdou a budes splnovat vse k cemu jsi se zavazal a co jsi napsal do projektu.
za 2 roky nebo až za 5 let po dobu nutného užívání?
Pole je jen slabej odvárek lesa a tam vládne VALTRA

Uživatelský avatar
Chudej farmar
Příspěvky: 875
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Moje 4 žihadla:-))

#139 Nový příspěvek od Chudej farmar »

Peetan píše:
Chudej farmar píše:
nemas pravdu! pulku dostanes po podepsani to jest dejme tomu za mesic a zbytek dostanes az za 24 ale pouze az oni prijdou a budes splnovat vse k cemu jsi se zavazal a co jsi napsal do projektu.
za 2 roky nebo až za 5 let po dobu nutného užívání?
mas 24 mesicu na realizaci projektu.. kdyz to udelas driv tak asi i mozna driv dostanes zbytek ale to si nejsem jist :-/ proste tu druhou pulku dostanes az za 2 roky a kdyz vse splnis
Studoval jsem fakt rád miloval jsem Suchdol CZU - Holky, chlast, pohoda :-) ted uz jen práce ale dělám jako jeden z mála to co me baví :-)

5 traktorů, 170ha, 40ks dobytka... vše v podstatě dělám sám :-)

Uživatelský avatar
Peetan
Příspěvky: 5844
Registrován: úte črc 17, 2007 9:54 pm
Bydliště: Česká Čermná

Re: Moje 4 žihadla:-))

#140 Nový příspěvek od Peetan »

Chudej farmar píše: mas 24 mesicu na realizaci projektu.. kdyz to udelas driv tak asi i mozna driv dostanes zbytek ale to si nejsem jist :-/ proste tu druhou pulku dostanes az za 2 roky a kdyz vse splnis
Takže když bys teoreticky vzal jen traktor, ten koupl, tím bys splnil realizaci projektu tak dostaneš zbytek? Nebo realizace projektu spočívá v užívání po dobu 5 let?
Pole je jen slabej odvárek lesa a tam vládne VALTRA

Uživatelský avatar
Chudej farmar
Příspěvky: 875
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Moje 4 žihadla:-))

#141 Nový příspěvek od Chudej farmar »

Peetan píše:
Chudej farmar píše: mas 24 mesicu na realizaci projektu.. kdyz to udelas driv tak asi i mozna driv dostanes zbytek ale to si nejsem jist :-/ proste tu druhou pulku dostanes az za 2 roky a kdyz vse splnis
Takže když bys teoreticky vzal jen traktor, ten koupl, tím bys splnil realizaci projektu tak dostaneš zbytek? Nebo realizace projektu spočívá v užívání po dobu 5 let?
petane precti si pravidla ;-) a znovu to co jsem napsal! na realizaci mas 2 roky tak proc sem tahas porat tech 5 let?? teoreticky ano ale prakticky o tak nejde... aby jsi to dostal musis mit body ja uz se zas nechci opakovat a za kazdou vec jsou body, za prevzeti zem. cinosti za rekonstrukci staje atd atd.. a na toto mas ty dva roky tak si to precti jsou toho 3 stranky.. akorat myslim ze na tom prevzeti mas 36mesicu tam je to dyl
Studoval jsem fakt rád miloval jsem Suchdol CZU - Holky, chlast, pohoda :-) ted uz jen práce ale dělám jako jeden z mála to co me baví :-)

5 traktorů, 170ha, 40ks dobytka... vše v podstatě dělám sám :-)

Uživatelský avatar
Peetan
Příspěvky: 5844
Registrován: úte črc 17, 2007 9:54 pm
Bydliště: Česká Čermná

Re: Moje 4 žihadla:-))

#142 Nový příspěvek od Peetan »

Chudej farmar píše:
petane precti si pravidla ;-) a znovu to co jsem napsal! na realizaci mas 2 roky tak proc sem tahas porat tech 5 let?? teoreticky ano ale prakticky o tak nejde... aby jsi to dostal musis mit body ja uz se zas nechci opakovat a za kazdou vec jsou body, za prevzeti zem. cinosti za rekonstrukci staje atd atd.. a na toto mas ty dva roky tak si to precti jsou toho 3 stranky.. akorat myslim ze na tom prevzeti mas 36mesicu tam je to dyl
Dobrá, dobrá... já jen že jsem četl žeten traktor musíš využívat 5 let což jsem považoval jako součást realizace projektu. To je proti tomu aby jsi nepožádal o dotaci, nekoupil a hned neprodal... ale třeba se pletu.
Pole je jen slabej odvárek lesa a tam vládne VALTRA

Uživatelský avatar
Chudej farmar
Příspěvky: 875
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Moje 4 žihadla:-))

#143 Nový příspěvek od Chudej farmar »

No to je jasny ze ho nemuzes prodat :)
Studoval jsem fakt rád miloval jsem Suchdol CZU - Holky, chlast, pohoda :-) ted uz jen práce ale dělám jako jeden z mála to co me baví :-)

5 traktorů, 170ha, 40ks dobytka... vše v podstatě dělám sám :-)

Uživatelský avatar
Chudej farmar
Příspěvky: 875
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Moje 4 žihadla:-))

#144 Nový příspěvek od Chudej farmar »

tak jsem dneska konecne zacal sict doufam ze pocasi bude takove jako hlasej
Přílohy
DSC00460m.JPG
DSC00459m.JPG
DSC00458m.JPG
Studoval jsem fakt rád miloval jsem Suchdol CZU - Holky, chlast, pohoda :-) ted uz jen práce ale dělám jako jeden z mála to co me baví :-)

5 traktorů, 170ha, 40ks dobytka... vše v podstatě dělám sám :-)

Uživatelský avatar
Tonci
Příspěvky: 562
Registrován: úte říj 21, 2008 3:09 pm
Bydliště: PU

Re: Moje 4 žihadla:-))

#145 Nový příspěvek od Tonci »

ta obloha na tej 2. foto dobre nevyzera
Zetor 6748

Uživatelský avatar
Poupic
Příspěvky: 904
Registrován: pát říj 31, 2008 5:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje 4 žihadla:-))

#146 Nový příspěvek od Poupic »

seno se má síct za deště

Uživatelský avatar
mareko
Příspěvky: 1108
Registrován: čtv lis 08, 2007 9:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Moje 4 žihadla:-))

#147 Nový příspěvek od mareko »

Ahoj farmáři jak se vede ? co nový stroj už se té rýsuje ? Já jsem dnes vyjel s rotačkou a suprem . Týden jsem koumal jak to udělám když nejde vypnout náhon a zvedat kosu . Lezu tam jak do tanku ale zase to tak nehází,protože super je těžký .Celkem sranda
diesel to je koncert

Uživatelský avatar
Peetan
Příspěvky: 5844
Registrován: úte črc 17, 2007 9:54 pm
Bydliště: Česká Čermná

Re: Moje 4 žihadla:-))

#148 Nový příspěvek od Peetan »

Mareko, já vždycky na suproj kardan sundával, to se nedalo nic dělat.
Pole je jen slabej odvárek lesa a tam vládne VALTRA

Uživatelský avatar
mareko
Příspěvky: 1108
Registrován: čtv lis 08, 2007 9:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Moje 4 žihadla:-))

#149 Nový příspěvek od mareko »

Peetan píše:Mareko, já vždycky na suproj kardan sundával, to se nedalo nic dělat.
Já ho taky sundávám .Včera jsem sekal asi 2 ha louku .Celkem v pohodě .Zjistil jsem že na 2 a moc to nehonit . Musí udělat nějaké fotky časem
diesel to je koncert

Uživatelský avatar
antipo
Příspěvky: 691
Registrován: ned říj 26, 2008 11:29 am
Bydliště: Třinec

Re: Moje 4 žihadla:-))

#150 Nový příspěvek od antipo »

mareko píše:
Peetan píše:Mareko, já vždycky na suproj kardan sundával, to se nedalo nic dělat.
Já ho taky sundávám .Včera jsem sekal asi 2 ha louku .Celkem v pohodě .Zjistil jsem že na 2 a moc to nehonit . Musí udělat nějaké fotky časem
to asi s tou hydraulikou ani jinak nejde
Zetor 3011 Zetor 6718 Zetor 7341

Odpovědět

Zpět na „Zetor 5011-7045“