Moje 4 žihadla:-))

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Peetan
Příspěvky: 5844
Registrován: úte črc 17, 2007 9:54 pm
Bydliště: Česká Čermná

Re: Moje 4 žihadla:-))

#151 Nový příspěvek od Peetan »

mareko píše:
Peetan píše:Mareko, já vždycky na suproj kardan sundával, to se nedalo nic dělat.
Já ho taky sundávám .Včera jsem sekal asi 2 ha louku .Celkem v pohodě .Zjistil jsem že na 2 a moc to nehonit . Musí udělat nějaké fotky časem
To je právě naprd... 2ka je pomalá a trojka zas moc rychlá... Já za ním měl 1,6m diskovku a tu by zvládl i za 4, ale kdo se v tom traktoru má udržet... :jazyk:
Pole je jen slabej odvárek lesa a tam vládne VALTRA

Uživatelský avatar
Qěták
Příspěvky: 275
Registrován: úte říj 28, 2008 4:10 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje 4 žihadla:-))

#152 Nový příspěvek od Qěták »

Čau chudej tak už máš NH? V pátek jsem viděl bílej náklaďák jak přez JH veze nějakýho NH tak jestli nebyl tvuj. :)
Deutz-Fahr ganz klar

Uživatelský avatar
Chudej farmar
Příspěvky: 875
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Moje 4 žihadla:-))

#153 Nový příspěvek od Chudej farmar »

videl jsi velice dobre, vezli ho ke me, nemam vubec cas v pondeli jsem s nim lisoval seno, zitra jedu sekat senaz az bude chvile hodim se fotky a popis jinak jsem maximalne spokojen
Studoval jsem fakt rád miloval jsem Suchdol CZU - Holky, chlast, pohoda :-) ted uz jen práce ale dělám jako jeden z mála to co me baví :-)

5 traktorů, 170ha, 40ks dobytka... vše v podstatě dělám sám :-)

Uživatelský avatar
v2000m
Příspěvky: 507
Registrován: čtv lis 06, 2008 8:27 am
Bydliště: Pelhřimovsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje 4 žihadla:-))

#154 Nový příspěvek od v2000m »

nojo to je videt, ze nemas cas, baliky tam lezeji jak mrchy...

Uživatelský avatar
octaviaman 1
Příspěvky: 895
Registrován: pon črc 09, 2007 10:27 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Moje 4 žihadla:-))

#155 Nový příspěvek od octaviaman 1 »

Chudej farmar píše:videl jsi velice dobre, vezli ho ke me, nemam vubec cas v pondeli jsem s nim lisoval seno, zitra jedu sekat senaz az bude chvile hodim se fotky a popis jinak jsem maximalne spokojen
Ahoj,
měl by jsi si přejmenovat NICK na "Chudej farmář s novým NH" :smich:

Uživatelský avatar
mareko
Příspěvky: 1108
Registrován: čtv lis 08, 2007 9:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Moje 4 žihadla:-))

#156 Nový příspěvek od mareko »

já bych dal Bludný Holanďan 8) :smich:

Nic ve zlém 8)
diesel to je koncert

Uživatelský avatar
Qěták
Příspěvky: 275
Registrován: úte říj 28, 2008 4:10 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje 4 žihadla:-))

#157 Nový příspěvek od Qěták »

Chudej farmar píše:videl jsi velice dobre, vezli ho ke me, nemam vubec cas v pondeli jsem s nim lisoval seno, zitra jedu sekat senaz az bude chvile hodim se fotky a popis jinak jsem maximalne spokojen
Tak to ti přeju ať jseš spokojenej i dál a ať traktor nezlobí. ;-)
Deutz-Fahr ganz klar

Uživatelský avatar
antipo
Příspěvky: 691
Registrován: ned říj 26, 2008 11:29 am
Bydliště: Třinec

Re: Moje 4 žihadla:-))

#158 Nový příspěvek od antipo »

Qěták píše:
Chudej farmar píše:videl jsi velice dobre, vezli ho ke me, nemam vubec cas v pondeli jsem s nim lisoval seno, zitra jedu sekat senaz az bude chvile hodim se fotky a popis jinak jsem maximalne spokojen
Tak to ti přeju ať jseš spokojenej i dál a ať traktor nezlobí. ;-)
No zlobit by neměl když je to funglovka a chudej se o to bude určitě dobře starat
Zetor 3011 Zetor 6718 Zetor 7341

Uživatelský avatar
v2000m
Příspěvky: 507
Registrován: čtv lis 06, 2008 8:27 am
Bydliště: Pelhřimovsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje 4 žihadla:-))

#159 Nový příspěvek od v2000m »

už seber tech posledních pár balíků!!! Nebo kontroluješ prase, jestli je spravne naložený na pouťové grilování, včera jsem videl Jirku jak vezl bednu ...

Uživatelský avatar
Chudej farmar
Příspěvky: 875
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Moje 4 žihadla:-))

#160 Nový příspěvek od Chudej farmar »

Vis co prase bylo dobry v patek, ale ja ted bezne chodim spat v 1 v noci a vstavam pred 7 takze toho mam fakt dost, navic jsem delal ve ct senaz a fakt jsme nemel cas svazet baliky neco jsme svozil ale ne vsechno, nejvetsí problem casovej mi zpusobil lis kdy nefungovalo vázaní a servis si nevedel rady ze zacatku byli u toho v pondeli skoro celej den a ve ct jeste taky, nakonec to byl spatny potenciometr snimace pohybu vazace a spatne nastavní PC. prot me tam tech 5 baliku na louce zustalo!! byly zavazany jen 1x a to tim vozejkem neodvezu musel jsem je nakladat celakem. navic kdyz rpasi na baliku tak se hovno deje nekdy kdyz jsem lisoval vlhci seno jsem je nechaval i 14 dni na louce vydejchat je to lepsi nez si je navozit domu davam jich 5 na sebe a neni s tim zadna prdel kdyz ti pak jeden nebo dva u prostred hrejou...

jinak jsem koukal ze pipal u ustrasina slisoval peknou slamu a baliky tam bude mit asi jeste dlouho... sklizi to ted pipal z myslova ne?

lis focenej kdyz jsem ho privezl domu sca 14 dní
Přílohy
DSC00457m.JPG
Studoval jsem fakt rád miloval jsem Suchdol CZU - Holky, chlast, pohoda :-) ted uz jen práce ale dělám jako jeden z mála to co me baví :-)

5 traktorů, 170ha, 40ks dobytka... vše v podstatě dělám sám :-)

Uživatelský avatar
antipo
Příspěvky: 691
Registrován: ned říj 26, 2008 11:29 am
Bydliště: Třinec

Re: Moje 4 žihadla:-))

#161 Nový příspěvek od antipo »

Jo to potěší když něco nejede jak má v sezóně :vztek: to je pak na :pistol:
Zetor 3011 Zetor 6718 Zetor 7341

Uživatelský avatar
v2000m
Příspěvky: 507
Registrován: čtv lis 06, 2008 8:27 am
Bydliště: Pelhřimovsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje 4 žihadla:-))

#162 Nový příspěvek od v2000m »

jinak jsem koukal ze pipal u ustrasina slisoval peknou slamu a baliky tam bude mit asi jeste dlouho... sklizi to ted pipal z myslova ne?

jo jo Pipalak to nejak moc neresi, baliky tam porad ma nechany...

Uživatelský avatar
T7000
Příspěvky: 9
Registrován: pon čer 22, 2009 2:45 pm

Re: Moje 4 žihadla:-))

#163 Nový příspěvek od T7000 »

Ahojte, Chudej, ak budes chciet cokolvek ohladne NH kludne sa ozvi ;)

Uživatelský avatar
Chudej farmar
Příspěvky: 875
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Moje 4 žihadla:-))

#164 Nový příspěvek od Chudej farmar »

T7000 píše:Ahojte, Chudej, ak budes chciet cokolvek ohladne NH kludne sa ozvi ;)
cau diky koukam ze mas o radu vetsi :) no je to super zatim zadnej problem uvidime jak se bude chovat v orbe a v diskach mozna ze budu muset asi dotezovat :-/ . zatim se kamaradime odmitl jsem cist ty zlate stranky co jsem k tomu dostal tak to delam metoda pokus omyl :) riznení a razení atd nejni problem nesedim v takovem traktoru prvne ale trosku orisek bude asi orba s to elktrohydraulikou nejsme moc moudry :) uvidime
Studoval jsem fakt rád miloval jsem Suchdol CZU - Holky, chlast, pohoda :-) ted uz jen práce ale dělám jako jeden z mála to co me baví :-)

5 traktorů, 170ha, 40ks dobytka... vše v podstatě dělám sám :-)

Uživatelský avatar
pirat
Příspěvky: 1569
Registrován: stř led 02, 2008 8:41 pm
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje 4 žihadla:-))

#165 Nový příspěvek od pirat »

Chudej farmar píše:
T7000 píše:Ahojte, Chudej, ak budes chciet cokolvek ohladne NH kludne sa ozvi ;)
cau diky koukam ze mas o radu vetsi :) no je to super zatim zadnej problem uvidime jak se bude chovat v orbe a v diskach mozna ze budu muset asi dotezovat :-/ . zatim se kamaradime odmitl jsem cist ty zlate stranky co jsem k tomu dostal tak to delam metoda pokus omyl :) riznení a razení atd nejni problem nesedim v takovem traktoru prvne ale trosku orisek bude asi orba s to elktrohydraulikou nejsme moc moudry :) uvidime
zdravim te kdy bude foto uz sem zvedavej

Odpovědět

Zpět na „Zetor 5011-7045“