ZETOR 5011 od Mária

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Mário
Příspěvky: 1291
Registrován: úte lis 20, 2012 9:28 pm
Bydliště: Horné Trhovište

Re: ZETOR 5011 od Mária

#76 Nový příspěvek od Mário »

Prosim vas neviete kde zoženiem manual na claas markant 50? česke alebo slovenske vydanie vopred dakujem

Uživatelský avatar
Juro123
Příspěvky: 125
Registrován: stř lis 24, 2010 3:23 pm
Bydliště: okolie PE

Re: ZETOR 5011 od Mária

#77 Nový příspěvek od Juro123 »

Mario a čo je s Tebou??? Už si sa davno nepridal čo je u vas nove.Vari si sa neoženil? Jalovička sa už otelila? Traktor poslucha?

Mário
Příspěvky: 1291
Registrován: úte lis 20, 2012 9:28 pm
Bydliště: Horné Trhovište

Re: ZETOR 5011 od Mária

#78 Nový příspěvek od Mário »

Zdravim vas :D oženit som sa neoženil :D len je kopu roboty stale traktor ide stale v pohode a jalovička sa neotelila takže to ma do vianoc spočitane len neviem či sa na to budem moct pozerat ked ona je naučena na mna jak pes :'( :'( :'( :'( a prasatisko skantrime medzi vianocami a novi rokom momentalne akurat marodujem zastihla ma vemi zakerna chripka tak eše nemam ani hnoj dorozhadzovany a poorane dve role tak hned jak sa vyzdraviem tak to musi dorobyt a hned rozobrat traktor a do jari ho dad do cajku aby krasne na jari svietil celi nastriekat elektriku novu a opretesnovat čo treba aby to neslzelo a este spravyt hydrauliku lebo pada a tam to bude asi na novu kocku a dnes mi prišlo servo tak aj servo sa bue dorabat :D

Uživatelský avatar
Juro123
Příspěvky: 125
Registrován: stř lis 24, 2010 3:23 pm
Bydliště: okolie PE

Re: ZETOR 5011 od Mária

#79 Nový příspěvek od Juro123 »

tak Ti prajem skoré uzdravenie,aby si to rýchlo mohol dorobiť,lebo na budúci týždeň už má začať mrznúť. A jalovička nechce zostať telná? alebo prečo ste sa ju rozhodli zabiť?

Mário
Příspěvky: 1291
Registrován: úte lis 20, 2012 9:28 pm
Bydliště: Horné Trhovište

Re: ZETOR 5011 od Mária

#80 Nový příspěvek od Mário »

Dakujem :friends: presne tak nechce ostat telna ale za to možeme asi vdačit inseminatorovi bohužial nevydarila sa :( :'( :'( a u nas už mrzne do rana teraz posledne asi 4 noci nemrzlo ale pred tym už dost mrzlo

Mário
Příspěvky: 1291
Registrován: úte lis 20, 2012 9:28 pm
Bydliště: Horné Trhovište

Re: ZETOR 5011 od Mária

#81 Nový příspěvek od Mário »

pridam neake tye foto z mobilu Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
image hosting gif

Uživatelský avatar
Tonci
Příspěvky: 562
Registrován: úte říj 21, 2008 3:09 pm
Bydliště: PU

Re: ZETOR 5011 od Mária

#82 Nový příspěvek od Tonci »

Taká masívna náprava by aj väčšiu ložnú plochu zniesla :)
Zetor 6748

Uživatelský avatar
Juro123
Příspěvky: 125
Registrován: stř lis 24, 2010 3:23 pm
Bydliště: okolie PE

Re: ZETOR 5011 od Mária

#83 Nový příspěvek od Juro123 »

Krásne fotky aj tá jalovička je dobre chovaná-preto asi nechce ostat telná.
A keď ju zabijete,čo budete chovať? Dáte sa ešte na kravu? Alebo na býčka?
Alebo si od hovädzieho na chviľu oddýchnete?
A čo lis? Viazal dobre,alebo aj štrajkoval?

Nech sa Ti darí!

Mário
Příspěvky: 1291
Registrován: úte lis 20, 2012 9:28 pm
Bydliště: Horné Trhovište

Re: ZETOR 5011 od Mária

#84 Nový příspěvek od Mário »

Tonci: náprava je z 3,5 tonky len ráfi sú prevarene z 9 tonky to je susedová vlečka mna čaka vyroba vlečky na jari 8)

Juro123: do jari si dame pokoj a potom kupime volaku kravu ale už otelenu aby hned dojila niečo ine okrem holsteina a asi aj neakych dvoch byčkov zoženieme . Balikovač fungoval paradne jedine čo robilo problem sem tam bol spagat neaky vadny alebo čo sem tam ho roztrhlo

Mário
Příspěvky: 1291
Registrován: úte lis 20, 2012 9:28 pm
Bydliště: Horné Trhovište

Re: ZETOR 5011 od Mária

#85 Nový příspěvek od Mário »


Mário
Příspěvky: 1291
Registrován: úte lis 20, 2012 9:28 pm
Bydliště: Horné Trhovište

Re: ZETOR 5011 od Mária

#86 Nový příspěvek od Mário »

Zase pridám neaké fotky minulí tyžden v pondelok sme zabijali Mišku :'( :'( :'( tažko sa mi ju vyvádzalo von z maštale celí som bol roztrasený ona išle pekne vedla mna ako by sa nič nedialo ale cítila to lebo to čo som jej večer dal trochu žrat tak sa toho ani nechytila ale už je to za nami predychal som to a konečne som dneska mohol prvi krat natriet dalčie steny v dielni
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek Obrázek image url upload Obrázek

Uživatelský avatar
Juro123
Příspěvky: 125
Registrován: stř lis 24, 2010 3:23 pm
Bydliště: okolie PE

Re: ZETOR 5011 od Mária

#87 Nový příspěvek od Juro123 »

Mario-fotky pekné,aj mne by bolo ľúto - hlavne keď je to taký domáci maznáčik. Teraz už len poobzerať sa po nejakej dobrej krave. Ja osobne by som kúpil nejaky kombinovaný typ - t.j. mäsovo mliečny,lebo mlieko už veľmi nejde. Najlepšie len tak pre vlastnú potrebu a teliatko si vychovať a zabiť. Tak veľa šťastia pri kúpe - a neodkladaj sena mate dosť/myslím si/ a krava si na seba zarobí.
P.S. Štastne Vianoce a všetko dobré v Novom roku.

Mário
Příspěvky: 1291
Registrován: úte lis 20, 2012 9:28 pm
Bydliště: Horné Trhovište

Re: ZETOR 5011 od Mária

#88 Nový příspěvek od Mário »

Šťastné a Veselé Vianoce prajem všetkým priatelom aj nepriatelom hlavne aby ste boli zdraví a šťastný a hlavne nech vam stroje dobre slúžia aj v tom novom roku :vanoce: :vanoce: :vanoce: :juuuu:

Mário
Příspěvky: 1291
Registrován: úte lis 20, 2012 9:28 pm
Bydliště: Horné Trhovište

Re: ZETOR 5011 od Mária

#89 Nový příspěvek od Mário »

Zdravim priatelia tak podlhej neaktiviite pridam par fotiek z G.O. traktora a z prác popri tom neska rano sa mi ppokazil mobil tak mi vela fotiek ostalo v nom len tieto sa mi podarili z neho dostat ale vstarom by som mal mat nafotene ako bola rozobrata prevodovka .
počas toho čo som nemal svoj traktor pojazdny tak som si poičiaval od kamrta jeho 6911 a ešte od suseda jeho 6911 podla toho dtori bol volny pri polnych pracach som moc nestihal fotit nakolko som na to sam a nemam zavoznika oco mi chodil pomahat len pri zbere balikov.
ka jesen som kupil nový pluh vyrax 3x25 som s im spokojný vcelku len sa musi ešte vyleštit pojdem zaoravat hnoj tak hadam to u bude lepšie a na fotkachz orby je vidiet trcat zelene to je datelina a to simyslim že je celkom fajn pooraná nejako sa mi nedari načitat fotky :/ :'( :'(

chuck77
Příspěvky: 2491
Registrován: stř led 29, 2014 1:23 pm
Bydliště: ZR

Re: ZETOR 5011 od Mária

#90 Nový příspěvek od chuck77 »

Fotky strojů pěkný, jen teda ta "poprava" je na mě silný kafe.....sou to členi rodiny a tak je to takový emoční harakiri:nee:
Teď, teď, teď tu byl. Museli jste se potkat.

Odpovědět

Zpět na „Zetor 5011-7045“