ZETOR 7011

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
traxo.o
Příspěvky: 119
Registrován: ned kvě 01, 2011 12:34 pm
Bydliště: zavod

Re: ZETOR 7011

#526 Nový příspěvek od traxo.o »

Zetor70-77 píše:Tak pridám tu aj ja niečo z našej 70tky. Práve dnes sme dokončili go hydrauliky keďže nezdvihala vysoko a nedržala a u prevodovky sme robili packu nahonu keďže nám šla hydraulika iba s kardanom a teraz už ide aj bez 8) A ešte sme vyčistili hydraulicke čerpadlo :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
cawko chcem sa opitat co ste robili z hydraulikou ked nedrzala ja mam taky isty problem ?

Uživatelský avatar
Zetor70-77
Příspěvky: 224
Registrován: čtv srp 19, 2010 8:19 pm

Re: ZETOR 7011

#527 Nový příspěvek od Zetor70-77 »

Nazdar bolo to pred dvomi rokmi ale viem že sme menili tie stieracie kružky na pieste a aj gumičky. A zatiaľ hydraulika dva roky šľape 100% :)
Zetor

traxo.o
Příspěvky: 119
Registrován: ned kvě 01, 2011 12:34 pm
Bydliště: zavod

Re: ZETOR 7011

#528 Nový příspěvek od traxo.o »

Zetor70-77 píše:Nazdar bolo to pred dvomi rokmi ale viem že sme menili tie stieracie kružky na pieste a aj gumičky. A zatiaľ hydraulika dva roky šľape 100% :)
ja mam vsetko pomenene ...a stale pada

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4190
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: ZETOR 7011

#529 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

traxo.o píše:
Zetor70-77 píše:Nazdar bolo to pred dvomi rokmi ale viem že sme menili tie stieracie kružky na pieste a aj gumičky. A zatiaľ hydraulika dva roky šľape 100% :)
ja mam vsetko pomenene ...a stale pada

Něco podobnýho jak řikáš sme řešili asi před 4 rokama s hydraulikou. Padala nám tak sme jí rozdělali a vyměnili manžety v pístu. Zadělali a furt stejný možná nepatrný zlepšení. Tak schodit to po druhé a to už jsem dal fungl novej válec s pístem (ten starej byl už ve vnitř dost podřenej) pak nový pojišťováky jak nahoře dak dole u čerpadla,nový čerpadlo. Zadělali sme to hydraulika už sice zvedala dobře ale stejně furt propouštěla...klesla zas povylezla a tak furt. Tak už sme se nasrali sundali jí a zavezli sme jí do STS Kamenice nad Lípou tam je dělaj a maj na to stolice. Takže jí tam napojili zjistili že bylo něco přidřenýho v kostce asi nějakej ten pístek. Pak vyměnili torzní tyč ještě + nějaký věci dál. Stálo to asi 4000 kč a od té doby svatý pokoj :pohar: Jo a ještě seřídili ZETORMATICA ;-)

traxo.o
Příspěvky: 119
Registrován: ned kvě 01, 2011 12:34 pm
Bydliště: zavod

Re: ZETOR 7011

#530 Nový příspěvek od traxo.o »

Michal(zetor) píše:
traxo.o píše:
Zetor70-77 píše:Nazdar bolo to pred dvomi rokmi ale viem že sme menili tie stieracie kružky na pieste a aj gumičky. A zatiaľ hydraulika dva roky šľape 100% :)
ja mam vsetko pomenene ...a stale pada

Něco podobnýho jak řikáš sme řešili asi před 4 rokama s hydraulikou. Padala nám tak sme jí rozdělali a vyměnili manžety v pístu. Zadělali a furt stejný možná nepatrný zlepšení. Tak schodit to po druhé a to už jsem dal fungl novej válec s pístem (ten starej byl už ve vnitř dost podřenej) pak nový pojišťováky jak nahoře dak dole u čerpadla,nový čerpadlo. Zadělali sme to hydraulika už sice zvedala dobře ale stejně furt propouštěla...klesla zas povylezla a tak furt. Tak už sme se nasrali sundali jí a zavezli sme jí do STS Kamenice nad Lípou tam je dělaj a maj na to stolice. Takže jí tam napojili zjistili že bylo něco přidřenýho v kostce asi nějakej ten pístek. Pak vyměnili torzní tyč ještě + nějaký věci dál. Stálo to asi 4000 kč a od té doby svatý pokoj :pohar: Jo a ještě seřídili ZETORMATICA ;-)
ja som mal tiez celu hydrauliku na stolicy u jedneho pana co robil v sts nitra a pozeral som sa nanho celu hydrauliko rozobral aj tu tic vsetko pomenil jak celu kostku rozobral a vymenil gumicky ventile skusal na valci ma 250 bar a na cerpadle 150 a neco steloval tie tahla . ja uz neviem cim to moze byt.

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4190
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: ZETOR 7011

#531 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Äha no tak ti nepovím ale to je divny když to bylo na stolici to by mu mělo přeci ukázat ne co to dělá a nedělá? A tobě co děla co pak na traktoru? Klesá a přizdvihuje furt dokola? Nebo špatně zdvihá?

traxo.o
Příspěvky: 119
Registrován: ned kvě 01, 2011 12:34 pm
Bydliště: zavod

Re: ZETOR 7011

#532 Nový příspěvek od traxo.o »

Michal(zetor) píše:Äha no tak ti nepovím ale to je divny když to bylo na stolici to by mu mělo přeci ukázat ne co to dělá a nedělá? A tobě co děla co pak na traktoru? Klesá a přizdvihuje furt dokola? Nebo špatně zdvihá?
mne to furt klesa a zas prizvihuje dokola ...ale ked vypnem cerpadlo tak troska klesne a drzi ...vcera vecer som zdvihol pluh vypnul traktor hned trocha klesla ale 5 cm a potom uz do rana tak drzala... tak kostka alebo vrch hydrauliky musi byt ok...

Uživatelský avatar
Zetor70-77
Příspěvky: 224
Registrován: čtv srp 19, 2010 8:19 pm

Re: ZETOR 7011

#533 Nový příspěvek od Zetor70-77 »

Nazdar chlapi potrebujem poradiť.Potrebujem zistiť katalógové číslo uchytenia silentbloku o zadnu rozvodovku (diferencial) pridám aj foto čo mám na mysli. Potrebujem to vymeniť lebo mi pri naklonení traktora mi búcha kabina. Dopočul som sa že sa to už nevyrába tak náhodou či by ste niekto nemali rozmery žeby sme to nechali vypáliť. Pravdepodobne to bude už vydreté. :)
Přílohy
30012013110.jpg
Zetor

Uživatelský avatar
Zetor70-77
Příspěvky: 224
Registrován: čtv srp 19, 2010 8:19 pm

Re: ZETOR 7011

#534 Nový příspěvek od Zetor70-77 »

Pridám foto našej 70tky. Konečne sa trocha oteplilo a aj sneh začína pomaly miznúť tak sa už dalo výjsť z garáže von :smich:
Přílohy
02032013123.jpg
Zetor

Uživatelský avatar
operativec
Příspěvky: 17
Registrován: úte říj 21, 2008 3:45 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: ZETOR 7011

#535 Nový příspěvek od operativec »

Zetor70-77 píše:Pridám foto našej 70tky. Konečne sa trocha oteplilo a aj sneh začína pomaly miznúť tak sa už dalo výjsť z garáže von :smich:
ty hory za traktorem to je jak z reklamy od kud jsi?

Uživatelský avatar
Zetor70-77
Příspěvky: 224
Registrován: čtv srp 19, 2010 8:19 pm

Re: ZETOR 7011

#536 Nový příspěvek od Zetor70-77 »

Slovensko :) V pozadí vidno Lomnický štít v podstate Tatry :) Je to dedina blízko Poľských hraníc. 8)
Zetor

jarek 2
Příspěvky: 337
Registrován: ned říj 03, 2010 8:53 pm
Bydliště: Kežmarok

Re: ZETOR 7011

#537 Nový příspěvek od jarek 2 »

Zetor70-77 píše:Slovensko :) V pozadí vidno Lomnický štít v podstate Tatry :) Je to dedina blízko Poľských hraníc. 8)
zeby to bolo z Lendaku :friends: :friends:

Uživatelský avatar
Zetor70-77
Příspěvky: 224
Registrován: čtv srp 19, 2010 8:19 pm

Re: ZETOR 7011

#538 Nový příspěvek od Zetor70-77 »

Presne :friends: Poznáš to tam ? :D
Zetor

Uživatelský avatar
Jozka
Příspěvky: 648
Registrován: stř lis 14, 2007 10:10 pm
Bydliště: ValMez okolí

Re: ZETOR 7011

#539 Nový příspěvek od Jozka »

Nevíte někdo, kolik může vážit smotná převodovka s rozvodovkou bez portálů a bez hydrauiky?

fr64nk
Příspěvky: 10
Registrován: pát srp 16, 2013 10:23 pm
Bydliště: Praha

Re: ZETOR 7011

#540 Nový příspěvek od fr64nk »

Ahoj, nevím kam mám přesně napsat dotaz, tak snad mi poradíte tady. Potřeboval bych převézt se 7011 kypřič půdy.Mám ve předu 200kg, ale stejně nevím jestli by se mi nepřevracel traktor váží 1080 kg a má 3 metry na délku. Tak nevím jestli by to šlo...zkoušet se mi to nechce páč je to daleko, rád bych jel na jistotu :)
Přílohy
merkur.jpeg

Odpovědět

Zpět na „Zetor 5011-7045“