Fekiho 7045

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
jojof
Příspěvky: 1095
Registrován: pát lis 11, 2011 9:15 pm
Bydliště: orava,slovensko

Re: Fekiho 7045

#526 Nový příspěvek od jojof »

Suhlasim s Pavlom,mali tam urobit poriadne rošambo,celu Blavu zablokovat a hotovo. Ale oni sa pokakali!!! Ked štrajkovali španieli,tak som 3dni stal na platidlach a nikoho to nesralo,ze treba tovar do nemeckej automobilky!!!

jarek 2
Příspěvky: 337
Registrován: ned říj 03, 2010 8:53 pm
Bydliště: Kežmarok

Re: Fekiho 7045

#527 Nový příspěvek od jarek 2 »

jojo7011 píše:Zachovajte si chladnu hlavu. Nedajte sa zneuzit na riesenie problemov cudzich ludi. Vsetko je to len divadlo podporujuce cudzie zaujmy. Oni na polnohospodarov z vysoka kaslu. Im je uplne uradnuty nejaky gazda aj s jeho traktorom, 5 Ha a dvoma kravami kdesi pri Ukrajinskej hranici. Pre nich Slovensko konci presne za cedulkou s preskrtnutym napisom Bratislava. Pouzivaju polnohospodarov ako nastroj ( objekt ) na riesenie svojich problemov. Nejaky ten Majdan sa im na Slovensku furt zide, tak preco to neskusit takto. Su rozne sposoby ako sa da dopracovat k rovnakemu vysledku. Nejde to z prava, skusaju to z lava. Nepojde to takto, tak skusia z predu, potom zozadu, z hora z dola, z kazdej moznej strany. A ako nastroj pouziju barzkoho, len aby dosiahli svoje. Slusny si poskakali na Majdane, no dostat sa k moci sa im nepodarilo. Teraz skusaju pouzit traktoristov aby sa povozili na majdane, mozno ze sa im podari. Ked sa nepodari, tak si poskacu na Majdane ucitelia, lekari atd. Moznosti maju vela. Vsimnite si, ze kto to organizuje, kto to cele plati (nemyslite si ze tie traktory sa do BA teleportovali ) , kto to propaguje. Vzdy su to ty isty ludia, tie iste media, proste jedna a ta ista zaujmova skupina. Zavrazdili novinara so snubenkou a cvakli na prazdno. Teraz to skusaju cez rok staru vrazdu gazdu. Kto je dalsi na rade? Dokedy na to ludia budu reagovat, dovtedy to budu robit. Ked na to ludia jednoducho reagovat nebudu, tak to prestanu robit. My Slovaci reagujeme velmi emotivne a este zrejme musime zazit na vlastnej kozi to fasiticke peklo co pre nas prichystali sociopat Teply Rozok (SAS), psychopat Matovic (OLANO), a zbytok tych blaznov typu Nicholsonova, Cseflavayova, Lipsic, Beblavy, Bihariova, Klus atd. zo Slusnych, Progresivnych a kdeakych liberalnych stran. Liberalizmus je forma fasizmu. Ale to zjavne nepochopime pokial to nezajijeme. A verte mi az vtedy nam bude velmi horuco a este budeme plakat, za Meciarom a Ficom, ze jak nam bolo dobre. Presne tak ako teraz nasi otcovia placu za komunistami.

Kazdy v ramci chapania obecneho chodu veci pracuje sam na seba, a v ramci nechapania, pracuje na toho kto chape viac.
Tam sme sa dopracovali
https://www.topky.sk/cl/10/1773811/Slov ... ni-dotacie

jojo7011
Příspěvky: 1065
Registrován: sob srp 19, 2017 10:36 am
Bydliště: Michalovce

Re: Fekiho 7045

#528 Nový příspěvek od jojo7011 »

Lenze zato treba kopnut do riti Dzurindu aj s Miklosom, ktory to vsetko zapricinili. Ked jednali o vstupe do EU, preco neotvorili hubu a nevyjednali lepsie podmienky napr. ako Poliaci, Cesi a pod. ? Preco ich za to do dnes nikto nezatvoril do basy? A hlavne sa pytam preco stym doteraz nikto nic nespravil a ani stym nespravi ? Pretoze tento stav niekomu vyhovuje. Problemy treba riesit a nie poskakovat na Majdane. Ked pocujem nieco ze SLUSNY, tak sa mi chce zvracat. V parlamente ani na ministerstve vola nieje, tam sa s nikym nedohodnu, len si postvu ludi proti sebe. To je cele.

Inac moderator by mohol vytvorit samostatne vlakno a presunut tam cast diskusie. Nech tu fekimu nezasierame jeho vlakno o traktore politickou agitkou. Vdaka

jarek 2
Příspěvky: 337
Registrován: ned říj 03, 2010 8:53 pm
Bydliště: Kežmarok

Re: Fekiho 7045

#529 Nový příspěvek od jarek 2 »

Polnohospodárstvo sa po páde komunistou hodilo cez palubu lebo načo veď dovezieme,ale teraz keď sme smetiskom a je treba konečne
niečo zmeniť tak naša pani ministerka nevidí v ničom problém a ludia ktorý štrajkujú sú podla nej len opozícia :zly: :zly: :zly: :zly: :zly

Uživatelský avatar
feki
Příspěvky: 2802
Registrován: sob črc 10, 2010 8:35 pm
Bydliště: Košice

Re: Fekiho 7045

#530 Nový příspěvek od feki »

len rychlo zreagujem, v3sska je doma, keby este bola v dobrom stave tak by to slo, ale caka ju servis, neviem ci by to dozila do bratislavy :smich: kardane, riadenie, pera, kosti, brzdy... potom pocitam diskusiu :friends:

Uživatelský avatar
feki
Příspěvky: 2802
Registrován: sob črc 10, 2010 8:35 pm
Bydliště: Košice

Re: Fekiho 7045

#531 Nový příspěvek od feki »

nejak sa mi zcvrkava dvor :D cat 442d, 2006, 12.5kmth, od prveho majitela, dvaja strojnici, snad posluzi este cosi...
Obrázek

Obrázek

Obrázek


hned aj prva oprava streleny plech paralelogramu, nasledne vytrepany aj druhy plech, + vymena prednych pneu, jedna strelila po ceste, bola podlepena...
Obrázek

jojo7011
Příspěvky: 1065
Registrován: sob srp 19, 2017 10:36 am
Bydliště: Michalovce

Re: Fekiho 7045

#532 Nový příspěvek od jojo7011 »

Gratulacia k novemu prirastku do strojoveho parku. Vzdy kupujes macku vo vreci, takze za aku cenu posluzi, zistis az neskor. Nastastie do Sace to mas hned za rohom, takze prip. servis a ND by pre teba nemali byt problem.

Uživatelský avatar
feki
Příspěvky: 2802
Registrován: sob črc 10, 2010 8:35 pm
Bydliště: Košice

Re: Fekiho 7045

#533 Nový příspěvek od feki »

dikes 8) tak to je stale, aj pri najlepsej historii sa to moze vysypat.... jj nd snad nie, ale som zvedavy na ceny... servis pripadne skusime riesit cez chlapika co tam pracoval ale uz robi doma, servisoval ho aj doteraz ....

Uživatelský avatar
feki
Příspěvky: 2802
Registrován: sob črc 10, 2010 8:35 pm
Bydliště: Košice

Re: Fekiho 7045

#534 Nový příspěvek od feki »

ahojte pani, dlho som sa neozval tak tu nieco dopisem :ano:
najprv k bagru, kedze je tu nakonci... ak to trosku zaktualizujem, tak myslim ze za 350mth sa nic velkeho neukazalo, snad na pneumatiky, hadice, momentalne znacne popraskany celak, frezoval sa hlavny cap pre otoc podkopu, odislo cidlo pre polohu nakladaca, zacal cez neho tiec olej, cca 350e jedine original... a dalej ani neviem, v podstate sa stale nieco podrbe :D ale zatial to boli povacsine spotrebaky alebo ocakavane veci. Drahsie veci ako ako rozvadzac, cerpadlo, motor, prevodovka zatial slapu...

zetorik doma stoji, mozno ho este caka sezona na seno, alebo mozno ani nie... uvidi sa kolko bude mat otec prace na bager. V3sska pojde z domu alebo sa aspon docasne odhlasi. Zatial si otec spravil vlecku na seno, ktoru uplne nevychytal lebo pocuval kamarata, vybral pera, zrovnal vysku, a ono sa na pocudovanie nedalo zatacat lebo ma tocnu :D

bagrak :)
https://prnt.sc/ru1qkl
https://prnt.sc/ru1rxr
https://prnt.sc/ru1u5s
Zaroven mam na vas otazku, ako casto to treba mazat? :smich: dnes som objednal aj aku maznicu, lebo ma to nebavi pocuvat ako ho nevie namazat...

vlecka :
https://prnt.sc/ru1t0f

no a od 20.1. mame doma chlpaty prirastok, ktory je ale uplne ujebany (steka, kuse, lieta, je nevycerpatelny) :typek: ale robi radost... s kocurom sa cele dni mlatia, sice to vyzera dost krvilacne, no kocur je asi masochysta lebo sam provokuje a potom utoci tiez... ale potom zas zeru spolu alebo jazvecik dokonca drzal kuracie kridlo v papuli a kocur ho okusoval...
https://prnt.sc/ru1uvb
https://prnt.sc/ru1wlv
https://prnt.sc/ru1xom

a bonusova fotka, slzobak, jeepik a ventra 8)
https://prnt.sc/ru1vu2

jojo7011
Příspěvky: 1065
Registrován: sob srp 19, 2017 10:36 am
Bydliště: Michalovce

Re: Fekiho 7045

#535 Nový příspěvek od jojo7011 »

Minimalne kazdych 20 mth, alebo ked uz gvilia. Spravny gazda maze denne, kazde rano obleti stroj dekalamitkou. Ale nie s leteckou vazelinou !

Uživatelský avatar
feki
Příspěvky: 2802
Registrován: sob črc 10, 2010 8:35 pm
Bydliště: Košice

Re: Fekiho 7045

#536 Nový příspěvek od feki »

ze obleti, ved to ma clovek v dvoch co robit s rucnou dekalamitkou aspon 20minut. 3x naplnit dekalamitku trva asi najdlhsie :D som zvedavy na tu akucku ci to spravi potom v klude sam...alebo treba aj ten zaistovaci nadstavec

nemas s nim skusenost? co som cital tak pol na pol... polovica to nevie vynachvalit a druha to hned vyhodila...

pavel sk
Příspěvky: 12731
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Fekiho 7045

#537 Nový příspěvek od pavel sk »

Budes vstavat o 20minut skôr aby si to stihol premazat. Kdo mazal jede, kdo maže stojí :D Alebo dorob centralne mazanie ako mali autobusy ŠL ŠM ŠD :D

Uživatelský avatar
feki
Příspěvky: 2802
Registrován: sob črc 10, 2010 8:35 pm
Bydliště: Košice

Re: Fekiho 7045

#538 Nový příspěvek od feki »

jaaaa mu dlabem bager :D nedost ze mu riesim objednavky dielov a hladam dodrbane veci? skoro mu vypadol hlavny cap na otoci podkopu, nevidel ziadnu prasklinu na rankladaci... on by si tieto veci vsimol keby mu odpadne podkop alebo nakladac... :vysmech:

samozrjeme ze semtam pomozem... ale zeby kazde rano mazem? nesrandujte, mam svoju pracu :D

Odpovědět

Zpět na „Zetor 5011-7045“