Didinův Zetor 7011

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
PEST
Příspěvky: 1249
Registrován: čtv kvě 12, 2016 12:28 pm
Bydliště: Litoměřice

Re: Didinův Zetor 7011

#61 Nový příspěvek od PEST »

Máš prosím nějaký kontakt na prodejce? Píšeš v základu dvouokruhové brzdy, dokáží jednookruh, nebo jak to budeš řešit za 7011? Koukal jsem že závěs je stavitelný, takže je to klasicky do horního? Do háku i tam chybí otočné oko. A s papíry je to jak polák dá techničák a u nás dovoz? Díky moc

Uživatelský avatar
Vinea 30Hp Comfort
Příspěvky: 3585
Registrován: pát úno 13, 2009 2:52 pm
Bydliště: okr.Prostějov

Re: Didinův Zetor 7011

#62 Nový příspěvek od Vinea 30Hp Comfort »

Franta.cz píše:Dva příspěvky výš.
Dado11 píše:Jj, je to polský výrobek. Nosnost 3,5t, objem korby 6,8 m3, délka korby 3450 a šířka 2050. Výška bočnic 50+50 cm. V základu to má dvouokruhové brzdy, centrální otevírání zadní bočnice, vysypné okno v zadu, kola 11,5/80-15,3, žebřík a zadní závěs. Byl jsem se na ní osobně podívat, velice bitelná. Za příplatek dodělaj centrální otevírání bočních bočnic, plachtu přes vrch,.... Bez problému to jde u nás hodit na SPZ. Původně jsem chtěl brát 5t jejich, ale vypadá to jak nějaká 8t, maj to opravdu předimenzované. Ta 3,5t je o něco větší jak strýcova 4t sts český těšín. Polák říkal, že v pohodě 4,5 t zvládne. A barvu si múžeš vybrat jakou chceš.
Franto díky,já se na to díval na telefonu,tak jsem to přehlídnul :smich:
ZETOR 5211

Dado11
Příspěvky: 67
Registrován: stř srp 27, 2014 9:56 pm
Bydliště: Třinec

Re: Didinův Zetor 7011

#63 Nový příspěvek od Dado11 »

PEST píše:Máš prosím nějaký kontakt na prodejce? Píšeš v základu dvouokruhové brzdy, dokáží jednookruh, nebo jak to budeš řešit za 7011? Koukal jsem že závěs je stavitelný, takže je to klasicky do horního? Do háku i tam chybí otočné oko. A s papíry je to jak polák dá techničák a u nás dovoz? Díky moc
Kontakt na prodejce..... dej na ALLEGRO.PL zadej do vyhledávače TECHMONT PRZYCZEPA, a vyskočí ti vše. Jinak s těma brzdovýma okruhama, maj k tomu takovou krabičku :-D tam jednu hadici odšroubuješ, přešroubuješ druhou a hned to funguje jako jednookruh. Takže to za 70-tkou tahám úplně v klidu. A ten závěs ano, stavitelnej je, oko otočné není, nevím, neřeším, tahám to normálně dole. Mám hlavu na krku, neuvažuju ji kutálet s traktorem, a ty menší rozdíly výkyvu se vykmitaj v redukci na agroháku. Jinač jsem s ní max spokojen. Vozil jsem na ní kolem 6-7 tun písku na stavbu a úplně v pohodě. Akorát čeho lituju, mohl jsem si ji vzít na širších kolech, ale jinač peckovní vlečka.

Dado11
Příspěvky: 67
Registrován: stř srp 27, 2014 9:56 pm
Bydliště: Třinec

Re: Didinův Zetor 7011

#64 Nový příspěvek od Dado11 »

Jinak když už tu jsem zas po takový době, tak přidám pár fotek, loni nebylo moc času dokumentovat a komentovat, na jaře jsme se chytli stavby baráčku, takže starostí až až. Ale rok byl si myslím vydařený, počasí přálo, a technika nezklamala. Traktor po GO funguje, krom vlečky jsem si ještě pořídil 4,6 m schrnovač rožmital, takže senáže a sena ubíhaly zase o něco rychleji. Na rozhazování jsem měl půjčeny 6m obračec rožmital a hned je zase na co šetřit :D
Na podzim jsem přibral trochu orné půdy, takže jsem naoral a bude třeba zasejt.
Jalovičky mám připuštěné, takže budou telátka. No je se zase na co letos těšit.
Akorát mám menší problém kluci, jmenovitě, nevím jestli je to normální, mě to normální nepříjde. Když jsem dělal s tím traktorem, měl dole ty hlavy.... nechal jsem při jednom seřidít vstřiky a zkontrolovat čerpadlo. Traktor měl problém, že v létě když jsem jezdil a udělal jsem mu třeba 2h pauzu, tak jsem pak bez cucáku nenatočil. Teda natočil ale točil dlouho. S cucákem to bylo na otočení. Borec řekl, že vstřiky OK, ale čerpadlo poslal jiné a problém pořád stejný, nevíte čím to může být?

No a teď tedy nějaké ty fotky

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Pavel.T
Příspěvky: 1183
Registrován: sob led 19, 2013 5:19 pm
Bydliště: Náchod venkov

Re: Didinův Zetor 7011

#65 Nový příspěvek od Pavel.T »

Krásný fotky 8) a ten vlek nemá chybu, hned bych do něj šel

Uživatelský avatar
Přemo
Příspěvky: 1669
Registrován: pát lis 26, 2010 9:31 pm
Bydliště: Kousek od Hlučína

Re: Didinův Zetor 7011

#66 Nový příspěvek od Přemo »

Bud zdrav jak ctu tvuj problem sem natom stejne,,stim startem,kdyz dam cudla jde hned ale jinak ho tocim jak streleny..jak za tepla tak za studena.ja sem daval novou hridel od rozvodu k cerpadlu byla kopla u klinku,mensim nedopatrenim=),ale jinak to delA urcite cerpadlko,rikal mito borec tady unas muze byt regulator napytel..takze me ceka g.o. Cerpadla,ale tah mela dobry takze zatim neresim,tedka je momentalne ve fazi g.o.tak nvm jak pujde tedka motor,ale urcite ho ne ham casem udelat...rikal ze pokud je vprdeli regulator,a elementy tak g.o. kolem 5tisic..
zetor 50super,Z10045turbo,7011,E516B,BSS P53S,6T,P93S,10.08-agro,hon un 050 2x,BDT po faceliftu,bogballe,kertitox ala Napa,a spousta dalších stroju co uz není kam davat:)

Dado11
Příspěvky: 67
Registrován: stř srp 27, 2014 9:56 pm
Bydliště: Třinec

Re: Didinův Zetor 7011

#67 Nový příspěvek od Dado11 »

Nazdar. No ono je ale problém v tom, že já už tam čerpadlo po g o mám. Bral jsem to přes známého z BOSCH servisu a dával jsem za něj 9 tis, a pořád to stejné. Tak nevím..... ještě asi jednou budu muset vymontit a jeden pán od nás ze vsi má nějaký přípravek na vyzkoušení, jestli není někde vůle na rozvodech, že prej to může být tím. Tak uvidím. Už mě to nebaví....

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4196
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Didinův Zetor 7011

#68 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Ahoj já myslím že to bude v nastavení předvstřiku. Zkus s tím schválně někam hnout jestli si pamatuješ kde to bylo předtím.
Protože tohle trochu ted dělá i mě. Venku už je teplo takže jsem nikdy čudla dřív nedával a motor chytil normálně jako prd. Letos v zime jsem měl čerpadlo venku na GO (v Motorpalu) a ted ho mám daný trochu jinak než bylo na motoru (je to podle kapiláry) a motor v letě studenej bez čudla hrozně špatně chytí točé točí točí pak chytne. S čudlem jde okamžitě. Ale zase když si nedám pozor a hnedka mu uberu na volnoběh tak se neudrží a chcípne.

Je to podle kapilary tak nevím, jedině mu zkusím trochu ubrat ten motor je hrozně tvrdej....

Uživatelský avatar
Přemo
Příspěvky: 1669
Registrován: pát lis 26, 2010 9:31 pm
Bydliště: Kousek od Hlučína

Re: Didinův Zetor 7011

#69 Nový příspěvek od Přemo »

Tak toje ume na honu motor 69 kdyz je teplo bez cudla jde hned na brnknuti.na 7011 bez cudla nic s cudlem de hned na brnknuti kdyz ho mam teply a treba za pul hodky startuju,uz ho musim tocit dele a pomalu se rozkucka,ale cerpadlo mam dame od oka a sluchu=)asi stim sjedu ale do zetoru servissu at mito nastavi..uvidim coto bude delat az 70 nekde protahnu zatim faze..
zetor 50super,Z10045turbo,7011,E516B,BSS P53S,6T,P93S,10.08-agro,hon un 050 2x,BDT po faceliftu,bogballe,kertitox ala Napa,a spousta dalších stroju co uz není kam davat:)

Dado11
Příspěvky: 67
Registrován: stř srp 27, 2014 9:56 pm
Bydliště: Třinec

Re: Didinův Zetor 7011

#70 Nový příspěvek od Dado11 »

Zdravim panove, mel bych na Vas mensi dotaz. Ted kdyz nastaly ty dlouhe vecery, a v dilne je prijemne klima a skoda ho nevyuzit, tak jsem se pustil do opravy bubnovky. Zil jsem v domeni ( jak i nekteri prekupnici uvadeji) ze mam doma vyvozovou verzi ZTR 185!!!! Po rozebrani jsem byl ale prekvapen.... Moc toho teda nepasuje a potreboval bych nejake dily na claas unifarm cm 186. Nevite kde sehnat?

Uživatelský avatar
Matúš
Příspěvky: 3736
Registrován: stř led 30, 2013 4:33 pm
Bydliště: Brezovica - Orava

Re: Didinův Zetor 7011

#71 Nový příspěvek od Matúš »

Buď u nejakého Claas predajcu skúsiť alebo v Nemecku. Mám kontakt na chlapíka, čo by vedel zohnať v Nemecku, inzeruje aj na Bazoši. Mail tucekm@seznam.cz

Dado11
Příspěvky: 67
Registrován: stř srp 27, 2014 9:56 pm
Bydliště: Třinec

Re: Didinův Zetor 7011

#72 Nový příspěvek od Dado11 »

Diky, zkusim mu napsat. 8)

Dado11
Příspěvky: 67
Registrován: stř srp 27, 2014 9:56 pm
Bydliště: Třinec

Re: Didinův Zetor 7011

#73 Nový příspěvek od Dado11 »

Zdravím všechny,
tak koukám, že to tady pěkně šidím... Ale tak asi všichni to znáte, času málo a práce hodně. To je to jediné co se za celou tu dobu mé neaktivity nezměnilo :D :D :D
Jinak změny nastaly, ale než se tady rozepisovat, fotky Vám to ukážou :)
https://i.postimg.cc/hjbFCsmg/20180615-195948.jpg
https://postimg.cc/gallery/3admv14ey/

Beris
Příspěvky: 461
Registrován: úte srp 12, 2014 5:46 pm
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Didinův Zetor 7011

#74 Nový příspěvek od Beris »

Pěkný fotky a parádní traktory :)
Zetor 7011
Class Europa
ex-Zetor 5511
ex-Zetor 4011

Dado11
Příspěvky: 67
Registrován: stř srp 27, 2014 9:56 pm
Bydliště: Třinec

Re: Didinův Zetor 7011

#75 Nový příspěvek od Dado11 »

Díky za pochvalu, no snažím se je nějak pořád udržovat v kondici. 70 je kompletně celá udělaná, motor, převodovka, elektřina, plechařina, brzdy. Teď akorát musím udělat středový čep, ale to je bohužel, podepsal se na tom nakladač. No a 72 to je zatím nepopsaný list papíru. Dotáhnul jsem ji vloni na podzim, a začal se s ní seznamovat. Nejdříve dával do kupy věci, které se projevily provozem. 3 roky stála, takže jsem poměnil náplně a začal jezdit. Takže už jsem taky do toho zahučel. Na motoru se roztekly mrazovky, udělal jsem komplet hlavy, tlaky jsou vpohodě, proto jsem dál nehrabal. Při jednom šlo čerpadlo na stolici, udělaná hydraulika, kostka po go, nové horní ramena s hřídeli, bylo to vyšleháno na maděru, pravý reduktor komplet, kardan pro př náhon, ještě zbývá brzdy, sem tam zasmrdí spojka a teď jsem se chytnul elektřiny a snad někdy do budoucna kosmetiku. 40 jsem dostal na jaře od otce se slovy, že prý je při chalupě koni vždycky málo :smich: :smich: :smich: tak taky je na ní nějaká práce, ale používám ji vyjímečně, takže jak zbyde čas....

Odpovědět

Zpět na „Zetor 5011-7045“