Pumpíkův Zetor 7011

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Matúš
Příspěvky: 3736
Registrován: stř led 30, 2013 4:33 pm
Bydliště: Brezovica - Orava

Re: Pumpíkův Zetor 7011

#76 Nový příspěvek od Matúš »

Mohol si to rovno prevariť, aby si mal zadné okno napr. ako na 72 8)

Uživatelský avatar
peny
Příspěvky: 2731
Registrován: pon bře 08, 2010 1:18 pm

Re: Pumpíkův Zetor 7011

#77 Nový příspěvek od peny »

Rec je o stresnom okne nie o zadnom !

Uživatelský avatar
Matúš
Příspěvky: 3736
Registrován: stř led 30, 2013 4:33 pm
Bydliště: Brezovica - Orava

Re: Pumpíkův Zetor 7011

#78 Nový příspěvek od Matúš »

:zapomel: Čítal som to nejako medzi riadkami :-/

pavel sk
Příspěvky: 12731
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Pumpíkův Zetor 7011

#79 Nový příspěvek od pavel sk »

Ajtak tam dlho nevydrzia. Ozaj, otvarate si niekto stresne okno na traktore pri praci??? :dovca:

Uživatelský avatar
Pumpik
Příspěvky: 1190
Registrován: úte črc 28, 2009 3:57 pm

Re: Pumpíkův Zetor 7011

#80 Nový příspěvek od Pumpik »

Díky, já se obával že budu muset to čalounění dostat nějak ven. A naozaj já si ho vyklápim dost často když je vedro a ta rozpálená koženka na blatníkách má přes 50 stupnů. A k tomu si odevírám i zadní okno a obě dveře si odevírám a zajištuju těma bočníma adetacema aby byly kousek při jízdě otevření. Čim větší průvan tim pro mě líp v tropech. Jak to máte vy ostatní to nevim.
A nevim proč by neměli vydržet když sou nové. U aut se to na kufru mění málo kdy a když se vymení tak je to zase na kolik let bez ohledu na to jak často je námahán kufr u auta a strešní okno u mého tarktoru.

Uživatelský avatar
Lukashil
Příspěvky: 6540
Registrován: sob čer 27, 2009 11:35 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: Pumpíkův Zetor 7011

#81 Nový příspěvek od Lukashil »

já si zvlášť teĎ co mám novou střechu otevírám střešní okno pořád, jen pístnice už po třech měsících přestala držet, tak jsem do pístku vypiloval drážku a dávám tam závlačku.
Stydím se za tuto zem

Uživatelský avatar
Pumpik
Příspěvky: 1190
Registrován: úte črc 28, 2009 3:57 pm

Re: Pumpíkův Zetor 7011

#82 Nový příspěvek od Pumpik »

tak uvažuju jestli tam ty pístnice dávat a celí to kvůli tomu znova lepit atd. A nebo jestli tam opravdu vydrží jen 3 měsíce tak asi do týhle taky vypiluju jen nákou drážku na závlačku

Uživatelský avatar
Pumpik
Příspěvky: 1190
Registrován: úte črc 28, 2009 3:57 pm

Re: Pumpíkův Zetor 7011

#83 Nový příspěvek od Pumpik »

Tak kdy budete sekat? Já přemýšlel že bych posekal vojtěšku ale ta schne díl než louka. Ale když sem jel dnes autem z práce tak sem koukal že už sekat začali.
Myslíte že je to dobrej nápad nebo spíš počkat. Podle předpovědi má pršet v neděli a jinak má bejt až do pátku hezky. Tak přemejšlim že bych to možná posekal.

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4190
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Pumpíkův Zetor 7011

#84 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Myslíš jako už trávu na sušení? :shock: Nebo vojtěšku na senáž? Na sušení je ještě brzo ne? Já sekám až tak koncem měsíce spíš kolem 10 června podle počasí samozřejmě taky 8)

Uživatelský avatar
Pumpik
Příspěvky: 1190
Registrován: úte črc 28, 2009 3:57 pm

Re: Pumpíkův Zetor 7011

#85 Nový příspěvek od Pumpik »

Jojo myslel sem na seno normálně sušit, dnes už sekali a sušej ale kašlu na to taky to vidim na červen :) Žádný vedro ještě neni a vojtěška schne dlouho.

Uživatelský avatar
Pumpik
Příspěvky: 1190
Registrován: úte črc 28, 2009 3:57 pm

Re: Pumpíkův Zetor 7011

#86 Nový příspěvek od Pumpik »

Ahoj tak sem se díky nucenému volnu v práci až do ledna. Dokopal dodělat vnitřek u 70tky tim myslim natření vnitřku kabiny na černou podlahu a rám a červenou palubku to je jediný co mi na ní chybí.
Chtěl sem to udělat pořádně tak sem sundal kastlíky na nářadí, sedačku spolujezdce i řidiče a ted i celou podlahu a to zadní přemostění pod sedačkou řidicče.
Všechno sem odpojil, plyn, násobič,uzávěrku, vyndal i to zadní malé okno. A ted mi to drží jen na páce co vypíná nahon ta jak je jen na ruku na 5min. a vedle ní je ruční brzda. U pák to rozebrat nejde tak sem to chtěl vytáhnout i z lanama ale nejde mi to přes bovdeny. Jak to dělate vy? Díky. Zitra ráno jdu pokračovat :)

Uživatelský avatar
Matúš
Příspěvky: 3736
Registrován: stř led 30, 2013 4:33 pm
Bydliště: Brezovica - Orava

Re: Pumpíkův Zetor 7011

#87 Nový příspěvek od Matúš »

Normálne odpojím lanko a vyberiem to bez neho.

Uživatelský avatar
Pumpik
Příspěvky: 1190
Registrován: úte črc 28, 2009 3:57 pm

Re: Pumpíkův Zetor 7011

#88 Nový příspěvek od Pumpik »

to lanko z toho nahoře vypojit nejde nebo nevim jak to máš teda ty ale to moje lano je klasicky nalisovaný a do tahla ruční brzdy vede tak že z vrchu je nerozebíratelný bohužel sem neměl foták. Ale příjde mi že jediná možnost je to vytáhnout z bovdenu celí a pak to tam zase natáhnout ale to mi taky nejde protože na druhym konci to mam roznejtovaný stejně.

pavel sk
Příspěvky: 12731
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Pumpíkův Zetor 7011

#89 Nový příspěvek od pavel sk »

Konce laniek su srobovane do čapov ktore su v pakach. Chyt to do kombinaciek tesne pod pakov a skus to povolit. Byva tam M6 zavit.

jojof
Příspěvky: 1095
Registrován: pát lis 11, 2011 9:15 pm
Bydliště: orava,slovensko

Re: Pumpíkův Zetor 7011

#90 Nový příspěvek od jojof »

Suhlasim s Pavlom,tiez som to tak rozoberal na 5011

Odpovědět

Zpět na „Zetor 5011-7045“