Domesova 7045

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Pilař Domes
Příspěvky: 12
Registrován: stř říj 13, 2021 8:22 pm
Bydliště: Slavětín

Domesova 7045

#1 Nový příspěvek od Pilař Domes »

Ahoj všem rád se přidávám mezi členy s hnací přední nápravou neskutečný rozdíl oproti Super 50,6711 co jsem měl :wink: bohužel jsem koupě unahlil a koupil docela předražené šrot :zapomel: motor a pár dalších věcí udelanych ale postupem času se začaly objevovat nedostatky a závady jako
Strzeny závit na hridely kola protoceny šálky v portálu
Totálně bez oleje a část vody v reduktorech vysypany ložiska
Velká vůle na hridely v převodovce na spodní hridely s pero drážkou
A spoustu nefunkčního
Část sem si už udělal
Jen teď řeším hydrauliku
Nový olej vyčištění sítka ale po zahřátí nechcou zvednout ramena ve kterých je naviják tajfun 5,5t ve předu je nízký rampovac Třeboň a ten po zahřátí má kolikrát velkou prodlevu musím kolikrát dát plný plyn a čekat několik sekund než reaguje. Podle předchozího majitele čerpadlo dával nové...
Ještě dotaz trochu litá raficka otáčkoměru 🤔 kde hledat proble? A zatím asi poslední dotaz je montované hydrostatycke řízení (orsta ) a dlouho trvá než zmizí vůle v pistnici což znamená když jedu na 5ku po silnici spozoruju velké kmitání v kolech a po zhlédnutí to lítá v pistnici jako by tam byl vzduch po zahřátí vše bez vůle poradí někdo? Nicméně to je super traktor a rád zůstávám mnoho let u značky zetor 👏💪👍 foto dodám

Pilař Domes
Příspěvky: 12
Registrován: stř říj 13, 2021 8:22 pm
Bydliště: Slavětín

Re: Domesova 7045

#2 Nový příspěvek od Pilař Domes »

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Pilař Domes
Příspěvky: 12
Registrován: stř říj 13, 2021 8:22 pm
Bydliště: Slavětín

Re: Domesova 7045

#3 Nový příspěvek od Pilař Domes »

Traktor mám převážně podle potřeb do lesa když je potřeba potahnout ze zmlazeni, nahodilka nake soukromnicek zhrnutí sněhu v lese a práci kolem baráku opravdu velká změna oproti traktorum bez predku 👏👏👍poladime a udělá radost

pavel sk
Příspěvky: 12737
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Domesova 7045

#4 Nový příspěvek od pavel sk »

Na to že je to lesak, tak vyzerá na foto k svetu. Už len tá lesná nadstavba je veľké plus. Čo sa týka tých nedostatkou tak neni to nič čo sa nedá opraviť doma za pomerne prijateľné ceny s porovnaním iných "drahších" značiek. 8) Traktori s lesa sú často v stave klinickej smrti :)

Pilař Domes
Příspěvky: 12
Registrován: stř říj 13, 2021 8:22 pm
Bydliště: Slavětín

Re: Domesova 7045

#5 Nový příspěvek od Pilař Domes »

Díky no k zhledu k světu jsem ho už tak nak pomalu daval já 😁 no postupně ho dám do kupy celé holt jsem se dal na vojnu tak musím bojovat...

pavel sk
Příspěvky: 12737
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Domesova 7045

#6 Nový příspěvek od pavel sk »

Pokial neni popraskany a vytrhane zavity v podvozku tak ten zvysok zvladnes 8) . U lesakov su casto vytrhane a rozne opravovane zavity hlavne u zadnych portalov, prednej napravy, drziakov dolnych ramien. Pripadne byvaju rozne popraskane, zvarane. Hold hora je boj.

Odpovědět

Zpět na „Zetor 5011-7045“