Lenyho Z 7011

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Leny
Příspěvky: 28
Registrován: čtv říj 01, 2009 6:08 pm

Lenyho Z 7011

#1 Nový příspěvek od Leny »

Přeji všem na tomto fóru hezky prožité chvíle. Protože jsem asi měsíc majitelem Zetoru 7011 začal jsem sledovat diskuse, protože bych se rád dozvěděl o Vašich zkušenostech s traktorem Z 7011. Pro začátek dávám na fórum pár fotek mého zetorku. Fotek jse samozřejmě víc, zkušenosti už mám také, provedl jsem hodně úprav a oprav takže mohu zkušenosti předávat dále.
Omlouvám se, ale obrázky s příponou jpg nemohu jaksi uložit, hlásí to, že přístup k obrázku není možný nebo soubor není platný obrázek. Poradíte jak na to?
Konečně se mě podařilo umístit pár fotek. Co říkáte?
PA010036.JPG
PA010032.JPG
PA010029.JPG
PA010027.JPG
PA010026.JPG
PA010025.JPG
PA010024.JPG
PA010019.JPG
PA010017.JPG
PA010018.JPG
PA010015.JPG
Naposledy upravil(a) Leny dne pon říj 26, 2009 7:39 pm, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Brendak
Příspěvky: 2790
Registrován: sob říj 06, 2007 12:44 am
Bydliště: okr. Břeclav

Re: Můj nový Z 7011

#2 Nový příspěvek od Brendak »

Nemely ty fotky moc velke rozliseni? Ja to primo na fotaku upravuju ze 6MPi na 0,3 MPi. Jinak je ta fotka velka pres cely monitor.

Uživatelský avatar
quidospacek
Příspěvky: 130
Registrován: sob bře 07, 2009 5:02 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Můj nový Z 7011

#3 Nový příspěvek od quidospacek »

Vskutku krásný kousek... Kolik jsi musel investovat?

Uživatelský avatar
pirat
Příspěvky: 1569
Registrován: stř led 02, 2008 8:41 pm
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj nový Z 7011

#4 Nový příspěvek od pirat »

kolik si investoval do toho interieru kabiny za ty nove tapecy na blatnikach a za tu sedacku ??? nebo uz tam byli kdyz si traktor koupil ???? jinak pekny traktorek jake mas pro nej vyuziti ???

Leny
Příspěvky: 28
Registrován: čtv říj 01, 2009 6:08 pm

Re: Můj nový Z 7011

#5 Nový příspěvek od Leny »

Za traktor jsem zaplatil na můj vkus dost peněz, ale kdo sledujete inzeráty tak jistě víte, že ceny za slušný kousek jsou od 120.000,-Kč - 130.000,-Kč a jde to ještě výše. Traktor jsem koupil protože včelařím a potřebuji ho k přetahování kočovných vozů. Vždycky jsem musel někoho žádat, potom čekat, nakonec to třeba nevyšlo, ztratil jsem hodně času. Tak jsem se rozhodl, že traktor si koupím sám a nebudu na nikom závislý. Jinak čalounění se předělávalo zároveň s kabinou, bylo to dost drahé. Sedačka také, ale jsem puntičkář tak to chci mít hezké. Další zkušeností např. z kupovaním a přeplácením občanů polska příště. Zatím ahoj.

Uživatelský avatar
octaviaman 1
Příspěvky: 895
Registrován: pon črc 09, 2007 10:27 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Lenyho Z 7011

#6 Nový příspěvek od octaviaman 1 »

Opravdu povedený 7011 :friends: :friends: :friends:

(trochu jsem ti přejmenoval vlákno :) )

Leny
Příspěvky: 28
Registrován: čtv říj 01, 2009 6:08 pm

Re: Lenyho Z 7011

#7 Nový příspěvek od Leny »

Slíbil jsem, že se podělím o zkušenosti s koupí mého Zetoru 7011. Projel jsem inzeráty na netu a vybral si tři kousky. Cenu jsem si stanovil do 135 tisíc, podle stavu, podmínka byla, přihlášený s registrační značkou. Předem jsem se domluvil na návštěvě a prohlídce a tak jsem jeden den vyjel do Trutnova, cca 300 km. Přijel jsem tam, traktor jsem si prohlédl, projel, a s majitelem jsem se domluvil že jej koupím, protože traktor byl opravdu senza. Nevím jestli to byla náhoda, ale když jsme se domlouvali na podmínkách prodeje přijel další zájemce o stejný traktor, občan Polska. A že prý za kolik je k mání. Majitel mu říkal, že 135 tisíc a já že jej již kupuji, že jsme se dohodli. Polák s klidem říká" dám ihned na ruku 140 tisíc". Majitel se zarazil, ale trval na tom, že jsem byl první a že jej prodá mě. Polák dále " dám 150 tisíc". Kdo myslíte, že si traktor odvezl. Já ne a majiteli to nemám za zlé když vydělal dalších 15 tisíc. Nakonec jsem další týden koupil kousek jehož fotografie jste již shlédli a to za 140.000,-Kč. Nevím jestli jsem přeplatil , ale když sleduji inzeráty tak mám dojem, že jsem koupil dobře. Samozřejmě jsem musel investovat do drobnějších oprav, ale i tak si myslím, že ma netu jsou traktory k prodeji v mnohem horším stavu a dokonce i dražší.

Uživatelský avatar
pirat
Příspěvky: 1569
Registrován: stř led 02, 2008 8:41 pm
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Lenyho Z 7011

#8 Nový příspěvek od pirat »

Leny píše:Slíbil jsem, že se podělím o zkušenosti s koupí mého Zetoru 7011. Projel jsem inzeráty na netu a vybral si tři kousky. Cenu jsem si stanovil do 135 tisíc, podle stavu, podmínka byla, přihlášený s registrační značkou. Předem jsem se domluvil na návštěvě a prohlídce a tak jsem jeden den vyjel do Trutnova, cca 300 km. Přijel jsem tam, traktor jsem si prohlédl, projel, a s majitelem jsem se domluvil že jej koupím, protože traktor byl opravdu senza. Nevím jestli to byla náhoda, ale když jsme se domlouvali na podmínkách prodeje přijel další zájemce o stejný traktor, občan Polska. A že prý za kolik je k mání. Majitel mu říkal, že 135 tisíc a já že jej již kupuji, že jsme se dohodli. Polák s klidem říká" dám ihned na ruku 140 tisíc". Majitel se zarazil, ale trval na tom, že jsem byl první a že jej prodá mě. Polák dále " dám 150 tisíc". Kdo myslíte, že si traktor odvezl. Já ne a majiteli to nemám za zlé když vydělal dalších 15 tisíc. Nakonec jsem další týden koupil kousek jehož fotografie jste již shlédli a to za 140.000,-Kč. Nevím jestli jsem přeplatil , ale když sleduji inzeráty tak mám dojem, že jsem koupil dobře. Samozřejmě jsem musel investovat do drobnějších oprav, ale i tak si myslím, že ma netu jsou traktory k prodeji v mnohem horším stavu a dokonce i dražší.
no ja si myslim ze muszes mit radost jaky mas jiz pekny traktor a cenu uz resit nemusis pro nekoho je to cena dobra pro nekoho ne muj osobni nazor je ze si za to mohl mit treba i 7211 ale na pretahovani vleku s ulama je to paradni stroj 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Uživatelský avatar
Citron
Příspěvky: 405
Registrován: úte říj 21, 2008 9:37 pm
Bydliště: Velké Meziříčí

Re: Lenyho Z 7011

#9 Nový příspěvek od Citron »

Leny píše:Slíbil jsem, že se podělím o zkušenosti s koupí mého Zetoru 7011. Projel jsem inzeráty na netu a vybral si tři kousky. Cenu jsem si stanovil do 135 tisíc, podle stavu, podmínka byla, přihlášený s registrační značkou. Předem jsem se domluvil na návštěvě a prohlídce a tak jsem jeden den vyjel do Trutnova, cca 300 km. Přijel jsem tam, traktor jsem si prohlédl, projel, a s majitelem jsem se domluvil že jej koupím, protože traktor byl opravdu senza. Nevím jestli to byla náhoda, ale když jsme se domlouvali na podmínkách prodeje přijel další zájemce o stejný traktor, občan Polska. A že prý za kolik je k mání. Majitel mu říkal, že 135 tisíc a já že jej již kupuji, že jsme se dohodli. Polák s klidem říká" dám ihned na ruku 140 tisíc". Majitel se zarazil, ale trval na tom, že jsem byl první a že jej prodá mě. Polák dále " dám 150 tisíc". Kdo myslíte, že si traktor odvezl. Já ne a majiteli to nemám za zlé když vydělal dalších 15 tisíc. Nakonec jsem další týden koupil kousek jehož fotografie jste již shlédli a to za 140.000,-Kč. Nevím jestli jsem přeplatil , ale když sleduji inzeráty tak mám dojem, že jsem koupil dobře. Samozřejmě jsem musel investovat do drobnějších oprav, ale i tak si myslím, že ma netu jsou traktory k prodeji v mnohem horším stavu a dokonce i dražší.
Za 140 000 Kč Zetor 7011, dobře si koupil 8) , něco tě stáli opravy, ale to by tě čekalo, i kdybys koupil dražší traktor
Celej svět se v kravskou prdel obrátil .....

Leny
Příspěvky: 28
Registrován: čtv říj 01, 2009 6:08 pm

Re: Lenyho Z 7011

#10 Nový příspěvek od Leny »

Dneska jsem se rozhodl, že do svého Zetoru 7011 zabuduji autoradio ( traktorradio). Radio mě leželo nevyužité v garáži takže využití bude mít v Zetoru. Rychle jsem udělal držák, přišrouboval a zapojil. Zatím jsem nesehnal vhodné reproduktory, takže zatím bez nich, ale zapojené to mám, jenom připojit ty repra. Chci je dát na střední panel nahoru, jak jsou ofukovací otvory, vlevo a vpravo, uvidím. Vyzkoušel jsem to na jedné velké reprobedně a hrálo to hezky i bez antény. Je tu dost silný signál místních stanic. Pro ilustraci připojuji foto. Taky jsem namontoval a zapojil odpojovač na baterku. Sory, fotky zase nemůžu přiložit, jsou v dobrém rozlišení, ale nejde to. Budu se snažit to na forum dostat.

Uživatelský avatar
Citron
Příspěvky: 405
Registrován: úte říj 21, 2008 9:37 pm
Bydliště: Velké Meziříčí

Re: Lenyho Z 7011

#11 Nový příspěvek od Citron »

Leny píše:Dneska jsem se rozhodl, že do svého Zetoru 7011 zabuduji autoradio ( traktorradio). Radio mě leželo nevyužité v garáži takže využití bude mít v Zetoru. Rychle jsem udělal držák, přišrouboval a zapojil. Zatím jsem nesehnal vhodné reproduktory, takže zatím bez nich, ale zapojené to mám, jenom připojit ty repra. Chci je dát na střední panel nahoru, jak jsou ofukovací otvory, vlevo a vpravo, uvidím. Vyzkoušel jsem to na jedné velké reprobedně a hrálo to hezky i bez antény. Je tu dost silný signál místních stanic. Pro ilustraci připojuji foto. Taky jsem namontoval a zapojil odpojovač na baterku. Sory, fotky zase nemůžu přiložit, jsou v dobrém rozlišení, ale nejde to. Budu se snažit to na forum dostat.
Tak tady jsou fotky od Lenyho
Přílohy
PB210062.JPG
PB210061.JPG
PB210060.JPG
PB210059.JPG
PB210058.JPG
Celej svět se v kravskou prdel obrátil .....

Leny
Příspěvky: 28
Registrován: čtv říj 01, 2009 6:08 pm

Re: Lenyho Z 7011

#12 Nový příspěvek od Leny »

Dneska jsem se pustil do opravy pravého svislého čepu na přední nápravě, no hrůza, mám i fotky s demontáže. V jedné poloze mě řízení sekalo, takže jsem se do toho pustil, nejprve jsem si myslel že odešlo servořízení, ale dělalo to i při nadzvednuté přední nápravě bez serva, takže jsem usoudil že nebude v pořádku některý svislý čep. Nakonec po rozebrání cca 5 hodin, nic nešlo povolit, autogen, vrtačka, nic nepomohlo, jsem zjistil, že je prasklá pružina, ale příště více i s fotem. Snad ty fotky vyjdou. Kdo jste dělaal někdy svislý čep tak jistě vítě že to není hotové za půl hodiny. 6 šroubů M 14x1,5 jsem povolli až na jeden který jsem utrhnul -je to vidět na fotce, potom byl problém povolit matku uvnitř čepu, dvě drážky na specilální klíč, který jsem ovšem neměl. Kladivo, sekáč, kulatina nic nepomohlo. Spásný nápad nahřát autogenem, ale ani tak matka neška povolit. Nakonec jsem ji navrtal a pomocí kladiva a tupého majzlu vytočil, no byl to porod. Potom jsem zjistil, že kromě prasklé pružiny jsou v háji i bronzová pouzdra. Ve skladu Zetoru však všechno mají takže zítra to koupím a pustím se do skládání. Zase to nafotím a fotky ukážu. Zatím ahoj.
Přílohy
Věci k výměně
Věci k výměně
PB220075.JPG
Celý svislý čep
Celý svislý čep
Prasklá pružina, bude nová
Prasklá pružina, bude nová
To je ta matka co nešla povolit
To je ta matka co nešla povolit
PB220071.JPG
PB220070.JPG
PB220069.JPG
PB220068.JPG
Zatrhlý šroub
Zatrhlý šroub
Šrouby, koupím nové
Šrouby, koupím nové
PB220065.JPG
PB220064.JPG
PB220063.JPG

Leny
Příspěvky: 28
Registrován: čtv říj 01, 2009 6:08 pm

Re: Lenyho Z 7011

#13 Nový příspěvek od Leny »

Dneska jsem dodělal přední nápravu, svislý čep. Na traktor to budu montovat asi v sobotu, ještě uvidím, nemám moc času. Fotky dodám. Dneska jsem uklízel v garáži a venku he brzy tma, takže jsem se do montáže nechtěl pouštět. Vyměnil jsem co se dalo, je to jako nové. Zatím čau všem.

premo
Příspěvky: 194
Registrován: stř bře 25, 2009 5:45 pm
Bydliště: ostrava

Re: Lenyho Z 7011

#14 Nový příspěvek od premo »

jak to čtu tak to byla dobrá sranda s tím svislákem ,pokud to nikdo dlouho nedělal tak ta velká matka fakt nejde povolit ani s autogenem ,jednou nás to taky tak vyškolilo že se to pak odvezlo na výměnný fond,ale nevím jestli to trhání řízení způsobuje prasklá pružina s tou se dá normálně jezdit a volantem jde lechce točit ?

Uživatelský avatar
pete
Příspěvky: 657
Registrován: stř bře 11, 2009 6:13 pm
Bydliště: pamětice

Re: Lenyho Z 7011

#15 Nový příspěvek od pete »

čau sam vym očem mluviš taky to mam už za sebou.Nejhorši promne bylo povolit ty tři m8 dole hned pod manžetou .Ty šrouby byli tak orezli že naně šel narazit i11ořech ALE Nakonec jsem je musel odvrtat.

Odpovědět

Zpět na „Zetor 5011-7045“