Lenyho Z 7011

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Leny
Příspěvky: 28
Registrován: čtv říj 01, 2009 6:08 pm

Re: Lenyho Z 7011

#16 Nový příspěvek od Leny »

TAK JSEM ZASE TADY. Dodělal jsem ten svislák a namontoval na traktor. Nachystal jsem si koncovky na radio, jenom zapojit, stále ale nemám vhodné reproduktory, poradíte někdo co tam dat aby to trochu hrálo a hlavně kam repra umístit. Je tam několik míst, ale možná jsem některé přehlídl. O přiložení fotek jsem požádal citrona, snad mě vyhoví. Ahoj
Přílohy
PB280077.JPG

Uživatelský avatar
Citron
Příspěvky: 405
Registrován: úte říj 21, 2008 9:37 pm
Bydliště: Velké Meziříčí

Re: Lenyho Z 7011

#17 Nový příspěvek od Citron »

Fotky od Lenyho
Přílohy
PB280077.JPG
PB280078.JPG
PB280079.JPG
PB280081.JPG
PB280082.JPG
PB280083.JPG
Celej svět se v kravskou prdel obrátil .....

Zdendiko
Příspěvky: 3
Registrován: čtv led 21, 2010 7:31 pm

Re: Lenyho Z 7011

#18 Nový příspěvek od Zdendiko »

Nazdar Leny
Prosím tě, popisuješ rozebrání předního tlumiče u Zetor 7011. Já jsem sundal kolo, zespoda jsem tlumič kompletně rozebral, vytočil matku s dvěma drážkama, vytáhl jsem vložku, ale celá hřídel na kterém je nasazena pružina mě nejde zespoda vytáhnout ven. Není ještě někde jištěná? Zezhora tlumiče jsem samozřejmě matku také vytočil.

Uživatelský avatar
stano 4011
Příspěvky: 1157
Registrován: ned črc 22, 2007 9:12 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Lenyho Z 7011

#19 Nový příspěvek od stano 4011 »

nemas nahodou zaistenu strunu ,,odsrobuj ten deklik co je v predu a vzadu na 17 kluc ,niekdo to ma zaistene

Zdendiko
Příspěvky: 3
Registrován: čtv led 21, 2010 7:31 pm

Re: Lenyho Z 7011

#20 Nový příspěvek od Zdendiko »

Ty dva dekliky zepředu i zezadu, které jsou každý přišroubovaný dvěma šrouby jsem vytočil také. Pružinu v nich vydím, ale nerozumím tomu jak říkáš "zajištěnou strunu"

Uživatelský avatar
dolls
Příspěvky: 561
Registrován: pon říj 22, 2007 9:58 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Lenyho Z 7011

#21 Nový příspěvek od dolls »

Ta náprava se dá zajistit proti pružení, právě pod těma deklíkama.

Leny
Příspěvky: 28
Registrován: čtv říj 01, 2009 6:08 pm

Re: Lenyho Z 7011

#22 Nový příspěvek od Leny »

Pro Zdendika.
Budeš muset odshora, nepomůže odšroubovat jenom tu matku nahoře. Sundat i plastový kryt a pod tím je kovové těleso z drážkama / dorazy / z kuželovou dírou-tam to drží, pokud si dobře vzpomínám. Zkus to. Pomůže stahovák nebo údery paličkou přes nějaký měkký kov ať si nerozbiješ zavit na svisláku. ( Jinak na vysvětlenou, struna je ve slovenštině pružina, pero). Přeji hodně úspěchů.

Leny
Příspěvky: 28
Registrován: čtv říj 01, 2009 6:08 pm

Re: Lenyho Z 7011

#23 Nový příspěvek od Leny »

Ještě jednou ke svisláku. Je tam nahoře drážka a z této to musíš srazit-podívej se na fotku je krásně vidět. Ahoj

Zdendiko
Příspěvky: 3
Registrován: čtv led 21, 2010 7:31 pm

Re: Lenyho Z 7011

#24 Nový příspěvek od Zdendiko »

Díky, použil jsem stahovák a horní klobouk s plastovým krytem jsem s velkou námahou sundal. Potom mě celý čep krásně zespoda vyjel ven. Pružina vyměněna, gumová prachovka vyměněna a teď mě ještě čeká výměna ložisek v náboji kola, protože dotáhnout již nejdou, takže musí přijít nová. Ale venku je tak strašná zima, že se mi do toho moc nechce.
Zatím čau a díky za radu.

Leny
Příspěvky: 28
Registrován: čtv říj 01, 2009 6:08 pm

Re: Lenyho Z 7011

#25 Nový příspěvek od Leny »

Dlouho jsem nebyl aktivní takže nyní pár fotek. Koupil jsem jednoosý přívěs v docela dobrém stavu, stačila oprava elektriky, brzd a nátěr, akorát horní náplatky jsem nenatíral, nezbyla mě barva. Přívěs má jednu nevýhodu, není sklápěcí, ale snad to předělám. Vezl jsem známému na chatu štěrk a těch 25 q jsme shazovali ručně. Jinak jsem na můj Zetor pořídil zcela nové obutí na zadek i předek, zadní jsou spíše silniční ale volil jsem tak zcela úmyslně protože jezdím s vlekama převážně po silnici a v lehkém terénu. Zatím ahoj, snad se mě podaří přidat fotky. Fotky se nedaří přiložit i když jsem je už dost zmenšil. Minule mě je tam kdosi vložil, ale nějak se mě vytratila ona dotyčná mailová adresa, ozveš se ještě, vložíš mě tam ty forky. Díky

Uživatelský avatar
Citron
Příspěvky: 405
Registrován: úte říj 21, 2008 9:37 pm
Bydliště: Velké Meziříčí

Re: Lenyho Z 7011

#26 Nový příspěvek od Citron »

Lenyho fotky
Přílohy
P3230090.JPG
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.jpg
19.jpg
Celej svět se v kravskou prdel obrátil .....

JOSÍG
Příspěvky: 177
Registrován: ned bře 14, 2010 7:07 pm
Bydliště: Děčín

Re: Lenyho Z 7011

#27 Nový příspěvek od JOSÍG »

To máš nový gumy (jsou to lesácký) ?? :zapomel: pěkná dvoukolka na co jí budeš používat ?? :)
Zetor je životní styl

Uživatelský avatar
dolls
Příspěvky: 561
Registrován: pon říj 22, 2007 9:58 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Lenyho Z 7011

#28 Nový příspěvek od dolls »

a v čem je rozdíl? řekl bych že hlavně v odolnosti, ale co jsem slyšel tak záběrem jsou na tom líp ty obyčejný šipy.

Leny
Příspěvky: 28
Registrován: čtv říj 01, 2009 6:08 pm

Re: Lenyho Z 7011

#29 Nový příspěvek od Leny »

Přívěs budu užívat hlavně na přepravu včelích úlů, ale v podstatě na cokoliv, co bude potřeba. Vezl jsem již známému štěrk asi 3O metráků, v pohodě, přívěs je brzděný takže v kopcích senza. Jinak mám na přívěs i náplatky, tyto jsem využil když jsem vozil nábytek, paráda, žádné kurtování, hezky se to opře o bočnice a náplatky a hotovo. K těm pneumatikám. Klasický šípák má trochu lepší záběrové vlastnosti, ale zase tolik nevydrží, alespoň podle mých zkušeností. Já ty záběrové až zas tolik nepotřebuji, jezdím převážně po dobrých cestách a v lehkém terénu, lesní polní cesty, ale i na oračku jsou docela dobré. Zatím čau.

Leny
Příspěvky: 28
Registrován: čtv říj 01, 2009 6:08 pm

Re: Lenyho Z 7011

#30 Nový příspěvek od Leny »

Pánové včera jsem při jízdě s vlekem zjistil, že ruční brzda mě nezabrzdí přívěs, jsem si jistý že závada není na vleku, ale na mém Z 7011. Dneska mám čas, jdu to prozkoumat a zjistit závadu. Pořídím pár fotek když něco zjistím a dneska večer nebo zítra to sem hodím. Zatím se mějte a užívejte si svých miláčku, já jdu pracovat.

Odpovědět

Zpět na „Zetor 5011-7045“