Jechoutova 6911

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jechout
Příspěvky: 43
Registrován: stř zář 27, 2017 8:39 pm
Bydliště: Třebíč

Jechoutova 6911

#1 Nový příspěvek od Jechout »

Ahoj chlapi, s dědou jsme koupili místo 4011 větší 6911.
Traktor je v dobrém stavu, ale samozřejmě si ho chci opravit k "dokonalosti".
Jen mě trápí 2 věci. Jedna je elektrika, ta je tam dělaná od nějakého maďara který elektrice moc nedal. Jedna žíla je napojovaná na 4krát, do pojistek některých nejsou dotaženy kabely atd, tudíž bych chtěl elektriku dělat sám novou, jen se ve schématech moc nevyznám a mám z toho hlavu kolem :)) myslíte že by byl nějaký dobrák a vysvětlil mi to ?
A druhá věc je ta, že se traktor na budíku neohřeje, ohřeje se jen trošku ale vůbec né do provozní teploty a už vůbec ne do zeleného políčka, tudíž chci předělat na trojcestný termostat jak jsem tu už několikrát viděl, ALE absolutně nevím co ktomu budu potřebovat, jak se to dělá a kolik to asi stojí.
Spousta z vás by mi napsala nějakou radu, ale doopravdy bych ocenil někoho, kdo by byl schopný se mi chvilku věnovat a poradit. Máte super traktory, krásné, funkční tak myslím že je vás tu dost, co tomu doopravdy ROZUMI.
Moc děkuju, dnes nebo zítra bych přidal další fotky naší 6911.
Obrázek
Jinak tohle je to schema ze ktereho mam hlavu jako meloun, absolutne bych nevedel co odkud tahnout :D
Obrázek
Zetor 6911, Rotační sekačka Z042 (165cm), obraceč - shrnovač TON, Vysokotlaký lis KOLA Rivalle

Uživatelský avatar
malotraktorpetr
Příspěvky: 5295
Registrován: čtv kvě 03, 2012 6:11 pm
Bydliště: zator loucky

Re: Jechoutova 6911

#2 Nový příspěvek od malotraktorpetr »

to mas 52az 77 to ne to je blbe schema musis myt 3011 az 6911 :)

pavel sk
Příspěvky: 12729
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Jechoutova 6911

#3 Nový příspěvek od pavel sk »

V tech. problemoch Zetor som ti vcera popisal co ti vsetko treba na prerobenie chladiaceho okruhu na trojcestny termostat. inak pekny traktor 8)

Uživatelský avatar
Jechout
Příspěvky: 43
Registrován: stř zář 27, 2017 8:39 pm
Bydliště: Třebíč

Re: Jechoutova 6911

#4 Nový příspěvek od Jechout »

Jen se mi ještě hrozně líbí jak mají chlapi zabudované ve střeše světla jako na sedmdesatkach ale to bych asi musel shánět celou střechu.
K věci, termostat se 3 vývody by asi nebyl problém sehnat,termostat ten bych mohl mít i já nebo ne ? A právě nevím jak bych vše zapojil... Otázka tak jednoho víkendu a cca 1000kc ?
Zetor 6911, Rotační sekačka Z042 (165cm), obraceč - shrnovač TON, Vysokotlaký lis KOLA Rivalle

Uživatelský avatar
Jechout
Příspěvky: 43
Registrován: stř zář 27, 2017 8:39 pm
Bydliště: Třebíč

Re: Jechoutova 6911

#5 Nový příspěvek od Jechout »

P.s. to schéma na můj by jsi měl ?
Zetor 6911, Rotační sekačka Z042 (165cm), obraceč - shrnovač TON, Vysokotlaký lis KOLA Rivalle

pavel sk
Příspěvky: 12729
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Jechoutova 6911

#6 Nový příspěvek od pavel sk »


Uživatelský avatar
Jechout
Příspěvky: 43
Registrován: stř zář 27, 2017 8:39 pm
Bydliště: Třebíč

Re: Jechoutova 6911

#7 Nový příspěvek od Jechout »

Ahoj, tak přidávám nějaké fotky nového mazla, omlouvám se za rozdělanou přístrojovku.
Plánuji se tedy pustit do nové elektriky a na zimu bych chtěl mít hotový ten trojcestný termostat.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Zetor 6911, Rotační sekačka Z042 (165cm), obraceč - shrnovač TON, Vysokotlaký lis KOLA Rivalle

Odpovědět

Zpět na „Zetor 4911-6945“