Z 6911 od Michala

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4190
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Z 6911 od Michala

#2926 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Tak to je cajk 8) Jakej čep myslíš? Co se stalo?

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8742
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Z 6911 od Michala

#2927 Nový příspěvek od Franta.cz »

Obrázek

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8742
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Z 6911 od Michala

#2928 Nový příspěvek od Franta.cz »

Mám tam příčku, kterou na přesuny zajištuju pístnici, aby se mulčovač nesklopil dolů.Tu jsem nasadil a nechal pístnici na volno

Obrázek

palobobo
Příspěvky: 1903
Registrován: ned říj 11, 2015 7:44 pm
Bydliště: malacky

Re: Z 6911 od Michala

#2929 Nový příspěvek od palobobo »

Pekny mulcovac mam daco podobne mech maka k spokojnosyi. Len ma napadlo pozor na krajnu polohu vysunutia. Mne pri vysunuti do strany v urcitej polohe ohlo kardan o nosny obluk co sa upina do ramien. :-/

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8742
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Z 6911 od Michala

#2930 Nový příspěvek od Franta.cz »

To je špatně.
Když se podíváš stránku zpátky, kde jsem dával fotku nového mulčovače, na pístnici co vysouvá do boku jsou dorazy.Mulčovač nejde vysunout tak do boku aby poškodil kardan.

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4190
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Z 6911 od Michala

#2931 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

jo takhle neměl jsi to zajištěný tím táhlem na převoz a ono to houplo a prasknul čep co jde krz pístnici. Tady u toho betiho se nic nezajišťuje.... :-/

Uživatelský avatar
Širon
Příspěvky: 1162
Registrován: čtv led 26, 2017 5:23 pm
Bydliště: Nedaleko Jihlavy

Re: Z 6911 od Michala

#2932 Nový příspěvek od Širon »

Fando,to je u těch našejch číňanů normální. Mě při max vysunutí do příkopy zbývají tak dva cm místa od těch beranů za který se to tahá. Jen už nějak konstruktéři nedomysleli že když to zvedneš nebo spustíš ,chytneš kardanem o zapojovací čep, co je prošroubovanej a matkou zajištěnej dovnitř těch beranů. Kardan se na tý dýlce sice nějak poddá, ale kryt už je poničenej a nechci to pokoušet. Takže dávám pozor a slibuju si že tu matku s čepem odříznu u samýho jeklu a zajistím pomocí daru přítele Inventora. Nebo omezím pracovní zdvih pístnice na roztahování.
To samý na převodovce. Na vrchu je sice chválihodně umístěná odkrkávací zátka, ale když postavím mulčovač do svislý polohy a například ho servisuji ,nebo takhle redukuji křoviny co lezou do cesty, vytéká olej z převodovky přesně na řemeny a do jejich krytu. Poprvý jsem to netušil a nechal to tak v dílně přez noc........
No co, no tak jsem uklidil dílnu ,vypucoval kryt a řemení a vlastně vyměnil olej. Je to radost tyhle mašiny ,na nich je co upravovat od novoty, pro nás kutily domácí ideální stroje. :D
Zetor 3011,8011,Yanmar 215d,Valtra N113, 2x sekací traktůrek,Palms10D 5.72 +klembank ,Honda XLV 650 Transalp,Honda XR125L,simson s51enduro,čtyřkolka 250ccm čína, 3x kára domaděl, mulčovač Deleks135cm,štípačky.....

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4190
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Z 6911 od Michala

#2933 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Jo vidíš to, to mě ani nenapadlo se podívat jak vychazí ten kardan u mě :zapomel: Ruzně jsem ho vysouval/ zasouval a naklápěl, ale tady jsem nekoukal :)
Taky mám nahoře zátku na převodovce tak uvidím jestli z ní bude taky kapat :smich: Mám tam takovou https://www.tme.eu/cz/details/gn884-g3_ ... g3-8-b-ms/

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8742
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Z 6911 od Michala

#2934 Nový příspěvek od Franta.cz »

Zjišťuju, že jsem se připravil o spoustu zábavy s italem.Když měním kladiva a mám ho svisle ani nekápne.To je kromě mazání jediná věc co na něm dělám.Dvě sezony a jsou kladiva v čudu.Není divu na těch lesních cestách.

pavel sk
Příspěvky: 12737
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Z 6911 od Michala

#2935 Nový příspěvek od pavel sk »

V tej odvetravacej zatke by mal byt ventylik. Klapka s pruzinkov. Normalne by ten ventylik mal byt zatvoreny a az zvyseny tlak po zohriati ho mal pootvorit a odvetrat (odfuknut). Ked je prevodovka studena a nenatlakovana, tak by tade nemalo tiect nic. Jedine ze je v nom niejaka necistota ze je pootvoreny, alebo je niejka poskodeny.

Uživatelský avatar
Širon
Příspěvky: 1162
Registrován: čtv led 26, 2017 5:23 pm
Bydliště: Nedaleko Jihlavy

Re: Z 6911 od Michala

#2936 Nový příspěvek od Širon »

Alebo je to čínskej šmejd a je to jen atrapa. Normálně jsem u něčeho podobnýho viděl že je to jakoby holendr a v něm narvaná drátěnka na nádobí, na odvětání nádrže co stojí pořát rovně to stačí, tady ale ne.
Na mým je sice napsáno DELEKS ITALY, ale úplně stejnej Stark je číňan ,tam to aspoň přiznají. Ještě prodávají jeden zeleněně nabarvenej a je taky stejnej takže si nedělám iluze.
Jo a kladiva na STP 133 co jsem s ní sekl u silnic nebyl problém zničit na jedný příkopě dvakrát za tejden, tam nebyl den kdy by jsem aspoň dva tři nože neudělal. Krajnice a první svah byli v pohodě, ale dno a u polí první odvrácenej záběr byli vočistec. Hlavně u polí drobnejch soukromejch kovozemědělců, samej kámen a bordel od lidí.
Zetor 3011,8011,Yanmar 215d,Valtra N113, 2x sekací traktůrek,Palms10D 5.72 +klembank ,Honda XLV 650 Transalp,Honda XR125L,simson s51enduro,čtyřkolka 250ccm čína, 3x kára domaděl, mulčovač Deleks135cm,štípačky.....

jojo7011
Příspěvky: 1065
Registrován: sob srp 19, 2017 10:36 am
Bydliště: Michalovce

Re: Z 6911 od Michala

#2937 Nový příspěvek od jojo7011 »

Ja ma tiez cinsky smejd. Prakticky hned po kupe odisli loziska na rotore a naposledy zacala prevodovka vydavat nestandartne zvuky, takze na jar ma caka rozborka :'(

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4190
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Z 6911 od Michala

#2938 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Jo je to tak jak píšeš je tam těsnící miska a pružina a tím to drží 8) Dával jsem ted novej ten starej tam byl zalomenej protože je mosaznej a do kužele a někdo ho nejspíš přetáhl a prasknul :)
A jak říká Franta tak mě taky nekape měl jsem to nakloněný a nekapalo nic, ale nebyl teda ohřátej olej. Tak uvidím pak, ale mělo by to být furt stejné. Ja teď dával novej olej extreme gard (od JD) a ten je hustej jak med :ano: (je do úhlových převodovek s extremní zátěží)

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4190
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Z 6911 od Michala

#2939 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Kluci jaký máte stěrače na traktorech? Ja teď kupoval novej a koupil jsem ten plochej (aero). A on je tak tuhej v tom průhybu že mě to remínko nechce na okno v prostřed vubec dotlačit..... :zly: :smich: Tak jsem zkusil zkrátit pružinu na ramínku dole, ale stejně prd platný. Zlepšilo se to ale není to ono už se prohybá cele ramínko. U auta jsou pořádný ramínka tady to je měchuřina. Jenže tam z auta dát nepujde protože u traktoru mám dole na ramínku matici a ta to přez kužel stahuje na hřídel motorku. Taky to tak máte?

Takže asi budu muset koupit klasickej stěrač zase.

jojo7011
Příspěvky: 1065
Registrován: sob srp 19, 2017 10:36 am
Bydliště: Michalovce

Re: Z 6911 od Michala

#2940 Nový příspěvek od jojo7011 »

Casom sa unavi pruzinka v ramienku, tak je dobre vymenit cele ramienko za nove.

Odpovědět

Zpět na „Zetor 4911-6945“