Z 6911 od Michala

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8745
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Z 6911 od Michala

#2881 Nový příspěvek od Franta.cz »

Michal(zetor) píše:Prosím vás nerozebíral jste někdy někdo takovou rychlospojku?


Obrázek

Těsnící o kroužek se dá vydloubnout z venku.Na spodní fotce je vidět.Jestli je uvnitř ještě nějaký těsnění nevím.

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4196
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Z 6911 od Michala

#2882 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Ahoj Franto jo jo copak ten bych vydloubnul, ale počítám že bude určitě uvnítř ještě něco. Je pravda že tenhle co říkáš jsem venku neměl aby pod ním nebylo nějaký péro na vydloubnutí, ale to asi ne....
Přece to musej dát nějak dokupy :zapomel: Ja jí snad rozříznu flexou a budu vidět hned jak to bylo..... :vysmech:

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8745
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Z 6911 od Michala

#2883 Nový příspěvek od Franta.cz »

Tak jsem našel :)

Obrázek

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4196
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Z 6911 od Michala

#2884 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Ty seš dobrej hacker :smich: Já nemohl nic najít :co?: Ale jak tak na to koukám tak bych řek že ta zadní čast je tam našroubovaná asi co? To jsem si tak nějak myslel, ale jak jí povolit když se celej vnitřek uvnitř točí a není to kde chytit pořádně...... :zapomel:

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8745
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Z 6911 od Michala

#2885 Nový příspěvek od Franta.cz »

Klíčová slova : ,, hydraulická spojka řez" :)

Spodek vypadá na závit.Jsou tam celkem tři těsnění, ale za co to chytit :-/

Možná vevnitř jestli není nějaká díra šestihraná.

Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 702
Registrován: pon črc 16, 2007 8:44 am
Bydliště: kousek od Jičína

Re: Z 6911 od Michala

#2886 Nový příspěvek od Jindra »

ten závit bude asi na lepidlo aby se to nepovolovalo tak to bude chtít tu rychlospojku ohřát, a za co to chytit-za kuličky- musel udělat trn s průměrem podle vnitřku rychlospojky a na něm drážky podle počtu kuliček ideálně kulaté aby se kuličky přely plochou a neomačkaly se

nebo vezmi jednoho samce, do drážky na kuličky kápni svářečkou, přebus podle průmětu a máš trn, potáhne to teda jen jedna kulička ale mohlo by to jít když to nebude zalepené
kdo si hraje nezlobí

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4196
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Z 6911 od Michala

#2887 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Ahoj kluci jak by jste řešil ovládání dvou okruhů hydrauliky u 69-tky? Měl bych možnost tohoto příkopového cepáku BERTI jenže na něj jsou potřeba dva okruhy.... :( Nechci řešit na traktor nějak přídavnej rozvaděč, ale spíš by se mi libylo nějaká nevím jak správně nazvat hydraulická vyhybka? Máme to na manipulátoru u míchací lopaty kde přepínáme míchání/spodní výpust na jeden okruh. V kabině je pouze přepínač.
Mohlo by to tady takhle nějak být? ;-)

Obrázek

pavel sk
Příspěvky: 12796
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Z 6911 od Michala

#2888 Nový příspěvek od pavel sk »

Ty chces toto zavesit na tvoju 6911???

pavel sk
Příspěvky: 12796
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Z 6911 od Michala

#2889 Nový příspěvek od pavel sk »

Neni to Talian argrimaster???

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4196
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Z 6911 od Michala

#2890 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Hele dřív sme to v práci tahali za 7711 a v pohodě. Jistě že když byl na příkopě dvou metrovej rákos musela jet na redukci. Ale jinak v pohodě. A já bych to měl jen na doma příkoupek za barákem, meze kolem luk, na políčko na směsku rozdrcení a tak. Žádné hektary s tím neplánuju ;-)

Je to Berti ani nevim co je to za výrobce


pavel sk
Příspěvky: 12796
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Z 6911 od Michala

#2892 Nový příspěvek od pavel sk »

To je presne to co sme mali aj v robote. Za majora (7245HS) to bolo dobre len futbalovom ihrisku kde sa nemusel vysuvat na bok. V kopci to Horala s 15 bandaskami (zavazia) prednom trojbode stavalo na zadne kolesa. Ked sme to zapli za 16145 kristal, tak ked to v komci vysunul na bok, tak to cvicilo aj s nim. Navise to ten Horal mal v kopci dost co utocit na optimalnych otackach. Ked uz mulcovac za 69XX, tak jedine so sirkov ako je traktor a len s klasickym bocnym posuvom nech co najblisie v ramenach za traktorom. Inak ti treba pridavny externy rozvadzac.

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4196
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Z 6911 od Michala

#2893 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

No a právě na podobné věci jako to fotbalové hřiště bych ho měl já... :smich: Nemusím ho vysouvat tolik do boku 8) Ale hlavně ho použiju dvakrát do roka a proto jsem nechtěl řešit rozvaděč někde do kabiny a tak.... :nene:
Proč myslíš že by to nefungovalo na tu vyhybku? Nepotřebuji dělat dvě funkce naráz víš co

pavel sk
Příspěvky: 12796
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Z 6911 od Michala

#2894 Nový příspěvek od pavel sk »

Tak pokial to chcel len tak jednoducho ovladat, tak da sa to poriesit aj tou vyhybkov.

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4196
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Z 6911 od Michala

#2895 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Jasný právě to musím vlastně zjistit co by na kolik vyšlo. Nechci do toho zbytečně zas moc vrážet když bych to použil fakt max 2x do roka :zapomel: A uvidím až se vyjádřej s tím cepákem. On je docela v dezolátním stavu ale funguje. Už asi 6 let stojí jen tak venku (nejezdí se s ním) máme novej v práci.
A když si to vezmu tak dvě funkce naráz nepotřebuji ovládat. Buď ho vysunu a potom přepnu a ovládám naklápení (i když ono je lepší to pak dát v příkopu do plouvoucí polohy aby si kopíroval. To nevím jestli by přez tu vyhybku šlo? Dát do plovoucí polohy du danou sekci co by byla v ten okamžik přeplá.... :-/

Odpovědět

Zpět na „Zetor 4911-6945“