Zetor 6911 z Novoměstska

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Tomáš-ko-rman
Příspěvky: 42
Registrován: ned lis 18, 2018 8:59 am
Bydliště: Novoť

Re: Zetor 6911 z Novoměstska

#1471 Nový příspěvek od Tomáš-ko-rman »

Matúš píše:Roboty viac než dosť. Sadu kúpiš u Peťa Jendráška tu v Brezovici, má aj nové aj používané. Ekonomicky je lepšie predať tvoj traktor a kúpiť s predkom. Keď si spočítaš hodnotu tvojej 6911, za materiál okolo 3500€, možno aj viac, potvrdenie od Zetoru 1200€, kopec roboty, behania po úradoch a tak.
Potvrdenie od Zetoru je asi potrebné keď je traktor na značkách však? Či?
No moc som ho nechcel predávať lebo motor je komplet po GO a asi 2 mesiace staré gumy a viem že zaň nedostanem toľko koľko som doň dal. Ale asi nič iné mi neostáva len ho nejak predať a kúpiť nejaký na ktorom budem začínať zas odznova.

pavel sk
Příspěvky: 12732
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Zetor 6911 z Novoměstska

#1472 Nový příspěvek od pavel sk »

Minule tu chlapi niekde pisali ze je dost mozne ze Zetor tie potvrdenia prestal vydavat. Neviem ci sa to tyka len na motory, alebo aj na napravy. Tvoj dotaz si mal zadat do Tech. problemov Zetor.

Tomáš-ko-rman
Příspěvky: 42
Registrován: ned lis 18, 2018 8:59 am
Bydliště: Novoť

Re: Zetor 6911 z Novoměstska

#1473 Nový příspěvek od Tomáš-ko-rman »

pavel sk píše:Minule tu chlapi niekde pisali ze je dost mozne ze Zetor tie potvrdenia prestal vydavat. Neviem ci sa to tyka len na motory, alebo aj na napravy. Tvoj dotaz si mal zadat do Tech. problemov Zetor.
Ale keďže traktor namam na značkách nieje potom pre mňa potrebné to potvrdenie. Či?
Sorry ak som to dal niekde kde som nemal ale nevedel som kde sa mám s týmto problémom zaradiť :-/

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5476
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: Zetor 6911 z Novoměstska

#1474 Nový příspěvek od staník »

Neměl bys si založit svý vlákno? Představit třeba traktor a probírat to všechno tam ??
Nebo ho jen založ a popros moderátora aby to odsud přesunul.
Předělat to jde ale jak píše Matúš :prace:
Předběhl jsi mně :friends:
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

Uživatelský avatar
frezak001
Příspěvky: 1434
Registrován: stř led 02, 2013 8:04 pm
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Zetor 6911 z Novoměstska

#1475 Nový příspěvek od frezak001 »

tak nám napadlo trochu sněhu tak jsme se musel svést :smich: :smich: :rally:
Obrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
a taky dnešní super úlovek :wink: :wink:
ObrázekObrázek
ZETOR je životní styl

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: Zetor 6911 z Novoměstska

#1476 Nový příspěvek od zetorak jirka »

Taky nám už trochu nachumelilo, ale na radlici to eště není.

jajda1984
Příspěvky: 308
Registrován: pon úno 09, 2015 5:34 pm
Bydliště: klatovy

Re: Zetor 6911 z Novoměstska

#1477 Nový příspěvek od jajda1984 »

nam už taky v pondělí nachumelilo,tak 1cm.a už jsem musel solit,dneska už musí mít černé silnice aby lidé vyjeli. :vztek:

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: Zetor 6911 z Novoměstska

#1478 Nový příspěvek od zetorak jirka »

jajda1984 píše:nam už taky v pondělí nachumelilo,tak 1cm.a už jsem musel solit,dneska už musí mít černé silnice aby lidé vyjeli. :vztek:
To máš pravdu,dneska na sněhu už neumí nikdo jezdit, kluci (synové) už taky u silnic jezděj jak o závod.

jajda1984
Příspěvky: 308
Registrován: pon úno 09, 2015 5:34 pm
Bydliště: klatovy

Re: Zetor 6911 z Novoměstska

#1479 Nový příspěvek od jajda1984 »

nejvíc mě dostávaj lidé ze vsi ,volaji na obec že nemužou vyjet kopec.tak přifrčím traktorem a solničkou paní tam stojí,jako první kouknu na gumy,gumy letní a sjetý na sračku,a ona se tomu směje ja p..a.a že nemuže vyject.nejradši bych ji nakopal dom pr...e :vztek:

chuck77
Příspěvky: 2491
Registrován: stř led 29, 2014 1:23 pm
Bydliště: ZR

Re: Zetor 6911 z Novoměstska

#1480 Nový příspěvek od chuck77 »

zetorak jirka píše:
jajda1984 píše:nam už taky v pondělí nachumelilo,tak 1cm.a už jsem musel solit,dneska už musí mít černé silnice aby lidé vyjeli. :vztek:
To máš pravdu,dneska na sněhu už neumí nikdo jezdit, kluci (synové) už taky u silnic jezděj jak o závod.

Když začne kydat rázem profipředjížděči s mototy TDí (každé druhé auto v ČR páč nafta se přece vyplatí, žéé) přestanou najíždět na prdel a permanentně ty jejich tupý hlavy vystrkovat do středu...díky za každej sníh - je sucho a vláha je třeba a na silnici je aspoň krapet klid....mladí šašci s nagelovanejma vláskama si na sněhu prostě neporadí :)
Teď, teď, teď tu byl. Museli jste se potkat.

kentus
Příspěvky: 50
Registrován: stř pro 30, 2009 6:10 pm

Re: Zetor 6911 z Novoměstska

#1481 Nový příspěvek od kentus »

Ahoj Frezak, na jednej fotke tu je nakladač Liebherr 514. Ako sa ti pozdáva stereo riadenie v porovnaní s obyčajným kĺbom? Obratnosť je asi dobrá, ale nieje to nestabilné v plnom zalomení. Ak môžeš tak celkovo popíš ako sa ti stým robí, ďakujem.

Uživatelský avatar
frezak001
Příspěvky: 1434
Registrován: stř led 02, 2013 8:04 pm
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Zetor 6911 z Novoměstska

#1482 Nový příspěvek od frezak001 »

jo na tom liebherru sem asi 3 týdny dělal hlavně na pile navážení dřeva ,a za tu dobu sem jen párkrát měl problém že při plným zatočení šel na přední většinou se lžící když sem nabral plnou recyklátu ale jinak nebyl problém a ono je to řízení celkem o zvyku je pravda že se člověk stočí takřka všude kam by člověk řekl že se nedá dostat, ale nevím co dál popsat mašina je to dobrá škoda že né moje :D :D
ale poslední dva týdny už jen pořád drtíme už se mě o tom i zdá :smich: :smich:
Obrázek
ZETOR je životní styl

Uživatelský avatar
frezak001
Příspěvky: 1434
Registrován: stř led 02, 2013 8:04 pm
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Zetor 6911 z Novoměstska

#1483 Nový příspěvek od frezak001 »

tak včera sem byl s 69tkou služebně v práci protože bylo potřeba odtáhnout vleky a za tatru se nám to moc dávat nechtělo :smich: :smich:
a dost mě překvapily ty olejový euro rychlospojky ale měl sem nachystanou redukci :wink: :wink:
Obrázek
ZETOR je životní styl

Uživatelský avatar
frezak001
Příspěvky: 1434
Registrován: stř led 02, 2013 8:04 pm
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Zetor 6911 z Novoměstska

#1484 Nový příspěvek od frezak001 »

tak konečně je nejlepší část roku kdy jde jezdit po zahradě bez omezení :smich: :smich:
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Obrázek
ZETOR je životní styl

Uživatelský avatar
frezak001
Příspěvky: 1434
Registrován: stř led 02, 2013 8:04 pm
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Zetor 6911 z Novoměstska

#1485 Nový příspěvek od frezak001 »

tak včera jsme manipulovaly dřevo tak jsem to dneska poštípal aby se to mohlo naložit a začít rovnat do rázů a na dvůr už se bez řetězu nedostanu dneska to bylo už jen tak tak :)
a na bránu sem sehnal ceduli aby se lidi pořád nedivily co je to u nás za dřevo :D :D
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ZETOR je životní styl

Odpovědět

Zpět na „Zetor 4911-6945“