6911

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
lordraguz
Příspěvky: 151
Registrován: pon kvě 10, 2010 2:10 pm
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: 6911

#166 Nový příspěvek od lordraguz »

sel jsem asi 1,2ha ještě mě čeká lesknice a proso a pak brambory

Uživatelský avatar
kolot
Příspěvky: 204
Registrován: sob led 30, 2010 11:18 am
Bydliště: Těrlicko

Re: 6911

#167 Nový příspěvek od kolot »

lorde, na Těšinském krmáši je tvůj Fentd fix?

Uživatelský avatar
lordraguz
Příspěvky: 151
Registrován: pon kvě 10, 2010 2:10 pm
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: 6911

#168 Nový příspěvek od lordraguz »

ano, to je on

Uživatelský avatar
kolot
Příspěvky: 204
Registrován: sob led 30, 2010 11:18 am
Bydliště: Těrlicko

Re: 6911

#169 Nový příspěvek od kolot »

Škoda že nemá papíry, mohl jet do Těšína po svých. To by byla teprve podívaná. :driver:

Uživatelský avatar
pete
Příspěvky: 657
Registrován: stř bře 11, 2009 6:13 pm
Bydliště: pamětice

Re: 6911

#170 Nový příspěvek od pete »

Čau, chtěl jsem tě poprosit jestli by jsi mě nevyfotil jak máš uchycený rozvaděč v kabině na čelní nakladač a jak máš vedeny hadice z kabiny předem díky Přema

Uživatelský avatar
lordraguz
Příspěvky: 151
Registrován: pon kvě 10, 2010 2:10 pm
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: 6911

#171 Nový příspěvek od lordraguz »

pete píše:Čau, chtěl jsem tě poprosit jestli by jsi mě nevyfotil jak máš uchycený rozvaděč v kabině na čelní nakladač a jak máš vedeny hadice z kabiny předem díky Přema
určitě, zítra se snad k tomu dostanu...

Uživatelský avatar
lordraguz
Příspěvky: 151
Registrován: pon kvě 10, 2010 2:10 pm
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: 6911

#172 Nový příspěvek od lordraguz »

Zdravím pánové, řeším takový problém…na 72ce…padaly ramena i třeba diskovka v přepravní poloze až na mech. doraz, usoudili jsme, že je správný čas na výměnu. Samozřejmě přetěsnění pístu a při jednom pouzdra, taky celý rozvaděč vyměněn za nový. Nicméně diskovka nepadá, takže výstupy jsou vpořádku, ale ramena padají pořád. Dalším problémem s kterým marně zápasíme je ovládací páka ramen, pořád to sjíždí dolů, zkoušeli jsme jako třecí plochu vyměnit snad už všechno. Prosím o radu, kde by mohl být problém? Je to je otázkou rozvaděče, že to neudrží? Díky

nabocklish
Příspěvky: 1891
Registrován: ned úno 28, 2010 8:10 pm

Re: 6911

#173 Nový příspěvek od nabocklish »

Tak s tímhle na 67 bojuji také... Jsem zvědavý, co ti ostatní poradí a rád se nechám poučit :)

pavel sk
Příspěvky: 12731
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: 6911

#174 Nový příspěvek od pavel sk »

Na tej 72-jke mas pomocny valec namontovany??? Ten si tiez pretesnil??? Co sa tyka tej paky tak myslis tym ze ti nedrzi v zadnej polohe dvyhanie? Chodi lahko alebo s odporom? Ked ju das dozadu tak ma snahu pružit?

Uživatelský avatar
lordraguz
Příspěvky: 151
Registrován: pon kvě 10, 2010 2:10 pm
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: 6911

#175 Nový příspěvek od lordraguz »

pavel sk píše:Na tej 72-jke mas pomocny valec namontovany??? Ten si tiez pretesnil??? Co sa tyka tej paky tak myslis tym ze ti nedrzi v zadnej polohe dvyhanie? Chodi lahko alebo s odporom? Ked ju das dozadu tak ma snahu pružit?
měl jsem dva, nalevo ten starší typ s dvěmi hadicemi a na druhé straně mám ten novší typ s jednou hadicí a hrubším pístem, nicméně jsem ten starší vyhodil a do T čka jsem dal na jednu stranu kuličku a nechal ten novší, ze kterého neteče, aspoň pouhým okem to tak vypadá. S tou pákou je to tak, že když zvednu nahoru ramena a to můžu mít jak silně chci dotažený šroubek na té brzdě, tak po chvilce se to vždycky sesune zpátky dolů. Už opravdu nevím co s tím.

pavel sk
Příspěvky: 12731
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: 6911

#176 Nový příspěvek od pavel sk »

Robi ti to aj ked traktor stoji na mieste? Alebo len za jazdy??? Po ceste za jazdy treba paku zaistovat zaistovacim srobom ktory je v drazke. Samozrejme pokial ho tam mas. Ak to robi aj na mieste ked e traktor v klude tak mas poskodenu mechaniku v hydraulike.

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: 6911

#177 Nový příspěvek od zetorak jirka »

lordraguz píše:
pavel sk píše:Na tej 72-jke mas pomocny valec namontovany??? Ten si tiez pretesnil??? Co sa tyka tej paky tak myslis tym ze ti nedrzi v zadnej polohe dvyhanie? Chodi lahko alebo s odporom? Ked ju das dozadu tak ma snahu pružit?
měl jsem dva, nalevo ten starší typ s dvěmi hadicemi a na druhé straně mám ten novší typ s jednou hadicí a hrubším pístem, nicméně jsem ten starší vyhodil a do T čka jsem dal na jednu stranu kuličku a nechal ten novší, ze kterého neteče, aspoň pouhým okem to tak vypadá. S tou pákou je to tak, že když zvednu nahoru ramena a to můžu mít jak silně chci dotažený šroubek na té brzdě, tak po chvilce se to vždycky sesune zpátky dolů. Už opravdu nevím co s tím.
Ta brzdička musí být čistá, tím myslím né mastná, ale , ta brzdíčka se skládá ze dvou kroužků, jeden ze strany utahovací matky kovový a mezi ním a třecí plochou je kroužek jakobi obložení, a jestli máš ten brzdící krožek sedřený nebo tam už aní není, což je běžný, tak ten kovoví ti to neubrzdí i když je sebe víc utažený, buď je na tvrdo nebo nebrzdí, mezi tím nic nenašteliješ.

pavel sk
Příspěvky: 12731
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: 6911

#178 Nový příspěvek od pavel sk »

Kedysi som si tie trecie podlozky vyrabal s oblozenia so starej spojkovej lamely. Vybrusil som si dve rovnake kolieska ktore som prevrtal 10 vrtakom. Ono je to rovnaky material ako su aj tie origo. Hlavne je to treba mat ciste a suche tam. Ale pri jazde treba paku aj tak zaistit tym srobom, lebo sa mi stalo nie raz ze po prejdeni nerovnosti kus kabina na silenblokoch zakmita a paka sa pohla smer dopredu a ramena isli dole :smich:

Uživatelský avatar
Dvordy
Příspěvky: 2105
Registrován: pon črc 09, 2007 8:50 am
Bydliště: Táborsko

Re: 6911

#179 Nový příspěvek od Dvordy »

Ty podložky se dají normálně koupit, já jsem je měnil také, akorát nejdou vyměnit bez rozdělání a vyndání všech pák. Než se ty podložky trochu ochodí, tak ti dá ta páka zabrat, jak jde ztuha. A nepomůže na to ani povolit úplně matka, co drží pružinu.
Zetor 4011, Zetor 7341, JCB 3C III

Zetoris
Příspěvky: 1
Registrován: pon bře 28, 2016 8:39 pm
Bydliště: žilina

Re: 6911

#180 Nový příspěvek od Zetoris »

Dobry den :D za aku cenu je ten nakladač quicke 2000 ?

Odpovědět

Zpět na „Zetor 4911-6945“