6911 :) - kouknete se na 1. stranku!

Moderátor: Lukashil

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
6911
Příspěvky: 935
Registrován: čtv črc 12, 2007 12:09 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

6911 :) - kouknete se na 1. stranku!

#1 Nový příspěvek od 6911 »

:jazyk:

Obrázek

Obrázek

takto to pak vypada kdyz se traktor pretizi a jede se s nim z kopce dolu



Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) 6911 dne stř lis 19, 2008 7:49 am, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
radar
Příspěvky: 447
Registrován: pát črc 06, 2007 10:32 pm
Bydliště: pardubicko
Kontaktovat uživatele:

#2 Nový příspěvek od radar »

Dej tam fotky jak to máte spravené, nebo to jsou ty nahoøe? už jsem myslel že sem ne forum nedorazíš bramburku
ZETOR it´s life style

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 404
Registrován: pon črc 09, 2007 7:08 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#3 Nový příspěvek od Robo »

Mì trénuješ pamìt èi co? Proè už nejsi Brambùrek? :)

Uživatelský avatar
zuzu
Příspěvky: 513
Registrován: stř črc 04, 2007 5:40 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

#4 Nový příspěvek od zuzu »

my chceme Brambùrka :vztek: :)
paní Adminová

Uživatelský avatar
6911
Příspěvky: 935
Registrován: čtv črc 12, 2007 12:09 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

#5 Nový příspěvek od 6911 »

:( neni cas na spraveni - spravili jsme motor odmotnotovali vsechno mozne z kabiny => mame kabrio s vetraci kabinou :) neni furt nejak cas, furt dela altan/drevo,ovce/seno,... => nestihame

nj ted furt makam + dlouho server nesel a pak mi chyvi rekl ze to musim dat s www => omg

bramburek uz nejsem - protoze se u nas ve tride nasli blbouni kteri radi provokujou => takovy lidi o presdrsku a kdyz jim date pres drsku tak z toho je jeste vice problemu => oni znaji moje nicky + nasim furt tricka => zas by meli akorat kecy na me+ otravovali by me ,spamovali postu,... => zmena nicku

Uživatelský avatar
radar
Příspěvky: 447
Registrován: pát črc 06, 2007 10:32 pm
Bydliště: pardubicko
Kontaktovat uživatele:

#6 Nový příspěvek od radar »

Jo taky má zkušenosti s lidma co si myslej že když máš traktor, že ser.. na suchym WC, slepice ti bìhaj po stole, jíš svíèkovou vidlema, televizi máte jednu ve vsi, no vždy to víš sám.

Ale øeknu ti jedno: vys... se na nì a dìlej si to po svém
ZETOR it´s life style

Uživatelský avatar
6911
Příspěvky: 935
Registrován: čtv črc 12, 2007 12:09 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

#7 Nový příspěvek od 6911 »

:jazyk: moje rec

ted delam v jedne velke firme ( TYCO) a je plna zenskejch a kdyz reknes co mate tak obcas z nich jde hafo zavist a zas nekdy si zase radi rejpou => nejlepsi si toho nevsimat a pak je taky utrit - dnes jsem jednu utrel a urazila se tak ze se mnou pak uz nepromluvila => supr

(nejlepsi je to ze ty zensky jsou taky liny jak prase ale hlavne maji plnou hubu kecu => tak podobne jsou na tom i 70% mych spoluzaku)

Uživatelský avatar
radar
Příspěvky: 447
Registrován: pát črc 06, 2007 10:32 pm
Bydliště: pardubicko
Kontaktovat uživatele:

#8 Nový příspěvek od radar »

Jo u mì je to stejný, já + 1 ve tøídì co nejsme úplnì chromý na ruce, zbytek k životu nepoužitelný :kladivo:
ZETOR it´s life style

Uživatelský avatar
6911
Příspěvky: 935
Registrován: čtv črc 12, 2007 12:09 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

#9 Nový příspěvek od 6911 »

radar píše:Jo u mì je to stejný, já + 1 ve tøídì co nejsme úplnì chromý na ruce, zbytek k životu nepoužitelný :kladivo:


njn, ale obcas jim zavidim, ja furt makam ze me furt tece a kdyz slysim ze si jeli s mladou do aquparku / ze odpovivali u rybnika,...
tak si rikam jestli se toho doziju apson v duchodu (toho odpocinku)

Uživatelský avatar
radar
Příspěvky: 447
Registrován: pát črc 06, 2007 10:32 pm
Bydliště: pardubicko
Kontaktovat uživatele:

#10 Nový příspěvek od radar »

6911 píše:
radar píše:Jo u mì je to stejný, já + 1 ve tøídì co nejsme úplnì chromý na ruce, zbytek k životu nepoužitelný :kladivo:


njn, ale obcas jim zavidim, ja furt makam ze me furt tece a kdyz slysim ze si jeli s mladou do aquparku / ze odpovivali u rybnika,...
tak si rikam jestli se toho doziju apson v duchodu (toho odpocinku)
brácho to mi nemusíš povídat, znám to sám napø. pojï jdem zakalit >> tak jo >> skonèím s prací ve 21.00 a jdu si lehnout a sotva se doplazim do postele
ZETOR it´s life style

Uživatelský avatar
6911
Příspěvky: 935
Registrován: čtv črc 12, 2007 12:09 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

#11 Nový příspěvek od 6911 »

:smich: :smich: :smich: jj obcas mam taky vubec problem se doplazit do te postele i kdyz koncim ruzne jednou drive a jendou pozdeji - zalezzi co delas

kdyz sekas kolem baraku travnik + nejake takove ty lehci dobnosti tak to jsem vecer jeste svezi, jenze hodit sprchu a pak jit nekam kalit to uz se mi moc nechce
a kdyz je drevo / jako minule ze jsem uklizeli seno + baliky sena tak jsme rad ze ze dojdu domu



:wink: :wink: :wink: :potlesk2: :pivo: :pivo: mimochodem odedneska uz muzu oficialne kalit je mi 18 :)))))

Uživatelský avatar
Chudej farmar
Příspěvky: 875
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#12 Nový příspěvek od Chudej farmar »

6911 píše::smich: :smich: :smich: jj obcas mam taky vubec problem se doplazit do te postele i kdyz koncim ruzne jednou drive a jendou pozdeji - zalezzi co delas

kdyz sekas kolem baraku travnik + nejake takove ty lehci dobnosti tak to jsem vecer jeste svezi, jenze hodit sprchu a pak jit nekam kalit to uz se mi moc nechce
a kdyz je drevo / jako minule ze jsem uklizeli seno + baliky sena tak jsme rad ze ze dojdu domu



:wink: :wink: :wink: :potlesk2: :pivo: :pivo: mimochodem odedneska uz muzu oficialne kalit je mi 18 :)))))
nazdaaaaar brambor 8) tak preji vse nej a koukej se poradne zdelat 8)
Studoval jsem fakt rád miloval jsem Suchdol CZU - Holky, chlast, pohoda :-) ted uz jen práce ale dělám jako jeden z mála to co me baví :-)

5 traktorů, 170ha, 40ks dobytka... vše v podstatě dělám sám :-)

Uživatelský avatar
Tomas
Příspěvky: 136
Registrován: pon črc 09, 2007 9:39 pm
Bydliště: Velké Popovice

#13 Nový příspěvek od Tomas »

6911 píše::smich: :smich: :smich: jj obcas mam taky vubec problem se doplazit do te postele i kdyz koncim ruzne jednou drive a jendou pozdeji - zalezzi co delas

kdyz sekas kolem baraku travnik + nejake takove ty lehci dobnosti tak to jsem vecer jeste svezi, jenze hodit sprchu a pak jit nekam kalit to uz se mi moc nechce
a kdyz je drevo / jako minule ze jsem uklizeli seno + baliky sena tak jsme rad ze ze dojdu domu



:wink: :wink: :wink: :potlesk2: :pivo: :pivo: mimochodem odedneska uz muzu oficialne kalit je mi 18 :)))))
Èau kluci, tak pozoruju že je to všude stejný... ;-) . No tak všechno nejlepší k narozkám! :pivo:
Práce má být tvůj kůň, ne jezdec.

Uživatelský avatar
6911
Příspěvky: 935
Registrován: čtv črc 12, 2007 12:09 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

#14 Nový příspěvek od 6911 »

javascript:emoticon('8)')
8) :zapomel: diky
chudej (hafo bohaty) zemedelec : no chodim do prace navic tento tyden mam ranni => to bych asi nevstal + kdybych se se ozral v patek tak by nemeli ovce v sobotu co jist, kdybch se vzpamatovaval z tee opice(musim udelat nove oplutky)
mozna v sobou vecer, ale to zas budu KO navic v nedeli jdu do prace na nocni :(

Uživatelský avatar
zuzu
Příspěvky: 513
Registrován: stř črc 04, 2007 5:40 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

#15 Nový příspěvek od zuzu »

taky se pøipojuji ke gratulacím! všechno nej nej nej!!! a 18 se musí zapít! :ejchuchu:
paní Adminová

Odpovědět

Zpět na „Zetor 4911-6945“