Pepova 69

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
jojo7011
Příspěvky: 1074
Registrován: sob srp 19, 2017 10:36 am
Bydliště: Michalovce

Re: Pepova 69

#76 Nový příspěvek od jojo7011 »

Z tej fotky sa mi zda, ze mas vysoky pojistak ( stary typ ). Na nove veko ma ist spravne nizky pojistak ( novy tip ). Zeby sa tam ten vysoy pojistak o volaco neskrtal.

Pepa6911
Příspěvky: 147
Registrován: čtv zář 01, 2022 11:34 am
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Pepova 69

#77 Nový příspěvek od Pepa6911 »

Pojišťák stejně půjde pryč. Zůstane jeden na novém rozvadeči. Ve víku zaslepím původní kanál a tlak pujde venkem, do " zadku " půjde jen tlak pro ramena- otvorem po původním ovládání. Volnou zpátečku uz stejně mam do nalevacího otvoru převodovky, ale to prijde předělat- prostě do víka prevodovky přibude jeden otvor.. Nové víko dám kvůli lepší fitraci protože origo filtr bude mimo a tlakové filtry stojí nesmysl. Samozřejmě tam přibude lepší filtrace- na sání. Zas tak brutální kopce tu nemám, takže si můžu dovolit tam vrazit trošku vyšší sání;)

jojo7011
Příspěvky: 1074
Registrován: sob srp 19, 2017 10:36 am
Bydliště: Michalovce

Re: Pepova 69

#78 Nový příspěvek od jojo7011 »

No neviem, nemam stym skusenosti. Rozvadzace maju standardne pracovny tlak 200 Bar a poijistak nastaveny na ??? Bar a neviem co nato povie zbytok hydrauliky v traktore. Sa mi vidi, ze origo pojistak je nastaveny na 150 Bar a ja davam Polsky Hylmet nastaveny na 175Bar a to je uz asi hranica co traktorova hydraulika znesie. Kazdopadne daj vdiet jak sa to bude spravat po nejakom case.

red.bill
Příspěvky: 2076
Registrován: čtv led 25, 2018 12:16 pm
Bydliště: Jilemnice

Re: Pepova 69

#79 Nový příspěvek od red.bill »

Však pojišťák na rozvaděči si seřídíš jak potřebuješ, nehledej problém kde není...

Filtraci bych vyřešil úplně jednoduše. S filtrem ve víku bych nic nedělal a nechal ho jak je. Přidal bych filtr na vratku z rozvaděce a hotovo. Budeš mít filtraci lepší než byla u origo traktorů...

Pepa6911
Příspěvky: 147
Registrován: čtv zář 01, 2022 11:34 am
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Pepova 69

#80 Nový příspěvek od Pepa6911 »

Litina se musí hýbat aby se nezkazila 😁 Dobrej kup- s náhradní hlavou, krizovou hlavou a kupou věcí:) Dokonce i odměřování má:)

Obrázek

Obrázek
Trámek jsem montoval až doma- do dílny mě to strčí známej rukou, traktor ji nezvedne a jesterku tu nikdo nemá

Pepa6911
Příspěvky: 147
Registrován: čtv zář 01, 2022 11:34 am
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Pepova 69

#81 Nový příspěvek od Pepa6911 »

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Z palce mám fakt radost, bohužel kvůli rozměrům násady jsem musel udělat drobné kompromisy..
Samohyb šlapal, nakonec je tam origo filtr a novější karbec. Motor je mrtvej - šoupata, simerinky ale na to moje použítí.. :)

Odpovědět

Zpět na „Zetor 4911-6945“