Souhlas výrobce

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
jirivelat
Příspěvky: 3
Registrován: pát úno 25, 2011 8:25 pm

Souhlas výrobce

#1 Nový příspěvek od jirivelat »

Ahoj všem, nemáte někdo souhlas výrobce Zetoru s přestavbou? Například s výměnou kabiny nebo dopsání jiného rozměru pneu do TP. Zajímalo by mě jak dokument vypadá a co je v něm napsáno.

Uživatelský avatar
malotraktorpetr
Příspěvky: 5295
Registrován: čtv kvě 03, 2012 6:11 pm
Bydliště: zator loucky

Re: Souhlas výrobce

#2 Nový příspěvek od malotraktorpetr »

To ti nikdo neda bo se to platí 8) vypada to stylem jako vypis nejakeho jineho Tp ale maš tam udaje vinko atd z tvojeho traktoru tvoje jmeno majitele stim pak des na dopravku a oni ti zapisou zmeny traktoru . Ale vyrobce to ma dobře zařizeny už to nejde jak kdysi si sel a prepsaly ti vše těd se plati a dost :typek: :typek: :typek:

k_shell
Příspěvky: 16
Registrován: úte čer 02, 2015 11:30 am
Bydliště: Prostějov

Re: Souhlas výrobce

#3 Nový příspěvek od k_shell »

Takhle to vypadá (kopie).

Originál odevzdáš na dopravním inspektorátu.

Obrázek
k_shell

Uživatelský avatar
jimmy 4011
Příspěvky: 3366
Registrován: úte říj 21, 2008 6:35 pm
Bydliště: čr

Re: Souhlas výrobce

#4 Nový příspěvek od jimmy 4011 »

Někde dopravce stačí kopie :) (sami si zkopírují originál)
Každopádně to má ochranný znaky,který tiskárna nevoch.ije.
Ono je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém.
Werich

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Souhlas výrobce

#5 Nový příspěvek od ota »

Něco jsem zaslechl, že od nového roku to přidražilo. Však se to tu diskutovalo, ceny za připsaní rozměrů kol, nebo třeba přední hnané nápravy. Sedačky v kabině a tak. Taky si tím syn prošel. Ty kola není vůbec problém. Po připsání sumy a zaslání podkladů z Tp obratem zašlou certifikát. Bez něj to neudělají na di. Ale zase je teď klid, stalo to ránu a už není třeba se klepat, jestli třeba na tech. kontrole bude bědovat.

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: Souhlas výrobce

#6 Nový příspěvek od zetorak jirka »

Mě před 14 dny přišel z Brna certifikát v úplně jiným znění, na změnu kol na krystalu a za 6000 kč. a na dopravce si ho taky jen okopčili.

k_shell
Příspěvky: 16
Registrován: úte čer 02, 2015 11:30 am
Bydliště: Prostějov

Re: Souhlas výrobce

#7 Nový příspěvek od k_shell »

zetorak jirka: V Prostějově jsem paní dával rovnou kopii, ale stejně trvala na originálu. Volal jsem tam i dopředu, že bych udělal úředně ověřenou kopii a originál si nechal. Jiný kraj, jiný mrav. Každý uředník si vykládá po svém. V Zetoru 6050kč a trvalo jim to tři týdny.
k_shell

Uživatelský avatar
Sedlák
Příspěvky: 1133
Registrován: sob bře 10, 2012 3:07 pm
Bydliště: Krnov

Re: Souhlas výrobce

#8 Nový příspěvek od Sedlák »

To si děláte prd.. že za přepis gum chtějí 6000 :vztek: , já bych potřeboval přepsat přední gumy a sedadlo spolujezdce takže jako 12 000? :zly:
Zetor 6911 (1980)
Vlek 3,5T

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: Souhlas výrobce

#9 Nový příspěvek od zetorak jirka »

Já nevím jakej mají na co ceník , já přepisoval všechny 4, ale jestli to latí i jen pro dvě to nevím, a na sedačku ? nevím kolik chtějí. A jestli povolej napsat sedačku spolujezdce do traktoru u kterýho se z výroby nemontovali, to taky nevím.Chce se to zeptat na tohle přímo výrobce, co na to oni, protože takle ti řekne každej něco jinýho dle svých skušeností, a ty jak je vidno máme každej jiný. Bohužel.

Zamčeno

Zpět na „Zetor 4911-6945“