6945 s Klenovca

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
pavel sk
Příspěvky: 12817
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: 6945 s Klenovca

#2746 Nový příspěvek od pavel sk »

Tie kokosive vlozky filtra sa ni prat nemaju. Tie sa furt menia za novu. O ucinosti filtrov olej vs. suchy papier uz niekde bola tema. Preto to tu rozpitvavat viac nebudem. Nech tu dotycnej osobe nezasierame vlakno :smich:

Uživatelský avatar
koprkam
Příspěvky: 855
Registrován: úte zář 17, 2013 1:34 pm
Bydliště: Pv

Re: 6945 s Klenovca

#2747 Nový příspěvek od koprkam »

Jasňačka, promiň. Máš na dílně něco novýho? :prace:
Když něco nejde vem kladivo,
když to pořád nejde, vem větší kladivo
a když to ani pak nejde, přečti si návod.

pavel sk
Příspěvky: 12817
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: 6945 s Klenovca

#2748 Nový příspěvek od pavel sk »

Momentalne som doma na očr (oesetrovanie čena rodiny) s dcerou. Na dielny bol NU 053,2 ktory sa len striekal do noveho laku. Priprava na F znacky STK. Ale uz ho dostiekali. Na opravu sa tam zjavy furt nieco ked sa tam zjavim aj ja :smich: :smich: :smich:

Uživatelský avatar
koprkam
Příspěvky: 855
Registrován: úte zář 17, 2013 1:34 pm
Bydliště: Pv

Re: 6945 s Klenovca

#2749 Nový příspěvek od koprkam »

Je to na pendrek, taky smrdím doma už tejden, potřeboval bych jezdit po fabrikách, ale krz tu karanténu musím dřepět doma. No ale všechno zlý je k něčemu dobrý, protože jsme opravili krystala (jinak násobič a spojka fungují luxusně) a tak jsme posmykovali louky a dneska jsme rozházeli hnojivo, konečně mám na chvilku klid. Jak to vlastně vypadá na Slovensku?
Když něco nejde vem kladivo,
když to pořád nejde, vem větší kladivo
a když to ani pak nejde, přečti si návod.

pavel sk
Příspěvky: 12817
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: 6945 s Klenovca

#2750 Nový příspěvek od pavel sk »

Tohoto roku druhy vyjazd po zime. Horalik sa po zimnom odpocinku s toho asi nespamätá Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

pavolk
Příspěvky: 269
Registrován: stř led 30, 2013 8:32 pm
Bydliště: Rabča

Re: 6945 s Klenovca

#2751 Nový příspěvek od pavolk »

Ako prestali lietat lieladla priroda chytila sok. Sucho ako na sahare.

pavel sk
Příspěvky: 12817
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: 6945 s Klenovca

#2752 Nový příspěvek od pavel sk »

Tak ak u nas nezaprší, tak bude bieda. Nevzíde nic. Siali sme miešanky a DTM. A to sa ma po sviatkoch siat kukurica. Tu u nas diviaky vyžeru všetku pokym nevzide. S ozimnych pšenic podla vsetkeho nebude nic. Ako v jesen pekne vzisla, nedavno sa prihnojila, tak ju diviaky dosexovali na totalku. Niekde je to hlbsie ako ta najhlbkovejsia orba pluhom. Diery v zemi aj 50cm hlboko. Polovnici su u nas vlastne ochranari. Ochranuju zbrane aby sa nahodou velmi neopotrebovali, ochranuju naboje aby nahodou niektory nevystrelil, ochranuju diviaky.Štát na to s vysoka sere!!! Zadne odskodne, ziadna nahrada skody, nieje sa kde stazovat.
Mame si oplotit! Alebo najlepšie pre EU uplne krachnut a vsetko nechat zarast trnkami, hlochom, trninou. Uz ma toto zacina riadne srat!!! Pardon, ale nedalo mi.

Uživatelský avatar
koprkam
Příspěvky: 855
Registrován: úte zář 17, 2013 1:34 pm
Bydliště: Pv

Re: 6945 s Klenovca

#2753 Nový příspěvek od koprkam »

Faktem je, že dva roky nazpět u nás prasata taky řádila, ale loni toho bylo míň a letos skoro nic. Jinak si myslím, že je dobře, že myslivci nestřílí, protože půl jich na posedu je ožralejch a ta druhá půlka je slepá jako prase. U nás v dědině se podvakrát stalo, že myslivec si spletl pluh, vypřáhlej v polu se stádem prasat. Druhej exot zase jednou střílel po chlapovi, protože měl pod parou a splet si ho s vysokou.
Když něco nejde vem kladivo,
když to pořád nejde, vem větší kladivo
a když to ani pak nejde, přečti si návod.

Pavel.T
Příspěvky: 1184
Registrován: sob led 19, 2013 5:19 pm
Bydliště: Náchod venkov

Re: 6945 s Klenovca

#2754 Nový příspěvek od Pavel.T »

Pavle nedivím se ti, u nás je prasat taky plno a ještě je místní myslivci místo střílení jen krmí :zly: Před dvěma týdny jsme seli doma ječmen 5,5ha a je komplet vybranej... takže zase z něj bude hovno :'( o loukách se ani nemusíme bavit ty jsou zpodmítané od nich jak od cíferu...

Uživatelský avatar
koprkam
Příspěvky: 855
Registrován: úte zář 17, 2013 1:34 pm
Bydliště: Pv

Re: 6945 s Klenovca

#2755 Nový příspěvek od koprkam »

S prasatama je to fakt na mašlu, ondá jsem byl na Bruntálsku a tam je to rozsekaný taky poctivě. Myslím si, že myslivci stojí za houby asi všude. Já teda osobně doufal, že to zlikviduje mor, ale zase nějakýho ochranářa napadlo to utnout. To samo to totiž bude i s vysokou.
Když něco nejde vem kladivo,
když to pořád nejde, vem větší kladivo
a když to ani pak nejde, přečti si návod.

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: 6945 s Klenovca

#2756 Nový příspěvek od zetorak jirka »

Mám to tu to sami , teď jsem dva dny likvidoval a vláčel loky po prasatech, dva dny práce tři prdele nafty v háji a dnes jsem jel kolem a myslel jsem, že to nerozdejcham, jako bych tam nikdy s traktorem nebyl.

Uživatelský avatar
koprkam
Příspěvky: 855
Registrován: úte zář 17, 2013 1:34 pm
Bydliště: Pv

Re: 6945 s Klenovca

#2757 Nový příspěvek od koprkam »

Prasata jsou problém, onehda jsem jel kolem jezedáckejch porostů a ti to teda měli porychtovaný taky solidně. Tak jako píše Pavel, někde byly díry snad půl metru.
Když něco nejde vem kladivo,
když to pořád nejde, vem větší kladivo
a když to ani pak nejde, přečti si návod.

pavel sk
Příspěvky: 12817
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: 6945 s Klenovca

#2758 Nový příspěvek od pavel sk »

Predlzeny pätdnovy vikend je za nami :) Trošku sa opylovalo, bránilo, a tak poriadky okolo haciendy Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

pavel sk
Příspěvky: 12817
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: 6945 s Klenovca

#2759 Nový příspěvek od pavel sk »

:rally: Obrázek Obrázek A zajtra ideme do brambor :)

pavel sk
Příspěvky: 12817
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: 6945 s Klenovca

#2760 Nový příspěvek od pavel sk »

Kromlpe v riadku :) Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Zetor 4911-6945“