6748 od Vendyra

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vendyr
Příspěvky: 252
Registrován: sob úno 19, 2011 8:39 pm
Bydliště: Krty

6748 od Vendyra

#1 Nový příspěvek od vendyr »

Po 20 letech se nám domu vrátila v dost obouchanym stavu ale motoricky slušná. Takže po sezoně demontáž všeho a oprava brzd hydrauliky ektra motoru spojky předku čalounění kapotáží no postě všeho a něco navíc. :prace:
Obrázek
Obrázek
Proč ta nafta musí bejt tak drahá!

Uživatelský avatar
jimmy 4011
Příspěvky: 3366
Registrován: úte říj 21, 2008 6:35 pm
Bydliště: čr

Re: 6748 od Vendyra

#2 Nový příspěvek od jimmy 4011 »

Vypadá moc pěkně 8)
Jen by mě zajímalo,to je originál 6748 s originál nápravou?
Ono je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém.
Werich

Uživatelský avatar
vendyr
Příspěvky: 252
Registrován: sob úno 19, 2011 8:39 pm
Bydliště: Krty

Re: 6748 od Vendyra

#3 Nový příspěvek od vendyr »

No podle papírů je to 5748 ale pak to šlo do generálky za komunizmu a ty to vylepšily motorem 6701 kterej dopsaly do techničáku zadek dali taky jinej a přepsali číslo a když sem zozebíral předek tak sem našel nálitky s čísly 67 a kamarád tam má nálitky 57 přetěžovací spojka byla nastavená na hodnotu na 67 a proto tam byli celý leta věčí kola na předku než maj 57,a tak sem zjistil ze ty kola jsou správně věčí ač mi kolem lidi říkaly že jsou velký ale to se vycházelo z toho že je to 57, když v dílenský příručce je napsáno Možná varianta pro 67 oboje kola ale jiné nastavení, takže předek je podle mě 67. Navíc vim pro jakej podnik ten traktor byl generálkovanej akdo mu šéfoval a ten to zařídil tak aby ... a generálky šel rovnou k nám domu a to se psal rok 1988, takže když to táta přivez domu tak byl trnem v oku dost lidem protože takovej traktor měli jen jezedáci a on. :jazyk:
Proč ta nafta musí bejt tak drahá!

Uživatelský avatar
vendyr
Příspěvky: 252
Registrován: sob úno 19, 2011 8:39 pm
Bydliště: Krty

Re: 6748 od Vendyra

#4 Nový příspěvek od vendyr »

Pár fotek, je tam sice bláto ale ted není čas na úklid tet se seje a práškuje.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Proč ta nafta musí bejt tak drahá!

bastlir
Příspěvky: 417
Registrován: úte bře 10, 2009 11:18 am
Bydliště: Sedlčany-Benešov

Re: 6748 od Vendyra

#5 Nový příspěvek od bastlir »

vendyr píše:No podle papírů je to 5748 ale pak to šlo do generálky za komunizmu a ty to vylepšily motorem 6701 kterej dopsaly do techničáku zadek dali taky jinej a přepsali číslo a když sem zozebíral předek tak sem našel nálitky s čísly 67 a kamarád tam má nálitky 57 přetěžovací spojka byla nastavená na hodnotu na 67 a proto tam byli celý leta věčí kola na předku než maj 57,a tak sem zjistil ze ty kola jsou správně věčí ač mi kolem lidi říkaly že jsou velký ale to se vycházelo z toho že je to 57, když v dílenský příručce je napsáno Možná varianta pro 67 oboje kola ale jiné nastavení, takže předek je podle mě 67. Navíc vim pro jakej podnik ten traktor byl generálkovanej akdo mu šéfoval a ten to zařídil tak aby ... a generálky šel rovnou k nám domu a to se psal rok 1988, takže když to táta přivez domu tak byl trnem v oku dost lidem protože takovej traktor měli jen jezedáci a on. :jazyk:
hezký traktor 8) náprava je ale manžetovka-tj řada 55-56-57xx, 67xx je úplně jiná a ani nemá(?) přetěžovací spojku.jaké bys měl mít kola aby se to nehádalo-předek/zadek- závisí na kolečkach v převodovce předku-je několik variant...bližší popis http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 44&t=11319 takže je můžeš mít větší než jsou jiní zvyklí.. :friends:

Odpovědět

Zpět na „Zetor 4712-6745“