Zetor 5748 H2

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
sita
Příspěvky: 1170
Registrován: pát bře 13, 2009 3:10 pm
Bydliště: Křemže

Re: Zetor 5748 H2

#241 Nový příspěvek od sita »

Zadni kola z Crystala 18.4R34, predni z Proximy 13.6R24 na UR1:
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Fífa
Příspěvky: 954
Registrován: stř říj 30, 2013 12:48 pm
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Zetor 5748 H2

#242 Nový příspěvek od Fífa »

Ahoj, kola tam sedí parádně vypadá to dobře 8) ale to je budeš na každou technickou přendávat ? nebo je máš zapsaný v techničáku ? :)
Když traktor tak Zetor.............http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 36&t=60320

Uživatelský avatar
sita
Příspěvky: 1170
Registrován: pát bře 13, 2009 3:10 pm
Bydliště: Křemže

Re: Zetor 5748 H2

#243 Nový příspěvek od sita »

Budu sundavat, i kdyby to byly každý dva roky... aspoň se udělá nějaká očista a udrzba

Uživatelský avatar
Fífa
Příspěvky: 954
Registrován: stř říj 30, 2013 12:48 pm
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Zetor 5748 H2

#244 Nový příspěvek od Fífa »

No když si na to uděláš čas víš jak to pak bývá :)
Když traktor tak Zetor.............http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 36&t=60320

Uživatelský avatar
lukisek 099
Příspěvky: 3116
Registrován: čtv kvě 05, 2011 1:20 am
Bydliště: Oderské Vrchy

Re: Zetor 5748 H2

#245 Nový příspěvek od lukisek 099 »

vypadá to dobře. 8)
taky sem pořídil na 67čku širší disky na předek jen se rozhoduju nad rozměrem pneu a přešroubovat kola na STK zas takový problém není stejně si musíte traktor projít jestli vše funguje,umyt, tak přendat kola zase problém nebude

Rábl
Příspěvky: 5
Registrován: ned pro 26, 2010 10:58 am

Re: Zetor 5748 H2

#246 Nový příspěvek od Rábl »

zdravím

našel jsem ve tvých příspěvcích,že jsi chtěl znovu přihlásit odhlášenou V3S.Mám podobný problém a jelikož jsme sousedi(jsem z Brloha),byl bych rád pokud máš s tím nějaké zkušenosti,dát řeč. Díky za odpověd nebo kontakt.Můj mobil 602 12 20 12.

Uživatelský avatar
sita
Příspěvky: 1170
Registrován: pát bře 13, 2009 3:10 pm
Bydliště: Křemže

Re: Zetor 5748 H2

#247 Nový příspěvek od sita »

Ahoj, zatim jsem s tim nic neresil, ale jsem pro zkusit treba spolecne oslovit nejakej veteran club, ktery by nam tim mohl pomoct. Mas jeste puvodni TP? My to auto mame uz vic nez 35let, ale muj tata se po stavbe domu rozhodl ho odhlasit nekdy v roce 98 myslim, tesne pred tim nez zavedli depozity... Ale mne to nevadi, zivit nakladak na klasickych znackach bych nechtel, to uz je dneska likvidacni...

Rábl
Příspěvky: 5
Registrován: ned pro 26, 2010 10:58 am

Re: Zetor 5748 H2

#248 Nový příspěvek od Rábl »

ahoj
díky za odpověd.Já mám 6748,kterou jsem kopil za šrot a on to ve skutečnosti byl.Odhlášený to bylo asi před 20.lety a jsem od té doby už 3. majitel.Ted mám komplet udělaný motor,přední nápravu a převodovku a brzdy.Zadek je kupodivu dobrý .Dělám to na etapy,tak ještě kabinu a to okolo. Kdyby byly na prodej papíry,tak bych je koupil,ale co jsem se ptal,je to malá šance.Tak uvidím.Nijak mě to netlačí,na práci traktor nepotřebuji,jen jsem tenhle typ od mlada,když u nás v JZD začaly jezdit chtěl.Když budeš mít cestu přes Brloh,zastav se v kovárně.Měj se.JK.

Uživatelský avatar
sita
Příspěvky: 1170
Registrován: pát bře 13, 2009 3:10 pm
Bydliště: Křemže

Re: Zetor 5748 H2

#249 Nový příspěvek od sita »

Jen tak... Momentka z letosniho smykovani a letniho setupu 5748. Konecne ten traktor ma slusnej rejd 8)
Obrázek

jojo7011
Příspěvky: 1065
Registrován: sob srp 19, 2017 10:36 am
Bydliště: Michalovce

Re: Zetor 5748 H2

#250 Nový příspěvek od jojo7011 »

To si vyhodil manzetovku? Zeby uz konecne nalozis tu tazku co tak dlho schovavas?

Uživatelský avatar
sita
Příspěvky: 1170
Registrován: pát bře 13, 2009 3:10 pm
Bydliště: Křemže

Re: Zetor 5748 H2

#251 Nový příspěvek od sita »

jj, jestli budou penize, tak takovej je plan...

Uživatelský avatar
koprkam
Příspěvky: 855
Registrován: úte zář 17, 2013 1:34 pm
Bydliště: Pv

Re: Zetor 5748 H2

#252 Nový příspěvek od koprkam »

sita píše:Ahoj, zatim jsem s tim nic neresil, ale jsem pro zkusit treba spolecne oslovit nejakej veteran club, ktery by nam tim mohl pomoct. Mas jeste puvodni TP? My to auto mame uz vic nez 35let, ale muj tata se po stavbe domu rozhodl ho odhlasit nekdy v roce 98 myslim, tesne pred tim nez zavedli depozity... Ale mne to nevadi, zivit nakladak na klasickych znackach bych nechtel, to uz je dneska likvidacni...
Veterán kluby jsou o ničem, všechno musíš mít jako z fabriky. Dál tam máš testaci, co stojí nemalej peníz a furt buzerace kvůli kde jaké p*****ě. Jinak co se týká VSky, tak tady bych se vrhnul cestou, že bych si sehnal nějakej druhej techničák. Pokud s tím nepodnikáš, tak tím, že je to pod 12 tun, neplatíš silničku. Co se týká pojistky, lze to dneska pojistit, jako staré vozidlo (musí být starší 30 let), který má pojistku skoro za pusu. Chtěl jsem to dělat u Bambusa, ale pak jsem ho prodal a přebastlil rozmetadlo na Liazku. Jinak si nemyslím, že udržet náklaďák je finanční sebevražda. My držíme soupravu (151.261 a 18.13T, ale možná časem směním za tridem) a když mimo sezonu hodíš značky do depozitu, zjistíš, že vlastně platíš jenom půlku. Je to jenom o tom, jestli chceš, nebo ne. Já osobně jsem si z Liazky udělal neprodejnej stroj, bo tam mám teď komplet nový bezdušáky, vloni korba a rychlostka, teď před STK se musím mrknout a zrepasovat hlavy. No zkrátka, kdybych chtěl prodat, tka za ni chcu 400, jako nic, ale to za Liazku nikdo nedá...
Když něco nejde vem kladivo,
když to pořád nejde, vem větší kladivo
a když to ani pak nejde, přečti si návod.

Uživatelský avatar
sita
Příspěvky: 1170
Registrován: pát bře 13, 2009 3:10 pm
Bydliště: Křemže

Re: Zetor 5748 H2

#253 Nový příspěvek od sita »

diky za info, spoustu veci jsem nevedel. Tu veteranskou testaci chci spis jen zkusit. Bud to bude pakarna a kaslu na to a nebo se udela par oprav a pujde to? Ono taky LIAZka nebo treba tatra 815 je preci jen neco jinyho, s tim se da neco delat i v dnesni dobe, ale V3S je dneska uz k nicemu. Mozna kdyby se udelal motor aby to tak nehulilo, ale aktualne je to spis uz takova provokace. Prijde mi, ze kazdyho uz to obtezuje...

Uživatelský avatar
koprkam
Příspěvky: 855
Registrován: úte zář 17, 2013 1:34 pm
Bydliště: Pv

Re: Zetor 5748 H2

#254 Nový příspěvek od koprkam »

+ jsem ještě zapomněl na takovou drobnost, že musíš každej rok znovu a znovu na testaci resp. bylo to tak páru roku dozadu, kdy jsem se zajímal o Včka na mašinu, pak jsem sehnal techničák jinej. Jinak že by VSka byla k prdu no přijde na to, já si myslím, že využití se dá najít furt, faktem je, že oproti Liazce je ta jízda poněkud spartánská. Já se časem asi budu muset podívat po nějaké AD80, ta by se mi kolem baráku hodila furt...
Když něco nejde vem kladivo,
když to pořád nejde, vem větší kladivo
a když to ani pak nejde, přečti si návod.

Uživatelský avatar
sita
Příspěvky: 1170
Registrován: pát bře 13, 2009 3:10 pm
Bydliště: Křemže

Re: Zetor 5748 H2

#255 Nový příspěvek od sita »

Pro oživení nějaký momentky z letošní sezony. Zacalo to prestavbou voziku, pak hned do sen... Na zemědělství není moc čas, mám novou práci a trochu nestíham :-/ Techniku nezvládám správně připravit, takže jsem se s tím senem letos dost natrápil...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Zetor 4712-6745“