Zetor 5711

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
drummer98
Příspěvky: 836
Registrován: ned čer 05, 2011 9:01 am
Bydliště: Nove Mesto n/Váhom

Re: Zetor 5711

#31 Nový příspěvek od drummer98 »

adamkogdulka píše:Ale čomu sa hovorí papuče?? Držiakom alebo kultivatoru lebo rypaky su kultivator :D
sak drziakom asi nie :D
Z5611

PeŤo11
Příspěvky: 2
Registrován: ned pro 29, 2013 5:58 pm
Bydliště: BJ

Re: Zetor 5711

#32 Nový příspěvek od PeŤo11 »

Zdravim, poradte mi niekto kde sa pripaja druhý koniec lanka tachometra? lebo lanko ma a neviem si poradit kde to je pripojene na druhej strane... dik

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4190
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetor 5711

#33 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

PeŤo11 píše:Zdravim, poradte mi niekto kde sa pripaja druhý koniec lanka tachometra? lebo lanko ma a neviem si poradit kde to je pripojene na druhej strane... dik
Ahoj mylíš bowden (náhon) otáčkoměru na zetoru? Je to připojené v budíku v přístrojovce a pak to vede u svazku el. kabelů dopředu podle motoru a pod alternátorem, zepředu na prsách motoru je vývod pro otáčkoměr. Když se podíváš z pravé strany mezi motor a chladič pod ten alternátor tak to tam najdeš 8)

Uživatelský avatar
Biggles555
Příspěvky: 2910
Registrován: čtv zář 17, 2009 12:40 pm
Bydliště: Temelín

Re: Zetor 5711

#34 Nový příspěvek od Biggles555 »

Omlouvám se lepší zobrazení jsem doma nenašel :-(
Omlouvám se lepší zobrazení jsem doma nenašel :-(
Michal(zetor) píše:
PeŤo11 píše:Zdravim, poradte mi niekto kde sa pripaja druhý koniec lanka tachometra? lebo lanko ma a neviem si poradit kde to je pripojene na druhej strane... dik
Ahoj mylíš bowden (náhon) otáčkoměru na zetoru? Je to připojené v budíku v přístrojovce a pak to vede u svazku el. kabelů dopředu podle motoru a pod alternátorem, zepředu na prsách motoru je vývod pro otáčkoměr. Když se podíváš z pravé strany mezi motor a chladič pod ten alternátor tak to tam najdeš 8)
ZETOR práce s ním je hračka, je to naše značka...
ČD a.s. na dráze jsem jen proto, abych se dozvěděl, proč se koleje v dálce sbíhají.....
VELCÍ KLUCI mají rádi VELKÉ HRAČKY
ZETOR 3211 ZETOR 6211

PeŤo11
Příspěvky: 2
Registrován: ned pro 29, 2013 5:58 pm
Bydliště: BJ

Re: Zetor 5711

#35 Nový příspěvek od PeŤo11 »

presne to myslím, lanko mám pohodené v garáži a na traktory som nevedel kde pripojiť druhý koniec, tak to musím pozrieť či sa to tam dá ;) dik

adamkogdulka
Příspěvky: 28
Registrován: pát úno 11, 2011 7:33 pm
Bydliště: Vranov nad Topľou

Re: Zetor 5711

#36 Nový příspěvek od adamkogdulka »

Ach, po strašne dlhej dobe som si konečne našiel čas sem pridať niečo aktuálne :) traktor dostal novú farbu, stk a ek :) Fotka nič moc. keď bude čas niečo pofotím :D

adamkogdulka
Příspěvky: 28
Registrován: pát úno 11, 2011 7:33 pm
Bydliště: Vranov nad Topľou

Re: Zetor 5711

#37 Nový příspěvek od adamkogdulka »

Nejako tu neide pridať fotku :D

Odpovědět

Zpět na „Zetor 4712-6745“