Dřevákuv zetor 6748

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
drevakm
Příspěvky: 247
Registrován: stř zář 16, 2009 10:08 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevákuv zetor 6748

#181 Nový příspěvek od drevakm »

TAk jsme byly vcera zase na nejakem drivi v lese..

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Zetor 6748 s manžetovou napravou a dalsi hracky
Pokud chcete poradit z oblasti zpracování dřeva, tak se ptejte.

Uživatelský avatar
drevakm
Příspěvky: 247
Registrován: stř zář 16, 2009 10:08 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevákuv zetor 6748

#182 Nový příspěvek od drevakm »

tak jsem byl zase v lese

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Zetor 6748 s manžetovou napravou a dalsi hracky
Pokud chcete poradit z oblasti zpracování dřeva, tak se ptejte.

Uživatelský avatar
drevakm
Příspěvky: 247
Registrován: stř zář 16, 2009 10:08 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevákuv zetor 6748

#183 Nový příspěvek od drevakm »

jedna rodinna

Obrázek
Zetor 6748 s manžetovou napravou a dalsi hracky
Pokud chcete poradit z oblasti zpracování dřeva, tak se ptejte.

Uživatelský avatar
drevakm
Příspěvky: 247
Registrován: stř zář 16, 2009 10:08 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevákuv zetor 6748

#184 Nový příspěvek od drevakm »

Tak zase přidám pár foteček z letošního roku. Ačkoliv sem moc času nepřidávám, tak forum čtu celkem pravidelně.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Zetor 6748 s manžetovou napravou a dalsi hracky
Pokud chcete poradit z oblasti zpracování dřeva, tak se ptejte.

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: Dřevákuv zetor 6748

#185 Nový příspěvek od zetorak jirka »

Pěkný obrázky, pěkně se to na ně kouká, když to nemusím dělat, :smich: kokám že už zacvičuješ novího řidiče traktoru, To je potřeba , taky mi sem jezdí čtyř letej vnuk a pokaždý se musí svíst po louce s traktorem, a to mu pak nesmím na volant šáhnout.

michal29
Příspěvky: 244
Registrován: pon črc 26, 2010 4:42 pm
Bydliště: Dubnica nad vahom

Re: Dřevákuv zetor 6748

#186 Nový příspěvek od michal29 »

Cauko

No fakt pekne foto :) ako sa vam jazdi z tou storkolesovou vleckou v lese?? A ak sa dobre pozeram tak to mate same meke drevo? vy tam nemate tvrde??

Uživatelský avatar
drevakm
Příspěvky: 247
Registrován: stř zář 16, 2009 10:08 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevákuv zetor 6748

#187 Nový příspěvek od drevakm »

Jojo, Malymu byly dva kdybych si dovolil jezdit doma s traktorem sam, tak se mnou snad ani nebude mluvit, Tedy přičemž napřed řevem zboří barák..
S vlečkou se jezdí vcelku v pohodě, jen musím vybírat kudy pojedu, když jsem jezdil po pasece, tak to je v pohode, obcas když se objeví nějakej pařez, tak pokud jedeš s citem tak není překážkou..... A přímo mezi stromy se s vlekem nemotám, nemam k tomu důvod, a mezi stromy se motat se čtyřkolou a ještě k tomu sedmitunkou by byl docela masakr. Je docela široká....
Tvrdý tady opravdu moc nemáme, to spíš jen vyjímečně. V lese je tday převážně smrk-borovice...
Jinak všem přeji Všechno nejlepší do roku 2016
Zetor 6748 s manžetovou napravou a dalsi hracky
Pokud chcete poradit z oblasti zpracování dřeva, tak se ptejte.

Uživatelský avatar
drevakm
Příspěvky: 247
Registrován: stř zář 16, 2009 10:08 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevákuv zetor 6748

#188 Nový příspěvek od drevakm »

Tak zase přidám pár foteček,
Trochu jsem opět boural něco na baráčku při budování verandy, a delší dobu jsem nemohl vyjet ven prujezdem (uskladněné dříví na schodiště) tak jsme na valník nakládal ve dvou řadách nad sebou ( docela masakr jezdit tak vysoko s kolečkem, a člověk se pak diví že brigádníci se boji :-)) ) a když jž jsem vyklidil průjezd, tak jsem se rozhodl že se nebudu točit na zahradě, protože do kopce se otáčet s takhle naloženým valníkem, bych asi ten trávník uplně rozvrtal, tak následovalo jedno otočení traktoru a už jsem ses valníkem trefoval zpátky do průjezdu :-)
Obrázek
Obrázek
a když jsem vyvezl a vysipal sut, tak jsem nechal traktor hned u baráku, a když jsem chtěl druhý den odjet dál na zahradu, tak jsem musel jedině s malým řidičem :-) Ten by zase jinak zbořil barák :-) Takhle se jen chvilku vztekal po tom co jsem ho vyndal ven:-)
Obrázek
Zetor 6748 s manžetovou napravou a dalsi hracky
Pokud chcete poradit z oblasti zpracování dřeva, tak se ptejte.

Uživatelský avatar
drevakm
Příspěvky: 247
Registrován: stř zář 16, 2009 10:08 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevákuv zetor 6748

#189 Nový příspěvek od drevakm »

Preju Vám všem všechno nejlepší do nového roku :-)
a mám na Vás zase dotaz
Zetor motor 67, mam v nem letni naftu- tak to je vcelku jasny problém když je venku minus 20 :-) Kazdopadne co s tím? Nez uhodily mrazi tak jsem s tim jezdil, ale asi uz bylo trochu vic parafinu a rekl bych ze mam ucpanei filtry. Nejsem automechanik a uznavam že tomu moc nerozumim. a potreboval bych poradit spravny pracovni postup co s tim? Naftu z nadrže vyčerpam (snad najdu čerpadylko se kterym to pujde :-) Koupim novou naftu zimni a tu tam naleju, z venku ohreju kapalinove cesty horkovzduškou, a ted nevim jak jsou ty papirovy filtry taky staci prohrat a nebo musim koupit nove? Sklenicku vyleju, a odvzdusnim čerpadlo. Co ještě musím udělat aby mi motor fungoval? Když mi zbyde drobet nafty v nadrzi a promicham to klackem tak to by nemnelo delat velky problem? Jinak predpokladam že budu nalejvat naftu novou i s aditivama.
A jeste mam jeden dotaz. vzhledem k tomu jak jsou velke mrazi tak z obavy jak kvalitni tam mam nemrznouci smes tak jsem ji dnes vypustil, planuji ji zitra a nejpozdeji v pobndeli znovu nalit kvuli korozi. Ale mam takovy dalsi dotaz. Kohoutek z boku motoru mam rozbyty. v lete myslim minuleho roku mi zacal propoustet a sama mi vytejkala voda, tak jsme jej s automechanikem zaslepily. Ted kdyz jsem vypoustel kapalinu tak mi nezbylo nic jineho nez ten kohoutek cely vymontovat z motoru. Chtel jsem se zeptat Kdyz uvnitr propousti da se nejak pretesnit a nebo ho mam normalne v agrozetu koupim novej? Kdyz ho tam budu montovat zpatky tak jsme koukal ze nebyl nijak utesneny? nebo jsme tam zadne tesneni nevidel? tesni se to nejak? a cim a jak?
Dekuji za pomoc a za radu.
Mirek
Zetor 6748 s manžetovou napravou a dalsi hracky
Pokud chcete poradit z oblasti zpracování dřeva, tak se ptejte.

tomasagr
Příspěvky: 264
Registrován: pon lis 19, 2012 10:48 pm
Bydliště: brno venkov

Re: Dřevákuv zetor 6748

#190 Nový příspěvek od tomasagr »

Doporucuji kohoutek koupit. Stiji par korun a tesni jen kuzelem ktery je stahovan tou spodni pruzinou, ktera je zajistena zavlackou. Kdyz to rozdelas, zadne tesneni nenajdes. Treba je uz uvnitr vudreny... Toma

Uživatelský avatar
drevakm
Příspěvky: 247
Registrován: stř zář 16, 2009 10:08 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevákuv zetor 6748

#191 Nový příspěvek od drevakm »

Dekuji za radu, kohoutek rozebirat asi nebudu , tedy pokud ano tak spis pro zajimavost, ale nevim jak tesni v tom zavitu jak je nasroubovan v motoru, tam jsem zadne tesneni take neobjevil..
Zetor 6748 s manžetovou napravou a dalsi hracky
Pokud chcete poradit z oblasti zpracování dřeva, tak se ptejte.

tomasagr
Příspěvky: 264
Registrován: pon lis 19, 2012 10:48 pm
Bydliště: brno venkov

Re: Dřevákuv zetor 6748

#192 Nový příspěvek od tomasagr »

ten závit je do kužele také a tím jak to dotáhneš tak to 100%těsní když se na to zadíváš, tak to uvidíš...

Uživatelský avatar
drevakm
Příspěvky: 247
Registrován: stř zář 16, 2009 10:08 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevákuv zetor 6748

#193 Nový příspěvek od drevakm »

Tak kohoutek jsem opravdu koupil nový, stál opravdu pár korun, vymnenil filtr, vycistil palivovou soustavu, dobil baterku do plna a traktor bezel. Tak s radosti jsem doma navozil palivove dříví po zahrade se zaprazenou karkou za osobak,a dohodnul jsme se se znamima že další víkend pojedem na dříví zase neco nakácet. V sobotu po obede že si připravit traktor s valnikem, a koukám prázdný kolo na valniku, tak jsem natahnul kompresor s prodluzovakem, a foukal jsem asi 5 minut a v kole stakle jen 2 atmosfery, tk jsme kompresor vynul a slysim jak uz ot jen uchazi. Takže kolo dolu a nechat opravit. samozrejmne to zjistim v sobotu v pul druhe odpoledne, a to uz maj vsechny pneu servosis v okoli zavreno. tak jsme cele sobotni odpoledne schanel jinek valnik, nakonec mi kamarad pujcil tria pul tunku s autorejdem... Tak jsme nakonec jeli s ni, a taky jsme neco privezli :-)
Asúpn jedno foto ze sundavani kola.... :-)
Kazdopadne tede uz mam i kolo opravene a zpatky na valniku...
https://postimg.cc/image/gjkofi36f/
Zetor 6748 s manžetovou napravou a dalsi hracky
Pokud chcete poradit z oblasti zpracování dřeva, tak se ptejte.

Uživatelský avatar
drevakm
Příspěvky: 247
Registrován: stř zář 16, 2009 10:08 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevákuv zetor 6748

#194 Nový příspěvek od drevakm »

Zdravím Vás pánové, a mám opět dotaz, minulý týden jse mtahal nějaké dříví z lesa a když jsem v kopci na chvilku naklonil traktor cumakem do vzduchu ( při výjezdu do stráně při otáčení), tak jse mzaslechnul na chvilku takove drnčivé zvuky. když jsem sjel zpatky na rovinu tak to prestalo. V patek jsem traktor nastartoval doma na rovine a byly slyset ty dnrncive zvuky rovnou ihned když jsem nastartoval tak to drncilo hned. Pak jsem volal a koual jsem na to s autoimechanikem, a schodly jsme se na tom že se mi musel posunout chladic a drnci o nej vrtule chlazeni. takze jsem chladic odtahnul, a bylo to dobrý, vcera jsem byl zase v lese a pri zpatecni ceste jse mto slysel zase. Kazdopadne je mozny ze se mi ten chdic vratil zpatky, pro zatim jsem jej jen pridrzoval klinkem, ale chci se zeptat zda není možné že by se ta vrtulka na chlazení nějak sama odtahovala od motoru a tím pádem mi vlastne se stale priblizovala k tomu chladici? Nebo muže tam byt nejaky jiny problém, a nebo to je opravdu jen posunutym chladicem? Vubec totiz netusim jak je to tam zpasovane tak abych tam nějaký problém nepodcenil.
Zetor 6748 s manžetovou napravou a dalsi hracky
Pokud chcete poradit z oblasti zpracování dřeva, tak se ptejte.

Uživatelský avatar
Fidlla
Příspěvky: 5039
Registrován: sob říj 22, 2011 9:59 pm
Bydliště: Lanškroun

Re: Dřevákuv zetor 6748

#195 Nový příspěvek od Fidlla »

Nelita ti vodni pumpa? Zkus pri výhlede motoru chytlo vrtal,zahybej s ni a uvidis... Nebo pak jeste pod chlapkem muze byt v haji silemblok..
Zetor 6718 DEEP RED

Odpovědět

Zpět na „Zetor 4712-6745“