Dřevákuv zetor 6748

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
drevakm
Příspěvky: 247
Registrován: stř zář 16, 2009 10:08 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevákuv zetor 6748

#136 Nový příspěvek od drevakm »

STEEL píše:je to na 27čku klíč
Diky, musim zitra koupit nejakej orisek, a na to nejakej nastavec abych to mohl povolit. Co jsem se bavil s kamaradem ta k mi doporucoval koupit jen orisek na na to navarit jen kus trubky, ale vzhledem k tomu ze nemam svarecku a ani s ni neumim, tak se pokusim sehnat celej klic ci nastavec s oriskem. Doporucily by jste mi neco aby mi to vydrzelo, sly s tim povolit, a vydrzelo to, a nejlepe se to dalo uskladnit v traktoru abych jej mohl vozit seboiu? jeste se chci zeptat. ma cenu kupovat obycejnej orisek, a nebo mam sehnat nejakej lepsi? myslim ze jsem slysel kovanych, ci nejaka jina pevnostni uprava oceli? Dekuji
Zetor 6748 s manžetovou napravou a dalsi hracky
Pokud chcete poradit z oblasti zpracování dřeva, tak se ptejte.

Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4253
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: Dřevákuv zetor 6748

#137 Nový příspěvek od pepa.traktor »

nebo sežen klíč z avie ta má taky 27mm a nasadíš na něj trubku a už jedeš a hlavně máš 27mm i na zadních u zetoru tak to určitě využiješ do budoucna

jinak bych sháněl kovanej ořech a trhák na něj trubku pokud to hodně drží určitě je nemilé když prasne klasický ořech a ruce se ti o něco zastaví auuu
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

Uživatelský avatar
STEEL
Příspěvky: 2692
Registrován: ned zář 13, 2009 11:26 am
Bydliště: Okres Jihlava

Re: Dřevákuv zetor 6748

#138 Nový příspěvek od STEEL »

v práci máme 3/8 golu nebo jak se to píše delší nástavec a metrovou kulatinu na ní je navařenej zub z brán jako 4hran a když to nejde povolit tak ještě trubku na to a v nejhorším případě se musí ají upálit šrouby
Zetor 6911 a Zetor 6945
vlek Deza 5000
štípačka do kšand
bedna do kšand
lejta na vodu 2000l
špalíkovač Biboš s dopravníkem v.č. 515
vlek BSS P 73 S olejová
věž z Balkancar 1733 upravená do tříbodového závěsu
ŽTR 216 H
Nakladač ND4 - 039

Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4253
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: Dřevákuv zetor 6748

#139 Nový příspěvek od pepa.traktor »

STEEL píše:v práci máme 3/8 golu nebo jak se to píše delší nástavec a metrovou kulatinu na ní je navařenej zub z brán jako 4hran a když to nejde povolit tak ještě trubku na to a v nejhorším případě se musí ají upálit šrouby
nemáte spíš velkou 1" golu :ano:
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

Uživatelský avatar
STEEL
Příspěvky: 2692
Registrován: ned zář 13, 2009 11:26 am
Bydliště: Okres Jihlava

Re: Dřevákuv zetor 6748

#140 Nový příspěvek od STEEL »

čoveče tak máš pravdu 8) lehce sem se utnul :D
Zetor 6911 a Zetor 6945
vlek Deza 5000
štípačka do kšand
bedna do kšand
lejta na vodu 2000l
špalíkovač Biboš s dopravníkem v.č. 515
vlek BSS P 73 S olejová
věž z Balkancar 1733 upravená do tříbodového závěsu
ŽTR 216 H
Nakladač ND4 - 039

Uživatelský avatar
drevakm
Příspěvky: 247
Registrován: stř zář 16, 2009 10:08 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevákuv zetor 6748

#141 Nový příspěvek od drevakm »

Tak panove stakle resim pneu. Rozhoduju se mezi sehama, a mitaskama, mozna by nebyly spatny i ty BKT, ale to jeste fakt nevim, take zalezi na dostupnosti. Chci se poradit co je lepsi zda gumy s rovnym sipem, a nebo se sipem na konci jakoby zaoblenym? uvedu priklad u mitasek MITAS TD02 16.9 -28 TT 10PR a nebo MITAS TD13 16.9 -28 TT 10PR Kdyz koukam na ty ceny tak pokud vezmi mitasky tak asi vezmu ty 10 ti platnove, protoze cena oproti 8 mi platnovym neni o moc vyssi, a myslim ze zase ty gumy vice vydrzi..... Budu rad za kazde vase rady. neco uz jsem resil v tematu pepanovy pomocnici, lae ted se radsi vratim do sveho ta nedelam zbytecny zmatek, a popravde at si i ty reakce sam mohu nekolikrat precist a promyslet co a jak...
Diky za reakce
Zetor 6748 s manžetovou napravou a dalsi hracky
Pokud chcete poradit z oblasti zpracování dřeva, tak se ptejte.

Uživatelský avatar
maršl
Příspěvky: 3012
Registrován: stř říj 17, 2007 11:03 pm
Bydliště: Kančí hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevákuv zetor 6748

#142 Nový příspěvek od maršl »

ja sem do mitasek nesel z duvodu jejich kvality nekvality. obuiy sme sehy a zadni 16,9/30 vysla na 10200 Kc 10 PR vzor KNK 50.
inspirace:
http://stroje.bazos.cz/inzerat/27532195 ... Platen.php
http://stroje.bazos.cz/inzerat/27531467 ... 412-PR.php
http://stroje.bazos.cz/inzerat/27529105 ... platen.php
Ford 8970, Landini 125, Zetor 12145, 6945, 6045 s nakladačem, vyvážečka STS Kesla 203T, štěpkovač Eschlbock Biber 7 Trio, Kubota B 1600

Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4253
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: Dřevákuv zetor 6748

#143 Nový příspěvek od pepa.traktor »

ono to bude spíše chtít vzít z jiné strany --záleží ti na ceně ? kde to bude jezdit les tvrdo pole ? jakou užitnou hodnotu to pro tebe bude mít ?

ty sehy asi nebudou špatný ale já osobně šel cestou Mitas :-/ to holt prověří čas jestli se udělala chyba či nikoliv

rozhodnutí padne stejně na tebe samotného co vybereš a jak si mi psal že máš nějakej nástřel z okolí v cenách tak jak si na tom u vás cenově ?

jelikož si se pídil po td 17 u mitasu tak protože potřebuješ 28" tak jsem něco hledal a bohužel je mají až od 30"

přeji at vybereš nejlépe co můžeš jinak já vzal taky 10pr protože rozdíl mezi 8pr pro mě byl takříkajíc pár peněz ale v peuservisu říkal že pokud mě do tedka stačily 8 tak bych neměl mít problém ale vtomto jsem šel výše a neposlech jsem ho to přiznávám :ano:
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

Uživatelský avatar
STEEL
Příspěvky: 2692
Registrován: ned zář 13, 2009 11:26 am
Bydliště: Okres Jihlava

Re: Dřevákuv zetor 6748

#144 Nový příspěvek od STEEL »

já osobně bych do Mitasu asi nešel pneumatika je to kvalitní ale zbytečně moc předražená doma mám vyzkoušený BKT a ty dám ají nadruhej dopředu tr 135 a dozadu AS 2001
Zetor 6911 a Zetor 6945
vlek Deza 5000
štípačka do kšand
bedna do kšand
lejta na vodu 2000l
špalíkovač Biboš s dopravníkem v.č. 515
vlek BSS P 73 S olejová
věž z Balkancar 1733 upravená do tříbodového závěsu
ŽTR 216 H
Nakladač ND4 - 039

Uživatelský avatar
jurex
Příspěvky: 1007
Registrován: sob pro 13, 2008 10:41 am
Bydliště: Jestřabí(zlínsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevákuv zetor 6748

#145 Nový příspěvek od jurex »

Mitas kvalitní jo? :vysmech:

Uživatelský avatar
STEEL
Příspěvky: 2692
Registrován: ned zář 13, 2009 11:26 am
Bydliště: Okres Jihlava

Re: Dřevákuv zetor 6748

#146 Nový příspěvek od STEEL »

tak ty nový radiálky RD - 01 se mi zdaj že budou kvalitní skoro neubejvaj a to s traktorem jezdím převážně po silnici
Zetor 6911 a Zetor 6945
vlek Deza 5000
štípačka do kšand
bedna do kšand
lejta na vodu 2000l
špalíkovač Biboš s dopravníkem v.č. 515
vlek BSS P 73 S olejová
věž z Balkancar 1733 upravená do tříbodového závěsu
ŽTR 216 H
Nakladač ND4 - 039

Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4253
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: Dřevákuv zetor 6748

#147 Nový příspěvek od pepa.traktor »

drevakm jak to čtu tak jsem koupil to co mi bylo nabídnuto v mém okolí zřejmě všíchní neprodávají ve všech krajích to samé a za stejné ceny jako jinde .

už jsem měl v jednání eschop s pneu a po dlouhém dohadování jsem se rozhodl pro nákup přímo v pneuservisu a protože jsem byl tou situací tak otrávený co se kolem dělo tak jsem si řekl nebudu se snima doma tlouc a nechám si je obout a fertik at se někam hnem --nikdy v životě bych nedpředpokládal co s takovou gumou budou za problémy aniž bych neřešil finnance a napochodoval bych do prvního značkového servisu či prodejce dílů na traktory a vzal co mají a neřešil bych stránku ceny při pořizování věci která není zase nic levného aspon podle mě

moje emaily na dotaz cen pneu prodejci posílali jenom mitas ,cultor a 2 allianc o jiných značkách jiného nepsali a proto jsem vybral osobně co jsem vybral a jsem za ně rád že konečně traktor po 1,5 roce co se začalo s opravou došel do takové fáze

třeba by bylo dobré popsat zkušenosti s pneumatikama od různých výrobců a různých krajů protože to určitě řeší spousty z nás tady na foru a určitě by to pomohlo k lepší orientaci v této věci a daleko důležitější bych to považoval než někdy pročítám jiné témata kde se řeší hovadiny at se na mě nikdo nezlobí :friends: ale třeba lidí kteří jsem chodí pro rady je stále spousty a ptájí se jako třeba Dřevák a potom to tu čtu reakci """ Mitas kvalitní jo? """" tak netuším co pisatel měl namysli či v ůmyslu tím dodat ale aby spíše přispěl svojí zkušeností s pneumatikama co používá sám a v jakém provozu a podmínkách atd. to bych viděl jako stěžejní a za důležité ---více lidí více postřehů a tím se může lépe člen čí návštěvník vlákna na foru lépe orientovati



ted se budu zase omlouvat já Tobě že ti to tady zasírám svými názory ale spíše se raději asi budu držet svých rozumových pochodů a raději se příště zdržím kometářů když budu mít pocit že to nikoho nebude zajímat . :)
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

Uživatelský avatar
jurex
Příspěvky: 1007
Registrován: sob pro 13, 2008 10:41 am
Bydliště: Jestřabí(zlínsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevákuv zetor 6748

#148 Nový příspěvek od jurex »

pepa.traktor: steel napsal, že mitas je kvalitní, tak jsem se zeptal jestli to myslí vážně...zkušenost mám z pětadváci, kde mně mitasky mizeli před očima a kamarád, který mně je přezouval a vlastní pneuservis podotknul: "Mitas? Takový popel?" Takže za sebe mitas už nikdy v životě :) takže asi tak ;-)

Uživatelský avatar
drevakm
Příspěvky: 247
Registrován: stř zář 16, 2009 10:08 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevákuv zetor 6748

#149 Nový příspěvek od drevakm »

Ja osobne pepovy velice dekuji za nazory a za rady, Povazuji je za velice podnetne... Ty 17 tky jsem kvuli cene a memu velmi slabemu vyuziti nakonec zavrhnul, i kdyz jak jsi dodaval, tak v 28 palcovem prumeru se ani nedelaji. Na tui znacku se ptam proto ze podle toho co jsem zjistoval mne tady v okoli jednak kazdy pneuservis vesmes nabydnul neco jineho Sehy, Mitas a Tudor, ceny vychazeli vicemene stejne plus minus stokoruna, takze az tak velke cenove rozdily v tom nebyly. V jednom servizu mi nabizel myslim ze prave mitasky za zhruba 7500 za jednu vcetne prezuti bez DPH, a v druhem servizu mi sidce nerekl co je to z toichto tri gum za znacku, ale zase by se dalo dohodnout zena bez ppiru za 8micku vxcetne prezuti coz neni zase az takovy rozdil, vzhledem jeste k tomu ze musim vzit v uvahu ze zatim si nejsem jisty zda se mi opravdu podari odstranitr DPH coz jsou zase penize. Jako dalsi moznost tady resim vzit gumy v nemecku, ale tam opet resim jak je to presne s DPH a tgam opravdu rozdil v cene mezi Mitaskama a Sehama nebyl nijak zavratny... Na traktoru mam kvuli gumam propadlou technickou uz od cervence, a vzhledem k tomu kolik toho ja najezsim mne tohle az tak netrapi, protoze zatim to dokazu si nejak zaridit a uspopradat dokud se sam nerozhodn pro kteree gumy. Myslim si ze vyuziti jsem tady psal, Traktor mam na takove to drobne stournai okolo domu, a pripravy palivoveho dreva, takze louka, silnice, obcas les, a i kdyz to spise vyjimecne, ale take obcas nekomu z oru nejaky vejminek...
Kazdopadne vsem dekuji za podnetne pripominky..
Zetor 6748 s manžetovou napravou a dalsi hracky
Pokud chcete poradit z oblasti zpracování dřeva, tak se ptejte.

Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4253
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: Dřevákuv zetor 6748

#150 Nový příspěvek od pepa.traktor »

jurex píše:pepa.traktor: steel napsal, že mitas je kvalitní, tak jsem se zeptal jestli to myslí vážně...zkušenost mám z pětadváci, kde mně mitasky mizeli před očima a kamarád, který mně je přezouval a vlastní pneuservis podotknul: "Mitas? Takový popel?" Takže za sebe mitas už nikdy v životě :) takže asi tak ;-)
a tak to chápu tohle je názor -- :ano:
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

Odpovědět

Zpět na „Zetor 4712-6745“