Moje 5718 a tak...

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Chilliluk
Příspěvky: 3
Registrován: úte led 24, 2017 11:45 am
Bydliště: Tábor

Moje 5718 a tak...

#1 Nový příspěvek od Chilliluk »

Tak jen tak zakládám takové představovací vlákno, ještě jsem sem nic moc nedával, ale občas sem na fórum koukám a členem jsem už nějaký ten rok a v poslední době jsem si tak nějak uvědomil, že v zemědělství jsem vyrůstal a měl bych se do něj nějak naplno vrátit, protože je to to jediný, co je mi skutečně vlastní a co považuju za svý. Kdysi jsme obdělávali s tátou a dědou cca 30ha a měli klasický hospodářství a dva traktory, ve kterých jsem strávil dětství, dospívání a rannou dospělost :-) A tenhle traktor z těch dob pořád mám, plus nějaké ty stroje kolem a něco ještě ve stodolách:



Obrázek

pavel sk
Příspěvky: 12790
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Moje 5718 a tak...

#2 Nový příspěvek od pavel sk »

8) 8) 8) Nech sa darí.

Chilliluk
Příspěvky: 3
Registrován: úte led 24, 2017 11:45 am
Bydliště: Tábor

Re: Moje 5718 a tak...

#3 Nový příspěvek od Chilliluk »

Díky..no pole jsou pronajatý, kdybych to vzal zpátky, nemám s kým do toho jít a starat se o zaměstnance nechci, ani bych na to nevydělal, tak teď traktor jen seká takovou asi půlhektarovou zahradu a jezdí do lesa na dřevo, ale rád bych šel dělat někam jako zaměstnanec, jezdit s většíma a třeba i novějšíma traktorama a tak prostě konečně dělat něco ,co mám rád, což se mi od konce našeho hospodaření pak už nikdy nepovedlo..a v týhle korona době není nic lepšího než návrat do traktoru, tam nejsou lidi a je tam klid :)

Odpovědět

Zpět na „Zetor 4712-6745“