Fikejzova 67

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
jojo7011
Příspěvky: 1074
Registrován: sob srp 19, 2017 10:36 am
Bydliště: Michalovce

Re: Fikejzova 67

#166 Nový příspěvek od jojo7011 »

nemam slov 8)

fikejz
Příspěvky: 6181
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Fikejzova 67

#167 Nový příspěvek od fikejz »

Už je kabina konečně na podvozku! Dnes jsem na ni odpoledne přidělal kastlíky a střechu. K té musím ještě dodělat panty. A pak natahat novou elektriku.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

fikejz
Příspěvky: 6181
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Fikejzova 67

#168 Nový příspěvek od fikejz »

Další drobný pokrok. Namontovány kastlíky se schůdky. Drobnou vadou na kráse je, že se dnes dělají jen na levou stranu, ale snad to nevypadá tak hrozně:
Obrázek Obrázek
A taky jsem kousek pokračoval v elektrice - konektory zadních světel kabiny na nové kabeláži:
Obrázek
Konektor má pět pozic a ke světlům jde celkem šest kablíků (blinkr, brzda, obrysovka, pracovní světlo a dvakrát kostra), tak jsem musel rozbočit kostru.
Podobně to budu muset vytvořit i na přívodu a na kabelu k zásuvce.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Fizz
Příspěvky: 7991
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Fikejzova 67

#169 Nový příspěvek od Fizz »

"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

fikejz
Příspěvky: 6181
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Fikejzova 67

#170 Nový příspěvek od fikejz »

Děkuji pánovi za odkaz, vypadá to na přehledně udělaný obchod, kde se dá dobře vybrat co je potřeba 8)
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

jojo7011
Příspěvky: 1074
Registrován: sob srp 19, 2017 10:36 am
Bydliště: Michalovce

Re: Fikejzova 67

#171 Nový příspěvek od jojo7011 »

Otazka, tie baterkove skrinky z novsieho modelu, si musel zuzovat ( koly niznej rure kabiny ), aby si ich tam dostal?

fikejz
Příspěvky: 6181
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Fikejzova 67

#172 Nový příspěvek od fikejz »

Ne, jen jsem na kabinu dovařil ty úchyty vepředu a u obou skříněk jsem upravoval díry pro šrouby, které jsou na předním jeklu spodku rámu kabiny. Skříňky mají z výroby na jedné straně pouze díry a na druhé navařené matky pro uchycení na rám kabiny. Takže jedna je za ty matky přišroubovaná vepředu v těch navařených úchytech a pro druhou jsem vrtal jednu díru do účka rámu před blatníkem. Druhá myslím vycházela dobře. Ale už si to pořádně nepamatuju, dělal jsem to než jsem rám brousil a odrezoval. Skříňky se bez problému vejdou před ty uši za které je kabina k rouře a podvozku přišroubovaná.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Odpovědět

Zpět na „Zetor 4712-6745“