Hranostajův kříženec 5611

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hranostaj
Příspěvky: 1315
Registrován: ned říj 30, 2016 11:49 pm
Bydliště: Plzen jih

Re: Hranostajův kříženec 5611

#451 Nový příspěvek od Hranostaj »

Párkrát sem se svezl s tím novím přírůstkem. No a jak to už bývá objevily se nějaké mouchy.
Nejde zařadit závislost vývodu má rychlostech, respektive zařadit jde ale nic se netočí.
Zvedání ramen nechce držet nahoře, zvednu a povolíme páku zpět aby přestalo tlačit čerpadlo, v tu chvilku ramena sjedou dolů.
Jedno kolo brzdí o poznání hůř.
A budu se muset podívat jestli je tam termostat. Traktor nemá dečku a nechce se ohřívat. Dal sem před chladič karton a za chvilku je na 60 c° ale nebyla příležitost vyzkoušet ho v zápřahu.

Uživatelský avatar
Lukashil
Příspěvky: 6660
Registrován: sob čer 27, 2009 11:35 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: Hranostajův kříženec 5611

#452 Nový příspěvek od Lukashil »

Cili bud se v prevodovce vrtal nejakej umelec, nebo uz ma nejlepsi za sebou
Stydím se za tuto zem

Uživatelský avatar
Hranostaj
Příspěvky: 1315
Registrován: ned říj 30, 2016 11:49 pm
Bydliště: Plzen jih

Re: Hranostajův kříženec 5611

#453 Nový příspěvek od Hranostaj »

No bohužel možné je všechno.

pavel sk
Příspěvky: 12906
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Hranostajův kříženec 5611

#454 Nový příspěvek od pavel sk »

Hydrauliku dole, horne veko prevodovky tiez dole. A jednym tahom zistis preco nejde zaradit zavisle otacky PTO na prevodovke a rovno urobis reviziu hydrauliky. U toho radenia môze byt prihnuta alebo vydreta vidlica. Pokial ine polohy paky a funkcie funguju, tak to bude len nejaka taka blbost.

Uživatelský avatar
Lukashil
Příspěvky: 6660
Registrován: sob čer 27, 2009 11:35 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: Hranostajův kříženec 5611

#455 Nový příspěvek od Lukashil »

Pise ze zaradi ale netoci se, takze by bud musela byt ohnuta nebo upadla vidlice, nebo ocesane kolo.....
Stydím se za tuto zem

pavel sk
Příspěvky: 12906
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Hranostajův kříženec 5611

#456 Nový příspěvek od pavel sk »

To by skôr bolo ocesane drazkovanie hriadele redukcie s ktorou sa ta zadna hriadel pripaja do zaberu a tomu moc neverim. Ak by boli ocesane zuby na zubovej spojke dutej zadnej hriadele, tak mu nejde ani cerpadlo a hydraulika.

Uživatelský avatar
Hranostaj
Příspěvky: 1315
Registrován: ned říj 30, 2016 11:49 pm
Bydliště: Plzen jih

Re: Hranostajův kříženec 5611

#457 Nový příspěvek od Hranostaj »

No tak nějak to budu muset udělat. Také sem si všiml že je vůle na kardance, u přední nápravy je celkem dost no dost v podstatě to ne poznat až když potnto člověk lehne a dívá se na to z blízka a skouší brát do stran. A vzadu je vůle na drážkách. Akorát se mně zatím nedaří najít příručku k téhle nápravě. Tak postupně po chvilkách procházím fórum a slídím.

pavel sk
Příspěvky: 12906
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Hranostajův kříženec 5611

#458 Nový příspěvek od pavel sk »

U tychto naprav sa vôle nasčitaju, lebo je tam spojka v ktorej su drazky, potom zubova vôla v prevode pred samotnym difom. My tam tu vôlu tiez nejaku mame ale to je tak ani nie 1/4 otacka. Hlavne skontroluj aby si nemal radialnu a axialnu vôlu na vstupnej hriadeli do napravy. Tam sa ta vôla da domedzit pritiahnutim tej koncovej matice Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Hranostaj
Příspěvky: 1315
Registrován: ned říj 30, 2016 11:49 pm
Bydliště: Plzen jih

Re: Hranostajův kříženec 5611

#459 Nový příspěvek od Hranostaj »

No já tam mám právě vůli jak axiálně tak radiálně, jinak vůle při otočení je malá.

pavel sk
Příspěvky: 12906
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Hranostajův kříženec 5611

#460 Nový příspěvek od pavel sk »

Tak to tou maticou doladis Inak je v nej aj gufero. A to som vtedy ked sme toho chudáka davali kus dokopy menil, lebo uz začinalo slabo slzit.

Uživatelský avatar
Hranostaj
Příspěvky: 1315
Registrován: ned říj 30, 2016 11:49 pm
Bydliště: Plzen jih

Re: Hranostajův kříženec 5611

#461 Nový příspěvek od Hranostaj »

Gufero neteče. Rád slyším že to půjde doladit dotažením. Zejtra hlídám prcky, když mě nechají v klidu pod tím ležet skusim vyrobit klíč na tu matici a dotáhnout to.
Já když jsem dělal v JZD tak sem se nikdy s touto nápravou nesetkal. Tak sem rád za vaše poznatky a zkušenosti.

Uživatelský avatar
Hranostaj
Příspěvky: 1315
Registrován: ned říj 30, 2016 11:49 pm
Bydliště: Plzen jih

Re: Hranostajův kříženec 5611

#462 Nový příspěvek od Hranostaj »

No byl to boj něco dnes udělat. Měl sem ty svi pomocníky a s těma se toho moc nedá. Ale klíč jsem udělal a dotáhl to. Šlo to vcelku dobře. Pak sem potkal šikovnej kus kopoflexu či jak se ta roura jmenuje a napadlo mne že ho skusim dát na to topení. Už jsem viděl pár fotek že to lidi na traktoru mají tak to asi funguje :)


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20450
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Hranostajův kříženec 5611

#463 Nový příspěvek od vitex »

No vidíš jaké máš šikovné pomocníky.Tu hadici si u sahary nějak uvaž,jinak si saharu zničíš jak můj brácha.

Uživatelský avatar
Hranostaj
Příspěvky: 1315
Registrován: ned říj 30, 2016 11:49 pm
Bydliště: Plzen jih

Re: Hranostajův kříženec 5611

#464 Nový příspěvek od Hranostaj »

No hlavně sem zvědav jak se bude tvařit drahá polovička až zjistí jak ty jejich věci vypadají. :pistol:
Hadice je tam dost na fest. Je zmačknutá o šroub co kouká z kompresoru.
Co se s tím bráchovy stalo?

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20450
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Hranostajův kříženec 5611

#465 Nový příspěvek od vitex »

Hmotnost hadice a rázy způsobené provozem,mu tu saharu utrhly.Proto píšu,abys hadici u sahary upevnil na tvrdo k motoru.(Zetor 5511)

Odpovědět

Zpět na „Zetor 2511-5645“