Zetor 5611

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Zetor
Příspěvky: 1448
Registrován: ned zář 16, 2007 7:53 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor 5611

#301 Nový příspěvek od Zetor »

halagacka1 píše:zdraim kamaradi tak som pokročil dopredu akurat dokončujem nahon vyvodoveho hriadela na moj navijak zill musel som ho dorobit lebo montažou napevno som ho stratil takže bude tam a chystam sa nan napojit štiepkovač a do buducna zhodit moju prevodovku a dat tam xx45 a dorobit predok už som ho chcel predat ale uchvatili ma jeho tahove vlastnosti a navijak ktory ma stal kopec zdravia cez zimu ak to niekoho zaujima pridam foto :friends:
No to si piš, že to někoho zajímá 8) Jaká je spokojenost s navijákem?
Zetor that's life...
Malotraktor 4x2 domácí výroby - zatím ve vývoji
Vilém :-)

Uživatelský avatar
halagacka1
Příspěvky: 1327
Registrován: ned pro 27, 2009 4:51 pm
Bydliště: Čadca

Re: Zetor 5611

#302 Nový příspěvek od halagacka1 »

Zetor píše:
halagacka1 píše:zdraim kamaradi tak som pokročil dopredu akurat dokončujem nahon vyvodoveho hriadela na moj navijak zill musel som ho dorobit lebo montažou napevno som ho stratil takže bude tam a chystam sa nan napojit štiepkovač a do buducna zhodit moju prevodovku a dat tam xx45 a dorobit predok už som ho chcel predat ale uchvatili ma jeho tahove vlastnosti a navijak ktory ma stal kopec zdravia cez zimu ak to niekoho zaujima pridam foto :friends:
No to si piš, že to někoho zajímá 8) Jaká je spokojenost s navijákem?
Ahoj navijak sa velmi osvedcil,musel som dorobit spanovak retaze tak si teraz len seveli taha super uz som zavital aj do bukovej hory tak sa len tak dymylo z lana som snim spokojny uz mam k zillu len jedinu vyhradu a to to ukladanie lana ale uz som si zvykol sa sem tam prestavit,pomohlo by ho tam mat menej ako mam 60m,uz sa mi pri takej peknej starej ceresni ukrutit ten poistny kolik tahal som to cele aj s haluzami proti srsti
Kto nic nerobi,nic nepokazi

Uživatelský avatar
halagacka1
Příspěvky: 1327
Registrován: ned pro 27, 2009 4:51 pm
Bydliště: Čadca

Re: Zetor 5611

#303 Nový příspěvek od halagacka1 »

tak prikladam slubene fotky už sa čaka len na šštiepkovač :)
Přílohy
29092010443.jpg
29092010444.jpg
29092010445.jpg
29092010446.jpg
Kto nic nerobi,nic nepokazi

bohcísař
Příspěvky: 233
Registrován: pon úno 08, 2010 11:51 pm

Re: Zetor 5611

#304 Nový příspěvek od bohcísař »

Kurňa máš to vymakané. Takže jsi s navijákem ze Zila spokojený, buben odpojuješ od převodu tou pákou za sedačkou? Jak to děláš když máš lano napnuté?

Uživatelský avatar
halagacka1
Příspěvky: 1327
Registrován: ned pro 27, 2009 4:51 pm
Bydliště: Čadca

Re: Zetor 5611

#305 Nový příspěvek od halagacka1 »

bohcísař píše:Kurňa máš to vymakané. Takže jsi s navijákem ze Zila spokojený, buben odpojuješ od převodu tou pákou za sedačkou? Jak to děláš když máš lano napnuté?
ahoj dik jedna paka je brzda bubna aby a lano amo neodmotavalo moc rychlo pri odvijani ide to velmi lahko,a ta druha je na to odpojovanie, pri napnutom lane je to jednoduche vyradim na pracej trane pačku do neutralu a zaradim vyvodak cez kvalty upnem tam piatočku a už a lano povoluje nadhera velka pokojnot tunka to ice neni ale mne to zatial tači s čim už taka pokojnot neni to je prevodovka potreboval by som xx45 :)
Kto nic nerobi,nic nepokazi

Uživatelský avatar
Zetor
Příspěvky: 1448
Registrován: ned zář 16, 2007 7:53 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor 5611

#306 Nový příspěvek od Zetor »

Takže sílu to má asi hodně velkou 8) , ta se v lese hodí vždycky. Vypadá to dobře. :)
Zetor that's life...
Malotraktor 4x2 domácí výroby - zatím ve vývoji
Vilém :-)

Uživatelský avatar
halagacka1
Příspěvky: 1327
Registrován: ned pro 27, 2009 4:51 pm
Bydliště: Čadca

Re: Zetor 5611

#307 Nový příspěvek od halagacka1 »

tak oznamujem že som dnes s božou pomocou a pomocou druhych ludi konečne dokončil nahon na buduci štiepkovač,hriadel vyrabal biboš ostatne ja je tam použite retazove kolo na retaz b12 a zverne puzdro rck13 ktore mi bol osobne kupit uživatel xbedla z fora a dokonca mi to poslal na dobierku takže už sa čaka len na štiepkovač od machra biboše prikladam foto :) :friends:
Přílohy
Hotovy nahon4.jpg
Hotovy nahon1.jpg
Hotovy nahon.jpg
Kto nic nerobi,nic nepokazi

Uživatelský avatar
derikson
Příspěvky: 86
Registrován: pát říj 24, 2008 1:33 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor 5611

#308 Nový příspěvek od derikson »

Chlapi nedávno som opravoval brzdy(rúrky, valce, obloženie nove), vsetko fungovalo výborne, ale odrazu asi po tvoch týždňoch statia traktoru zmizla kvapalina a brzdy oslabli. Keď brzdim ina jedným pedálom, tak všetko v pohode, ale keď obidvoma naraz tak brzdy brzdia strašne slabo. Môže to byť tým vyrovnávačom tlaku?

Uživatelský avatar
halagacka1
Příspěvky: 1327
Registrován: ned pro 27, 2009 4:51 pm
Bydliště: Čadca

Re: Zetor 5611

#309 Nový příspěvek od halagacka1 »

ahoj mne to tiež blblo a stale som nemohol zabrzdit naplno až nakoniec som musel vymenit obidva brzdove valce ale tvoj problem bude vzduch, treba to riadne odvzdušnit našlapovanim to stoji za hovno najlepšie je dat kvapalinu do nadržky prerobit viečko na nadržke na ventilok a fukat opatrne ja mam nato maly kompresor s chladničky ale treba mat povolene oba odvzdušnovaky a pokial netečie fukat pritiahnut a je to to sa šlapanim neda ani za mesiac takto kvalitne odvzdušnit :friends:
Kto nic nerobi,nic nepokazi

JOSÍG
Příspěvky: 177
Registrován: ned bře 14, 2010 7:07 pm
Bydliště: Děčín

Re: Zetor 5611

#310 Nový příspěvek od JOSÍG »

halagacka 1 ty ten traktor prodáváš ?
Zetor je životní styl

Uživatelský avatar
derikson
Příspěvky: 86
Registrován: pát říj 24, 2008 1:33 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor 5611

#311 Nový příspěvek od derikson »

Skúsiť môžem, ale aj tak to musím cele rozobrať. Mal som zlomenú vidličku čo radí uzávierku a tak som ju skúsil zvariť. Po pol roku tam začalo niečo báchať, typujem že to ona nevydržala.

Uživatelský avatar
halagacka1
Příspěvky: 1327
Registrován: ned pro 27, 2009 4:51 pm
Bydliště: Čadca

Re: Zetor 5611

#312 Nový příspěvek od halagacka1 »

JOSÍG píše:halagacka 1 ty ten traktor prodáváš ?
mal som to na nete ale akosi mi ostava asi nik nechce dobry traktorik tak som sa pustil do opravy dvoch veci čo viem že su zle začal som z prevodovkou vyskakovali mi pačky reduklcie a nahonu takže nakup novych dielov a vymena a je to ako nove teraz pred hodinkou za staleho sneženia som to zložil a vyskušal ostava už len porobit prednu napravu dorazy a čapy a je ako novy :friends: ale už asi ostane u mna asi sa každemu zda traktor plne funkčny so zavažim servom,navijakom, nahonom,a novym obutim drahy a predat ho pod cenu to si ho radsej necham ;-)
Kto nic nerobi,nic nepokazi

Janci
Příspěvky: 2734
Registrován: pon led 21, 2008 2:59 pm
Bydliště: TN
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetor 5611

#313 Nový příspěvek od Janci »

Natri ho nejakou krajšou červenou farbou a hned bude záujemcov.
Zetor 4011

Uživatelský avatar
halagacka1
Příspěvky: 1327
Registrován: ned pro 27, 2009 4:51 pm
Bydliště: Čadca

Re: Zetor 5611

#314 Nový příspěvek od halagacka1 »

Janci píše:Natri ho nejakou krajšou červenou farbou a hned bude záujemcov.
no vieš Janči na farbu zasa ja nedam oba traktory čo som kupoval neboli napifrane :tyty: lebo ako plati stare porekadlo z pekneho taniera sa nenaješ plati v tomto na beton ;-) ale to nie je problem napojit kompresor 2kg farby a možem pisat že je po g.o. :vysmech: ako vela podobnych predajcov a okrem toho je podla mna pekny a hlavne dobry :pohar:
Kto nic nerobi,nic nepokazi

Janci
Příspěvky: 2734
Registrován: pon led 21, 2008 2:59 pm
Bydliště: TN
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetor 5611

#315 Nový příspěvek od Janci »

Nemyslel som robiť GO farbou. Myslel som, že keby bola tá červená výraznejšia, tak by hned vyzeral krajšie, ale zase netvrdím, že teraz je škaredy, ved farba nejazdí, no u niektorých ludí to možno neplatí.
O tom že je dobrý, niet pochýb 8)
Zetor 4011

Odpovědět

Zpět na „Zetor 2511-5645“