Zetor 5611

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Zetor
Příspěvky: 1448
Registrován: ned zář 16, 2007 7:53 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor 5611

#271 Nový příspěvek od Zetor »

halagacka1 píše:diky Zetore mas pravdu navijacek sa podaril materialom sa nesetrilo a je to myslim aj po technickej stranke urobene dobre ma tak nasrali tie kola ze bude asi na predaj no uvidime ked napojim stiepkovac ci ma to chytne za srdce ale ten predok to je neporovnatelne uz som ho tam videl jak ho tam mam :friends:
Tady je lepší opravdu materiálem nešetřit. Takže by šel traktor z domu? Já bych sháněl nějakou převodovku z XX45/48, která má třeba prasklej ,,zvon,, kde se napojuje na motor. Taková převodovka bude pod cenou, ale zase to svědčí o zacházení předchozího majitele... Vzít si z ní kolečka na předek a ostatní díly můžeš ještě prodat. :)
Zetor that's life...
Malotraktor 4x2 domácí výroby - zatím ve vývoji
Vilém :-)

Uživatelský avatar
halagacka1
Příspěvky: 1327
Registrován: ned pro 27, 2009 4:51 pm
Bydliště: Čadca

Re: Zetor 5611

#272 Nový příspěvek od halagacka1 »

Zetor píše:
halagacka1 píše:diky Zetore mas pravdu navijacek sa podaril materialom sa nesetrilo a je to myslim aj po technickej stranke urobene dobre ma tak nasrali tie kola ze bude asi na predaj no uvidime ked napojim stiepkovac ci ma to chytne za srdce ale ten predok to je neporovnatelne uz som ho tam videl jak ho tam mam :friends:
Tady je lepší opravdu materiálem nešetřit. Takže by šel traktor z domu? Já bych sháněl nějakou převodovku z XX45/48, která má třeba prasklej ,,zvon,, kde se napojuje na motor. Taková převodovka bude pod cenou, ale zase to svědčí o zacházení předchozího majitele... Vzít si z ní kolečka na předek a ostatní díly můžeš ještě prodat. :)
mas pravdu uvidim čo pozhanam ono sa to takto strasne predrazuje a nehnana naprava to je ako ked chodis s furikom do mojich podmienok predok musi byt :driver:
Kto nic nerobi,nic nepokazi

Uživatelský avatar
Zetor
Příspěvky: 1448
Registrován: ned zář 16, 2007 7:53 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor 5611

#273 Nový příspěvek od Zetor »

halagacka1 píše: mas pravdu uvidim čo pozhanam ono sa to takto strasne predrazuje a nehnana naprava to je ako ked chodis s furikom do mojich podmienok predok musi byt :driver:
Furik je česky kotouč, kolečko? Tak když to nepotřebuješ teď, tak čekej, až se objeví nějaký dobrý kup 8) .
Zetor that's life...
Malotraktor 4x2 domácí výroby - zatím ve vývoji
Vilém :-)

Uživatelský avatar
halagacka1
Příspěvky: 1327
Registrován: ned pro 27, 2009 4:51 pm
Bydliště: Čadca

Re: Zetor 5611

#274 Nový příspěvek od halagacka1 »

chlapi kolko myslite ze by som za svoju 56tku dostal myslim komplet traktor navijak vzpera vlek pripadne bez vleku
Kto nic nerobi,nic nepokazi

JOSÍG
Příspěvky: 177
Registrován: ned bře 14, 2010 7:07 pm
Bydliště: Děčín

Re: Zetor 5611

#275 Nový příspěvek od JOSÍG »

120 tis.... možná i mín z fotek těžko poznám v jakým je technickým stavu :D
Zetor je životní styl

Uživatelský avatar
halagacka1
Příspěvky: 1327
Registrován: ned pro 27, 2009 4:51 pm
Bydliště: Čadca

Re: Zetor 5611

#276 Nový příspěvek od halagacka1 »

JOSÍG píše:120 tis.... možná i mín z fotek těžko poznám v jakým je technickým stavu :D
stav som zlepšoval celu zimu v mraze myslim že je slušny ale ja mam rad veci v perfektnom stave a k tomu by som ho potreboval mat ešte rok a nerobit tam kde robim kvoli peniazom čo myslite predat alebo sa uspokojit s tym čo ma
Kto nic nerobi,nic nepokazi

slimak
Příspěvky: 569
Registrován: čtv pro 31, 2009 6:06 pm
Bydliště: Kysuce

Re: Zetor 5611

#277 Nový příspěvek od slimak »

Susedko,na suciastky za srotovu cenu zoberiem. :driver:

Uživatelský avatar
halagacka1
Příspěvky: 1327
Registrován: ned pro 27, 2009 4:51 pm
Bydliště: Čadca

Re: Zetor 5611

#278 Nový příspěvek od halagacka1 »

slimak píše:Susedko,na suciastky za srotovu cenu zoberiem. :driver:
:)
Budem na teba mysliet aspon by si nemal drahy odvoz ;-)
Kto nic nerobi,nic nepokazi

Uživatelský avatar
ropak
Příspěvky: 7
Registrován: pát čer 11, 2010 8:33 pm

Re: Zetor 5611

#279 Nový příspěvek od ropak »

Zdar nezlobte se, že vám do toho lezu, ale mám na 5611 rozbité ložisko v převodovce a potřebuju poradit. Je to ta horní hřídel po které se posouvají převody-je uložena v jednom kuličkovém ložisku. Neměnil jste to někdo? Nezáte postup. Dík za případnou radu.

Uživatelský avatar
halagacka1
Příspěvky: 1327
Registrován: ned pro 27, 2009 4:51 pm
Bydliště: Čadca

Re: Zetor 5611

#280 Nový příspěvek od halagacka1 »

ropak píše:Zdar nezlobte se, že vám do toho lezu, ale mám na 5611 rozbité ložisko v převodovce a potřebuju poradit. Je to ta horní hřídel po které se posouvají převody-je uložena v jednom kuličkovém ložisku. Neměnil jste to někdo? Nezáte postup. Dík za případnou radu.
Uff tak to ti nepomozem kamo snad nebudes musiet pulit traktor a pojde to cez vrchne viko ale asi nie :-/
Kto nic nerobi,nic nepokazi

Uživatelský avatar
Ursus 73
Příspěvky: 3096
Registrován: ned úno 22, 2009 10:18 pm
Bydliště: Hlohovec

Re: Zetor 5611

#281 Nový příspěvek od Ursus 73 »

ropak:
Tak to ťa nepoteším, cez horné veko to určite nepôjde! Tá hriadeľ sa totiž "vyráža" smerom dozadu, k diferenciálu...takže treba prevodovku úplne vymontovať z traktora, rozobrať spredu, vymontovať hriadele, na ktorých sú spojkové lamely....Potom vzadu odistiť segerovku a hriadeľ opatrne vyraziť mosadzou alebo tvrdým špalkom. Je to pomerne dosť roboty :prace: , ale dá sa to.
"Mám skutočnú túžbu dokončiť všetko, čo som začal. Táto skutočnosť ma často privádza k problémom." (N. Tesla)

Uživatelský avatar
ropak
Příspěvky: 7
Registrován: pát čer 11, 2010 8:33 pm

Re: Zetor 5611

#282 Nový příspěvek od ropak »

Dík za radu, asi to je tak nějak - jak jsem si to okouknul. Jenom se mi nezdá sundavání spojky-myslel jsem si že to půjde s odmontovaným zadkem od převodové skříně.

Uživatelský avatar
ropak
Příspěvky: 7
Registrován: pát čer 11, 2010 8:33 pm

Re: Zetor 5611

#283 Nový příspěvek od ropak »

Ale je fakt, že bych hřídel asi nevyrazil směrem dozadu.

Uživatelský avatar
derikson
Příspěvky: 86
Registrován: pát říj 24, 2008 1:33 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor 5611

#284 Nový příspěvek od derikson »

Potreboval by som nafotit clonu proti slnku v kabine.
Uz nemozem vydrzat slnko v ociach tak si ju chcem nejako vyrobit.
Budte niekto taky dobry. Dakujem

Uživatelský avatar
ropak
Příspěvky: 7
Registrován: pát čer 11, 2010 8:33 pm

Re: Zetor 5611

#285 Nový příspěvek od ropak »

Bohužel já clonu nemám -jezdím se slunečními brýlemi

Odpovědět

Zpět na „Zetor 2511-5645“