Zetor 5611

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
derikson
Příspěvky: 86
Registrován: pát říj 24, 2008 1:33 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor 5611

#256 Nový příspěvek od derikson »

halagacka1 píše:tak guma je už na mieste :) teraz ostava vybrat sa do lesa samozrejme zajtra pridam foto 8)
takže tu su fotečky mojho krasavca s novou gumou :) :) ;-)

Napadlo ma ze zdih tej vzpery jednoducho zväcsis pridanim este jednej kladky podla obr.
Tak efektivnejsie vyuzijes zdvih ramena hydrauliky- väcsi posun lana.
Přílohy
af.jpg
af.jpg (8.07 KiB) Zobrazeno 2623 x

Uživatelský avatar
halagacka1
Příspěvky: 1327
Registrován: ned pro 27, 2009 4:51 pm
Bydliště: Čadca

Re: Zetor 5611

#257 Nový příspěvek od halagacka1 »

:)presne tak to mam a este jednu kladku navyse za tiahlom hydrauliky len to nie je vidno dik za radu
Kto nic nerobi,nic nepokazi

Uživatelský avatar
halagacka1
Příspěvky: 1327
Registrován: ned pro 27, 2009 4:51 pm
Bydliště: Čadca

Re: Zetor 5611

#258 Nový příspěvek od halagacka1 »

Zetor píše:Pěkné, ještě by to chtělo novou gumu na druhou stranu... 8) Už jsi to někde v lese pořádně otestoval? Díky za odpověď
:) len tak slabo,lebo mam kolo domu plno blata ale uz sa chystam beriem 372xp brata s domavarom4x4 a vyrazam do terenu samozrejme bude poriadne video dik
Kto nic nerobi,nic nepokazi

Uživatelský avatar
halagacka1
Příspěvky: 1327
Registrován: ned pro 27, 2009 4:51 pm
Bydliště: Čadca

Re: Zetor 5611

#259 Nový příspěvek od halagacka1 »

halagacka1 píše:
Zetor píše:Pěkné, ještě by to chtělo novou gumu na druhou stranu... 8) Už jsi to někde v lese pořádně otestoval? Díky za odpověď
:) len tak slabo,lebo mam kolo domu plno blata ale uz sa chystam beriem 372xp brata s domavarom4x4 a vyrazam do terenu samozrejme bude poriadne video dik
tak som to testoval v lese navijak super taha jak svina 8poriadnych brez hore kopcom cez dve mmmedze ako nič len musim predlzit vzperu lebo sa mi podarilo ju zahrabat skoro pod kolesa :) ale to sa hned vyrieši poistkou retazami o ram az to nejde moc pod traktor a samozrejme sa mi podarilo prebyt prednu gumu ak sa to da nazvat gumou to je žaludok jak svina ten predchadzajuci majitel to mal tie kola v hnoji a aj to tak vypada samozrejme mam uz zohnane ine nove ale ten pocit v lese 2km od domu kopec dole jak svina tak som to vyriešil druhym kolesom s menšim priemerom hlavne ze pasovali rozmery dier ešte že mam par kolies doma tak som to prehodil a stastne došiel točit nebolo kedy ale v sobotu sa chystam susedovy valat jedlu čo mu ide na draty tak video bude :)
Kto nic nerobi,nic nepokazi

Uživatelský avatar
Zetor
Příspěvky: 1448
Registrován: ned zář 16, 2007 7:53 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor 5611

#260 Nový příspěvek od Zetor »

halagacka1 píše: tak som to testoval v lese navijak super taha jak svina 8poriadnych brez hore kopcom cez dve mmmedze ako nič len musim predlzit vzperu lebo sa mi podarilo ju zahrabat skoro pod kolesa :) ale to sa hned vyrieši poistkou retazami o ram az to nejde moc pod traktor a samozrejme sa mi podarilo prebyt prednu gumu ak sa to da nazvat gumou to je žaludok jak svina ten predchadzajuci majitel to mal tie kola v hnoji a aj to tak vypada samozrejme mam uz zohnane ine nove ale ten pocit v lese 2km od domu kopec dole jak svina tak som to vyriešil druhym kolesom s menšim priemerom hlavne ze pasovali rozmery dier ešte že mam par kolies doma tak som to prehodil a stastne došiel točit nebolo kedy ale v sobotu sa chystam susedovy valat jedlu čo mu ide na draty tak video bude :)
8) Já jsem táhl na PV3S navijáku 2 pořádný břízy a už to všechno nějak praštělo... :) Takže gratuluji k silnému navijáku. Budeš dávat přední hnanou nápravu? Někde jsi tu o tom psal. :friends:
Zetor that's life...
Malotraktor 4x2 domácí výroby - zatím ve vývoji
Vilém :-)

Uživatelský avatar
halagacka1
Příspěvky: 1327
Registrován: ned pro 27, 2009 4:51 pm
Bydliště: Čadca

Re: Zetor 5611

#261 Nový příspěvek od halagacka1 »

ahoj dik musel som este raz prerobit vzperu zmenit uhol a predlzit ramena a aj to zdvihanie cez kladky bolo na prd lanka hned pustili,tak som to vyriesil predlzenim orginal ramien uckami 80 a retazou to spojim a dviham napriamo napravu som chcel a mal som aj zohnanu len mi usmev klesol ked som vypustil olej a dal dole kryt a kolecka na nahon chybali tak teraz rozmyslam ze ho asi predam a pojdem do vlastnej vyroby ten predok mi strasne chyba navijak je super som spokojny
Kto nic nerobi,nic nepokazi

Uživatelský avatar
Zetor
Příspěvky: 1448
Registrován: ned zář 16, 2007 7:53 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor 5611

#262 Nový příspěvek od Zetor »

halagacka1 píše:ahoj dik musel som este raz prerobit vzperu zmenit uhol a predlzit ramena a aj to zdvihanie cez kladky bolo na prd lanka hned pustili,tak som to vyriesil predlzenim orginal ramien uckami 80 a retazou to spojim a dviham napriamo napravu som chcel a mal som aj zohnanu len mi usmev klesol ked som vypustil olej a dal dole kryt a kolecka na nahon chybali tak teraz rozmyslam ze ho asi predam a pojdem do vlastnej vyroby ten predok mi strasne chyba navijak je super som spokojny
Někdy to nafoť, zájímalo by mě, jak jsi to upravil. Předem díky :) Co budeš prodávat? Přední nápravu nebo traktor? Hodně dobře to obešel Ondra na své 6748, ten koupil celou převodovku na xx45... 8)
Zetor that's life...
Malotraktor 4x2 domácí výroby - zatím ve vývoji
Vilém :-)

bobes
Příspěvky: 343
Registrován: pon lis 19, 2007 1:27 pm
Bydliště: Praha

Re: Zetor 5611

#263 Nový příspěvek od bobes »

stano 4011 píše:vcera som kupoval tiez nove bkt,mal som na vyber seha ,petlas ,mitas,bkt,vsetky za rovnaku cenu
Mám ty samé .Platil jsem 2x pneu a 2x duše , vše za 10.132,-Kč i s DPH.
Stavba 011.jpg
Zetor 25K, 2023, 3011, 7245, ZŤS 8011, Fergie TEA 20, Ferguson 35, Gutbrod 1050,

Uživatelský avatar
halagacka1
Příspěvky: 1327
Registrován: ned pro 27, 2009 4:51 pm
Bydliště: Čadca

Re: Zetor 5611

#264 Nový příspěvek od halagacka1 »

:) konečne som spokojny so vzperou a pridavam slubene fotky zdviha to paradne a možem s tym aj niečo dvihnut čo vy nato teraz :friends:
Přílohy
20052010226.jpg
20052010227.jpg
20052010228.jpg
20052010229.jpg
Kto nic nerobi,nic nepokazi

Uživatelský avatar
jimmy 4011
Příspěvky: 3377
Registrován: úte říj 21, 2008 6:35 pm
Bydliště: čr

Re: Zetor 5611

#265 Nový příspěvek od jimmy 4011 »

Máš to pěkný. 8)
Koukám že seš koumes a hračička. :friends:
Ono je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém.
Werich

Uživatelský avatar
halagacka1
Příspěvky: 1327
Registrován: ned pro 27, 2009 4:51 pm
Bydliště: Čadca

Re: Zetor 5611

#266 Nový příspěvek od halagacka1 »

jimmy 4011 píše:Máš to pěkný. 8)
Koukám že seš koumes a hračička. :friends:
Ahoj nejak som to nepochopil co znamenaju tie vyrazy koumes viem ale ta hracicka netusim dik
Kto nic nerobi,nic nepokazi

Uživatelský avatar
jimmy 4011
Příspěvky: 3377
Registrován: úte říj 21, 2008 6:35 pm
Bydliště: čr

Re: Zetor 5611

#267 Nový příspěvek od jimmy 4011 »

No že to máš dobře vymyšlený a vyhraješ si s realizací. 8)
Ono je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém.
Werich

Uživatelský avatar
halagacka1
Příspěvky: 1327
Registrován: ned pro 27, 2009 4:51 pm
Bydliště: Čadca

Re: Zetor 5611

#268 Nový příspěvek od halagacka1 »

jimmy 4011 píše:No že to máš dobře vymyšlený a vyhraješ si s realizací. 8)
Aha diky ono by sa hralo este lepsie ale vsetko je to len o peniazoch este mi ostava dorobit na ram vzpery kladku az sa da tahat aj z predu traktora alebo aspon sa potiahnut do predu ked zapadnem a rozmyslam dorobit na navijak vrchny sam s kladkou pre nakladanie na vlecku uvidi sa az v praxi kazdopadne dik za povzbudenie serie ma len ta absencia kolies na predny nahon :friends:
Kto nic nerobi,nic nepokazi

Uživatelský avatar
Zetor
Příspěvky: 1448
Registrován: ned zář 16, 2007 7:53 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor 5611

#269 Nový příspěvek od Zetor »

Paráda. Mě se to hodně líbí 8) . To, že je to na traktoru ,,napevno,, se vykompenzuje tím, že s takovým navijákem musí být radost tahat. Jen se mě moc nezdá, ta ostrá hrana na rámu vzpěry. Lepší by byla trubka. Když si přes vzpěru zvedneš klády, tak se lano bude přes tu hranu moc lámat. No uvidíš, jak to bude pracovat. Každopádně i tak je to super. :)
Zetor that's life...
Malotraktor 4x2 domácí výroby - zatím ve vývoji
Vilém :-)

Uživatelský avatar
halagacka1
Příspěvky: 1327
Registrován: ned pro 27, 2009 4:51 pm
Bydliště: Čadca

Re: Zetor 5611

#270 Nový příspěvek od halagacka1 »

diky Zetore mas pravdu navijacek sa podaril materialom sa nesetrilo a je to myslim aj po technickej stranke urobene dobre ma tak nasrali tie kola ze bude asi na predaj no uvidime ked napojim stiepkovac ci ma to chytne za srdce ale ten predok to je neporovnatelne uz som ho tam videl jak ho tam mam :friends:
Kto nic nerobi,nic nepokazi

Odpovědět

Zpět na „Zetor 2511-5645“