Zetoráčkův traktor 3511

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jimmy 4011
Příspěvky: 3366
Registrován: úte říj 21, 2008 6:35 pm
Bydliště: čr

Re: Zetoráčkův traktor 3511

#61 Nový příspěvek od jimmy 4011 »

Tak jsem nelenil.

A když máš něco zapojenýho tak si to stejně utáhneš že se to ani nehne,takže bych to až tak neřešil.

PS:Tak těch oček je tam víc no :red: holt matematika.
Přílohy
5.jpg
Ono je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém.
Werich

Uživatelský avatar
zetoracek
Příspěvky: 28
Registrován: ned srp 23, 2009 9:49 pm
Bydliště: 75501

Re: Zetoráčkův traktor 3511

#62 Nový příspěvek od zetoracek »

Dobrý den, po dlouhé době se ozývám, chtěl bych se zeptat jestli někdo neví, kde se dá sehnat těsnící kroužek, který se montuje na hnanou přední nápravu na typ 3545. Je to velký těsnící kroužek, kolem koule, jak je kříž řízení. Nikde jsem ho nenašel, tak nevím jestli to jde sehnat, nebo nějak upravit na něco jiného. Pořídili jsme si na naší 3511 přední hnací nápravu a teď ji generálkujeme, všechno je možné udělat, nebo nahradit, ale toto nevím jak vyřešit.
Pole vidí, les má uši, chovej se jak se sluší.

ales
Příspěvky: 127
Registrován: ned bře 08, 2009 8:07 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetoráčkův traktor 3511

#63 Nový příspěvek od ales »

Ahoj stále čekám na ten tech ničák.Díky Aleš

tomasagr
Příspěvky: 264
Registrován: pon lis 19, 2012 10:48 pm
Bydliště: brno venkov

Re: Zetoráčkův traktor 3511

#64 Nový příspěvek od tomasagr »

zetoracek píše:Dobrý den, po dlouhé době se ozývám, chtěl bych se zeptat jestli někdo neví, kde se dá sehnat těsnící kroužek, který se montuje na hnanou přední nápravu na typ 3545. Je to velký těsnící kroužek, kolem koule, jak je kříž řízení. Nikde jsem ho nenašel, tak nevím jestli to jde sehnat, nebo nějak upravit na něco jiného. Pořídili jsme si na naší 3511 přední hnací nápravu a teď ji generálkujeme, všechno je možné udělat, nebo nahradit, ale toto nevím jak vyřešit.

Ahoj,

dají se sehnat, je to totožné jako z Tatry 805, i na Bazoši to někdo prodával. A kde jsi pro tu nápravu byl?

Odpovědět

Zpět na „Zetor 2511-5645“