Zetoráčkův traktor 3511

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
zetoracek
Příspěvky: 28
Registrován: ned srp 23, 2009 9:49 pm
Bydliště: 75501

Re: Zetoráčkův traktor 3511

#46 Nový příspěvek od zetoracek »

jimmy 4011 píše:S tou změnou to nebude tak jednoduchý :zapomel: protože ve velkým techničáku mám napsanou maximální tažnou sílu 2100kg :zly: což netuším co znamená a co si o tom mám myslet.
Maximální tažná síla v závěsu a maximální hmota přívěsu snad neni to samí néé :shock:
Jinak jsem z toho jelen. :-/



PS:Jen pro zajímavost si všimněte pohotovostní a celkové váhy traktoru v OTP v mým předchozim příspěvku. :D
To abych zhubnul. :smich:

( to stano 4011,půjčil jsem si tvůj obrázek,doufám že neva :friends: )
Já bych se s tím moc nepáral, nechal bych to prověřit v ZETORU Brno, je naprostá blbost, aby půl národa mělo 40tku normální a jedna byla "nenormální". Oni jako výrobci mají podle mě veškerou dokumntaci a záznamy k vyrobeným kusům. Takto jak to máš naskenované bych to poslal do Brna ať dělají co umí. Třeba ti po skoro 50 letech uvedou stroj na pravou míru :) .
Pole vidí, les má uši, chovej se jak se sluší.

Jenda 3011
Příspěvky: 34
Registrován: stř úno 03, 2010 10:24 am

Re: Zetoráčkův traktor 3511

#47 Nový příspěvek od Jenda 3011 »

Ahoj.Já jsem se sem už dlouho nedostal chlapi.Už to mám změněné na své 3511 mužu tahat 5300kg.,Spojil jsem se s panem Šedajem který toto má na starosti v Zetoru.Poslal mi potvrzení které stálo 1500kč a s tim jsem šel na okresní uřad a tam mi to přepsali. Email na pana Šedaje je sedaj.m@volny.cz porad se s ním.Kamarád má 4011 a má tam psáno max.váha přívěsu 6000KG.Jinak uředníkum se moc nechce a mají kolem toho keci protože to mastili hodinu a vybírají za to 50kč.Tak na tom moc netrhnou.Ale že to jejich předchudci sprasili je nezajímá,když jsem tam byl bez potvrzení tak mě vyrazili.Ale konečně to mám z krku.Snad se ti zadaří,ale takto to pujde určitě.Ahoj

zetornd
Příspěvky: 695
Registrován: úte lis 25, 2008 10:14 pm

Re: Zetoráčkův traktor 3511

#48 Nový příspěvek od zetornd »

No sláva, těch 5.300 kg to je ta správná hmotnost, kterou bych vždy a jakýchkoliv okolností za Zetor 3011 zapřahal ( na tvrdém a rovném terénu) .

Ahoj a hodně jízd a málo starostí s čtyřkolovým vlekem.

Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 926
Registrován: stř črc 04, 2007 10:17 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetoráčkův traktor 3511

#49 Nový příspěvek od Robert »

hlavně bych úředníkovi uvedl že tažná síla se uvádí v kp a ne kg
Přílohy
Snímek [800x600].jpg

Uživatelský avatar
jimmy 4011
Příspěvky: 3369
Registrován: úte říj 21, 2008 6:35 pm
Bydliště: čr

Re: Zetoráčkův traktor 3511

#50 Nový příspěvek od jimmy 4011 »

Já se na to prozatím vykašlu.
Většinou tahám stejně doma dělanou káru,takže na průser zaděláno stejně.

Ps:V TP je psaná tažná síla v kg a v návodu k obsluze taky. :-/
Přílohy
Scan10184.JPG
P1140543.JPG
Ono je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém.
Werich

Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 926
Registrován: stř črc 04, 2007 10:17 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetoráčkův traktor 3511

#51 Nový příspěvek od Robert »

jimmy 4011 píše:Já se na to prozatím vykašlu.
Většinou tahám stejně doma dělanou káru,takže na průser zaděláno stejně.

Ps:V TP je psaná tažná síla v kg a v návodu k obsluze taky. :-/
a na štítku máš co ?

Uživatelský avatar
jimmy 4011
Příspěvky: 3369
Registrován: úte říj 21, 2008 6:35 pm
Bydliště: čr

Re: Zetoráčkův traktor 3511

#52 Nový příspěvek od jimmy 4011 »

Štítek nemám.
Ono je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém.
Werich

Uživatelský avatar
jimmy 4011
Příspěvky: 3369
Registrován: úte říj 21, 2008 6:35 pm
Bydliště: čr

Re: Zetoráčkův traktor 3511

#53 Nový příspěvek od jimmy 4011 »

Našel jsem novej štítek a tam to je,ale je nějak mastnej. :zly: chtěj za něj 650,- :zly:

http://www.buchtara.cz/buchtara/eshop/1 ... Zetor-4011
Přílohy
4.jpg
Ono je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém.
Werich

Uživatelský avatar
jimmy 4011
Příspěvky: 3369
Registrován: úte říj 21, 2008 6:35 pm
Bydliště: čr

Re: Zetoráčkův traktor 3511

#54 Nový příspěvek od jimmy 4011 »

U 3011 píšou taky kraviny
Přílohy
_vyr_2765_Zetor-3011.jpg
Ono je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém.
Werich

Uživatelský avatar
filip
Příspěvky: 1868
Registrován: úte říj 21, 2008 10:51 pm
Bydliště: UO

Re: Zetoráčkův traktor 3511

#55 Nový příspěvek od filip »

Na Aukru někdo nabízí štítky asi po 300 + poštovný.
4011, 25 A, Zebra, Prcek
Padá chlápek z mrakodrapu a v každém patře říká - Ještě je to dobrý..

Uživatelský avatar
zetoracek
Příspěvky: 28
Registrován: ned srp 23, 2009 9:49 pm
Bydliště: 75501

Re: Zetoráčkův traktor 3511

#56 Nový příspěvek od zetoracek »

Tak po delší odmlce přihodím pár fotek, z výroby zvedacích ramen hydrauliky. Původní byla totiž vykradená. Udělali jsme třmeny a spojovací tyče s pravolevým závitem, a nechali vypálit z ocelového plechu plechy, které drží ramena před pohybem k sobě. Něco už je namontováno, a něco ještě ne. Cestou výroby samo domo, jsme se rozhodli jít, z důvodů špatné dostupnosti a také poměrně vysoké ceny. Myslím, že se dílo podařilo docela slušně realizovat.
Ramena ještě nemám vyfocené tak je se pohodím později.
Přílohy
P1020174.jpg
P1020171.jpg
Pole vidí, les má uši, chovej se jak se sluší.

Krcaka1
Příspěvky: 1202
Registrován: sob črc 07, 2007 8:46 pm
Bydliště: Olomouc

Re: Zetoráčkův traktor 3511

#57 Nový příspěvek od Krcaka1 »

zetoracek píše:Tak po delší odmlce přihodím pár fotek, z výroby zvedacích ramen hydrauliky. Původní byla totiž vykradená. Udělali jsme třmeny a spojovací tyče s pravolevým závitem, a nechali vypálit z ocelového plechu plechy, které drží ramena před pohybem k sobě. Něco už je namontováno, a něco ještě ne. Cestou výroby samo domo, jsme se rozhodli jít, z důvodů špatné dostupnosti a také poměrně vysoké ceny. Myslím, že se dílo podařilo docela slušně realizovat.
Ramena ještě nemám vyfocené tak je se pohodím později.
A zase ti to jdu pohanit :) Píšeš z ocelového plechu, tak předpokládám, že to bude nějaká 11375. Originál ledvinky slouží něco jako přužina. Jsou ze dvou kusů a tlumí boční nárazy při volných ramenech. Ty jsi to vypálil z plotny a ta nic netlumí. Typuji, že originál je mají udělané z 14260 či 15260 a budou kaleny na 45HRC.

Uživatelský avatar
zetoracek
Příspěvky: 28
Registrován: ned srp 23, 2009 9:49 pm
Bydliště: 75501

Re: Zetoráčkův traktor 3511

#58 Nový příspěvek od zetoracek »

Krcaka1 píše:
zetoracek píše:Tak po delší odmlce přihodím pár fotek, z výroby zvedacích ramen hydrauliky. Původní byla totiž vykradená. Udělali jsme třmeny a spojovací tyče s pravolevým závitem, a nechali vypálit z ocelového plechu plechy, které drží ramena před pohybem k sobě. Něco už je namontováno, a něco ještě ne. Cestou výroby samo domo, jsme se rozhodli jít, z důvodů špatné dostupnosti a také poměrně vysoké ceny. Myslím, že se dílo podařilo docela slušně realizovat.
Ramena ještě nemám vyfocené tak je se pohodím později.
A zase ti to jdu pohanit :) Píšeš z ocelového plechu, tak předpokládám, že to bude nějaká 11375. Originál ledvinky slouží něco jako přužina. Jsou ze dvou kusů a tlumí boční nárazy při volných ramenech. Ty jsi to vypálil z plotny a ta nic netlumí. Typuji, že originál je mají udělané z 14260 či 15260 a budou kaleny na 45HRC.
:) Ha provokatér, tak ten materiál je těsně, 14220, zlepšené to není, nepředpokládám, že by něco mělo takovou sílu, aby je to ohlo. Jsou ještě o malinko tlustší než originál, a samozdřejmě že jsou dvě na každou stranu. Zkoušel jsem to tyčkou a ve dvou s tím nejde ani hnout. Sehnat 14260 v plechu je problém tak se to nechalo udělat z toho co bylo. 100% by 14260 byla lepší, ale jsme rádi i za toto. Kdyby se to ohlo tak máme ještě jedna do rezervy:D.
Pole vidí, les má uši, chovej se jak se sluší.

Krcaka1
Příspěvky: 1202
Registrován: sob črc 07, 2007 8:46 pm
Bydliště: Olomouc

Re: Zetoráčkův traktor 3511

#59 Nový příspěvek od Krcaka1 »

zetoracek píše:
Krcaka1 píše:
zetoracek píše:Tak po delší odmlce přihodím pár fotek, z výroby zvedacích ramen hydrauliky. Původní byla totiž vykradená. Udělali jsme třmeny a spojovací tyče s pravolevým závitem, a nechali vypálit z ocelového plechu plechy, které drží ramena před pohybem k sobě. Něco už je namontováno, a něco ještě ne. Cestou výroby samo domo, jsme se rozhodli jít, z důvodů špatné dostupnosti a také poměrně vysoké ceny. Myslím, že se dílo podařilo docela slušně realizovat.
Ramena ještě nemám vyfocené tak je se pohodím později.
A zase ti to jdu pohanit :) Píšeš z ocelového plechu, tak předpokládám, že to bude nějaká 11375. Originál ledvinky slouží něco jako přužina. Jsou ze dvou kusů a tlumí boční nárazy při volných ramenech. Ty jsi to vypálil z plotny a ta nic netlumí. Typuji, že originál je mají udělané z 14260 či 15260 a budou kaleny na 45HRC.
:) Ha provokatér, tak ten materiál je těsně, 14220, zlepšené to není, nepředpokládám, že by něco mělo takovou sílu, aby je to ohlo. Jsou ještě o malinko tlustší než originál, a samozdřejmě že jsou dvě na každou stranu. Zkoušel jsem to tyčkou a ve dvou s tím nejde ani hnout. Sehnat 14260 v plechu je problém tak se to nechalo udělat z toho co bylo. 100% by 14260 byla lepší, ale jsme rádi i za toto. Kdyby se to ohlo tak máme ještě jedna do rezervy:D.
Provokatér né! :) ty ledviny musejí být pružné a ne pevné.To aby se ti pak náhodou nevylomila litina z portálu. Holt budeš muset utahovat ramena na šponovákách ať to tak nelítá. 14260 v plechu je trochu problém, ale dá se to sehnat. Ještě by to šlo ze 12090 a zakalit na 47HRC, ale i to co máte splní pro domácí ježdění svůj účel 8) Jinak pěkná práce :)

Uživatelský avatar
jimmy 4011
Příspěvky: 3369
Registrován: úte říj 21, 2008 6:35 pm
Bydliště: čr

Re: Zetoráčkův traktor 3511

#60 Nový příspěvek od jimmy 4011 »

A nebo ty šavle stáhnout pružinou k sobě.Mám na nich navařený 4očka řetězu a stahuju to pružinou aby se tak nebimbaly a supr. 8)
Zítra (když bude čas) vyfotím.
Ono je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém.
Werich

Odpovědět

Zpět na „Zetor 2511-5645“