Mastnakova 4011

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
mastnacek
Příspěvky: 6970
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Mastnakova 4011

#451 Nový příspěvek od mastnacek »

:pohar: no to je jasna vec, to ma prednost. Diky :)

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5429
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: Mastnakova 4011

#452 Nový příspěvek od thovt »

mastnacek : Určitě neodymový magnet kup podle teploty 100°C to tam nikdy nebude viz. https://www.unimagnet.cz/blog/neodymove ... nikani-n67 ,když se magnet ohřeje na kritickou teplotu strací magnetismus.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20217
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Mastnakova 4011

#453 Nový příspěvek od vitex »

Nedávno,asi před dvěma roky jsem měnil náboj na 5511.Dělal jsem to už vícekrát.Je tam distanční trubka s takovou zvláštní drátěnou podložkou na dotlačení ozubeného kola do stopy.
Vůle 0,05mm se mě zdá dost velká.Osobně ložiska dotáhnu klíčem na tvrdo,přitom otáčím kolem a lehce poklepu náboj.Pak povolím matici,vložím plech 0,02mm a matici dotáhnu na plech,označím polohu,plech vytáhnu a v označené poloze matici zajistím.
Magnet doporučuji neodymový.Není to tak drahé,nedávno jsem bral různé velikosti za tísícovku.

mastnacek
Příspěvky: 6970
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Mastnakova 4011

#454 Nový příspěvek od mastnacek »

thovt: to mas pravdu s tim magnetem, mel jsem na dvirkach na kotli neco pridelany dvema magnetama z harddisku a po par dnech me to upadlo. Tam je ale teplota hodne nad 100.

Vitex: moc dik, presne tenhle typ zkusenosti me chybi a diky za predani 8)

mastnacek
Příspěvky: 6970
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Mastnakova 4011

#455 Nový příspěvek od mastnacek »

Mate nekdo zkusenost s obchodem s ND Mitrenga? Stryko me je doporucil ze maj hodne velkej sklad zetorackych ND. Poslal jsem jim objednavku v pdfku katalogu ND zvyrazneny polozky.

Uživatelský avatar
Juro123
Příspěvky: 125
Registrován: stř lis 24, 2010 3:23 pm
Bydliště: okolie PE

Re: Mastnakova 4011

#456 Nový příspěvek od Juro123 »

Nemajte mi to za zle , ale keby tu bolo takychto Mastnackov viac-tak tu by sa písalo len o jeho problemoch. Ešte sa čudujem ,že sa nepýtal aký hajzlový papier používate a aký by chcel použiť on.

mastnacek
Příspěvky: 6970
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Mastnakova 4011

#457 Nový příspěvek od mastnacek »

Juro123: to je dobry, ten pouzivam od mala, takze tam radit nepotrebuju. Se zbytkem jo. Diky.
To je snad smysl tehlech vlaken kdy ma kazdej na svuj stroj. Vem si kdybych tyhle "ptakoviny" podle tebe rozepisoval do jednotlivejch vlaken do sekce technicke problemy atd? To by byla teprve mela. Tady to nemusi nikoho obtezovat.

chuck77
Příspěvky: 2491
Registrován: stř led 29, 2014 1:23 pm
Bydliště: ZR

Re: Mastnakova 4011

#458 Nový příspěvek od chuck77 »

Už se neptej :rohy: . Tady sou jen všeználci, co všude byli a co vlastně nepotřebují nic vědět...……….bože Májo..drž se!!! skvělý vlákno :friends:
Teď, teď, teď tu byl. Museli jste se potkat.

Uživatelský avatar
Hranostaj
Příspěvky: 1279
Registrován: ned říj 30, 2016 11:49 pm
Bydliště: Plzen jih

Re: Mastnakova 4011

#459 Nový příspěvek od Hranostaj »

Mastnacku ta rozpěrná trubka ma rozměry 80x56x10,5

mastnacek
Příspěvky: 6970
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Mastnakova 4011

#460 Nový příspěvek od mastnacek »

Hranostaj: diky moc 8)

Uživatelský avatar
Hranostaj
Příspěvky: 1279
Registrován: ned říj 30, 2016 11:49 pm
Bydliště: Plzen jih

Re: Mastnakova 4011

#461 Nový příspěvek od Hranostaj »

Neni zac. Mám to rozdělané tak nebyl problém.

Uživatelský avatar
DEF110
Příspěvky: 368
Registrován: stř lis 15, 2017 1:21 pm
Bydliště: okr. Benešov

Re: Mastnakova 4011

#462 Nový příspěvek od DEF110 »

Juro123 píše:Nemajte mi to za zle , ale keby tu bolo takychto Mastnackov viac-tak tu by sa písalo len o jeho problemoch. Ešte sa čudujem ,že sa nepýtal aký hajzlový papier používate a aký by chcel použiť on.
Nic ve zlém, ale takových Mastňáčků se tu najde víc. Takže ano, nepsalo by se tu jen o jeho problémech, nýbrž i o našech, rozuměj dalších problémech, který by tě očividně otravovaly a vás ostatní taky. Popravdě dostal jsem se k různejm zetorovejm motorům a po pár dotazech jsem se tady taky bál napsat jakýkoliv dotaz. Protože se mi dostal do ruky Z7011. UNC060, Z3011. Desta........ A radši se na nic neptám.... Ano, dostalo se mi to do ruky náhodu, a není to moje a nemám s tím zkušenost. Já zase umím věci, co vy neumíte, přesně, jak píše mastnacek... A tady sbírám rozumy pro sebe... Rady, podívej se do dílenský příručky... blabla... Sehnal jsem člověka, co to dělá celej život a ten mi řiká: "Hlavně se vykašli na všechny příručky!" Takže co mám teda dělat? Budu se ptát stejně jako mastnacek na kazdou chujovinu... A Juro123, nevím, v čem si tak mimořádný, že tě tíží problém toaletního papíru.... Já jsem kdysi vysoustružil klikovou hřídel, kterou jsem si po sobě i na kulato přebrousil a dostal jsem za to tzv. "holandské zkoušky", ale nemám problém přiznat, že s opravou starý sedmdesátky mám problém... :)

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20217
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Mastnakova 4011

#463 Nový příspěvek od vitex »

Když pominu to,že mastnacek vznáší dotazy ve svém vláknu a nikomu dalšímu je nezasírá,tak snad toto fórum je o tom,abychom si navzájem pomáhali,předávali zkušenosti a informace.Nebo snad ne?

mastnacek
Příspěvky: 6970
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Mastnakova 4011

#464 Nový příspěvek od mastnacek »

DEF110: je to jak rikas s tema starejma praktikama. S priruckou te poslou k sipku a tady pak ctes casto prave dyt mas prirucku, stahni si prirucku :) Ja jsem rad za kazdyho kdo na muj dotaz zareaguje. Protoze kdybych se mel chodit ptat po znamejch, tak to budou bejvali znami :) Kdo v tom dela dnes a denne tak dela a nema cas se crcat se zelenacem.

pavel sk
Příspěvky: 12730
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Mastnakova 4011

#465 Nový příspěvek od pavel sk »

Pokial ide o adekvatny dotaz vaznejsieho kalibru opravy, tak je dobre sa opytat. 8) Pytat sa neni hanba. Len hlupy sa neopyta a potom to tak casto dopadne. Ale niektore otazky ktore sa tu s casu na cas vyskytnu (nemam na mysli teba mastnacek) su niekedy fakt od veci ako napriklad. ktora paka naco sluzi v traktore, kolko ma byt oleja kde, kde je nalievaci srob ci mierka a podobne veci. Prave tieto veci by mali riesit spominane prirucky. Ked si kupim niejaky stroj alebo vec, tak ma zaujima aj dokumentacia (NAVOD) k tomu. Setri sa tym miesto tu na fore a praca moderatorov ked to musia casto presuvat do spravneho vlakna. A ted do mne :smich:

Odpovědět

Zpět na „Zetor 2011-4011“