Zetor 4011 od Filipa

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
filip
Příspěvky: 1865
Registrován: úte říj 21, 2008 10:51 pm
Bydliště: UO

Re: Zetor 4011 od Filipa

#61 Nový příspěvek od filip »

Tahokov u nás ve šroťáku nemají. :-/ Jinak ty pásoviny jsou z háků na střešní žlaby. Ty tam měli..
4011, 25 A, Zebra, Prcek
Padá chlápek z mrakodrapu a v každém patře říká - Ještě je to dobrý..

Uživatelský avatar
filip
Příspěvky: 1865
Registrován: úte říj 21, 2008 10:51 pm
Bydliště: UO

Re: Zetor 4011 od Filipa

#62 Nový příspěvek od filip »

Ursus 73 píše:Pekne postupuješ 8) , tiež mám toto riadenie na našom majori..všetko je fain, ale minule som si všimol, že keď nastupujem do traktora a chytím sa volantu, tak má vôľu (keď volant ťahám zo strany na stranu) neviem, kde to môže byť..chodí to celé aj s volantovou tyčou.
Nějak sem málo chodím. Taky mi to začalo hrkat ze strany na stranu, je z toho řízení pak takový nejistý pocit. Dnes jsem na to koukl, hrkala matice na hřídelce, nastrkal jsem podložky z obou stran, jen tím bočním deklíkem. Asi tam měli být, ale katalog na 56 nemám a po smontování loni to nehrkalo. ono už to řízení nebylo nové a bylo všelijak obrušované aby tam pasovalo.
Obrázek
Obrázek
Jinak nic nového, jen na boku motoru deklík s odvětráním z kovošrotu a dělaný kryt páček hydrauliky.
4011, 25 A, Zebra, Prcek
Padá chlápek z mrakodrapu a v každém patře říká - Ještě je to dobrý..

Uživatelský avatar
filip
Příspěvky: 1865
Registrován: úte říj 21, 2008 10:51 pm
Bydliště: UO

Re: Zetor 4011 od Filipa

#63 Nový příspěvek od filip »

Dnes dlouhý výlet pro nějakou tu dlaždici, asi 100 km. Čtyřicítka toho měla plný kecky. Kopce dvojkou.
Jinak se kopou brambory a rozšiřuje kousek cesty do svahu, aby bylo kam rovnat další krámy. Pětadvácou s vidlema napíchat skálu a kamení a lopatkou na 4011 vyvážet. Jde to ztuha.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
4011, 25 A, Zebra, Prcek
Padá chlápek z mrakodrapu a v každém patře říká - Ještě je to dobrý..

Uživatelský avatar
filip
Příspěvky: 1865
Registrován: úte říj 21, 2008 10:51 pm
Bydliště: UO

Re: Zetor 4011 od Filipa

#64 Nový příspěvek od filip »

Dnes hnůj, orání a zlobení s tím rozšířením cesty. už je ten skalnatý hřbet moc tvrdý.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
4011, 25 A, Zebra, Prcek
Padá chlápek z mrakodrapu a v každém patře říká - Ještě je to dobrý..

Uživatelský avatar
filip
Příspěvky: 1865
Registrován: úte říj 21, 2008 10:51 pm
Bydliště: UO

Re: Zetor 4011 od Filipa

#65 Nový příspěvek od filip »

Dnes přivezena nějaká bižuterie k traktoru..
Obrázek
Obrázek
4011, 25 A, Zebra, Prcek
Padá chlápek z mrakodrapu a v každém patře říká - Ještě je to dobrý..

Uživatelský avatar
filip
Příspěvky: 1865
Registrován: úte říj 21, 2008 10:51 pm
Bydliště: UO

Re: Zetor 4011 od Filipa

#66 Nový příspěvek od filip »

Bižuterie navěšena. Jen problem s vidlema, zbytečně velké, jsou to 120/50 upravené na 40, z terénní 3222.
Obrázek
Obrázek
4011, 25 A, Zebra, Prcek
Padá chlápek z mrakodrapu a v každém patře říká - Ještě je to dobrý..

Uživatelský avatar
filip
Příspěvky: 1865
Registrován: úte říj 21, 2008 10:51 pm
Bydliště: UO

Re: Zetor 4011 od Filipa

#67 Nový příspěvek od filip »

Hotovo. Vidle sehnány lepší.
Obrázek
4011, 25 A, Zebra, Prcek
Padá chlápek z mrakodrapu a v každém patře říká - Ještě je to dobrý..

Uživatelský avatar
filip
Příspěvky: 1865
Registrován: úte říj 21, 2008 10:51 pm
Bydliště: UO

Re: Zetor 4011 od Filipa

#68 Nový příspěvek od filip »

Chci po letech přetěsnit hevery u vozu. Už to teče moc a tak aspoň nové manžety, protože ty chromy jsou stejně vyrezlé až hanba. A protože je to polák vlek a málo se ví jak na to dám sem postup a fotky.
Na slabší pístnici sundat zajišťovací kroužek. Očistit a namazat ten konec a pístnici zatlačit dovnitř až se opře vnitřkem do druhé silnější pístnice. V tu chvíli už jdou vyndat i ty jedny O-koužky. Pak vysunout tu silnější spolu se slabší asi napůl z toho prostředku. Pak mezírkou mezi slabou a silnou pístnicí odjistit vnitřní zajišťovací kroužek na silnější pístnici. Uvnitř toho prostředku. Je to práce pro gynekologa, není to skoro vidět a chce to nějaké ty dráty, háčky a dlouhé jehly a spoustu trpělivosti.Po odjištění už to pak jde oboje vyndat a pak i ty druhé větší O-kroužky.
O-kroužky 55x65x5 2krát, 80x90x5 2krát a na přívodu nějaká specoš manžeta, ale dám O-kr 15x25x5. Asi plus minus.
Přijít jak na to nebyl problem, vyndat to přes hodinu práce. Sháněl jsem po okolí někoho kdo to ještě zná zná ale nenašel. Teď musím sehnat manžety a snad to půjde dát zase zpátky.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
4011, 25 A, Zebra, Prcek
Padá chlápek z mrakodrapu a v každém patře říká - Ještě je to dobrý..

Uživatelský avatar
MeNadruhou
Příspěvky: 376
Registrován: pát led 07, 2011 12:39 pm
Bydliště: Znojemsko

Re: Zetor 4011 od Filipa

#69 Nový příspěvek od MeNadruhou »

filip píše:Chci po letech přetěsnit hevery u vozu. Už to teče moc a tak aspoň nové manžety, protože ty chromy jsou stejně vyrezlé až hanba. A protože je to polák vlek a málo se ví jak na to dám sem postup a fotky.
Na slabší pístnici sundat zajišťovací kroužek. Očistit a namazat ten konec a pístnici zatlačit dovnitř až se opře vnitřkem do druhé silnější pístnice. V tu chvíli už jdou vyndat i ty jedny O-koužky. Pak vysunout tu silnější spolu se slabší asi napůl z toho prostředku. Pak mezírkou mezi slabou a silnou pístnicí odjistit vnitřní zajišťovací kroužek na silnější pístnici. Uvnitř toho prostředku. Je to práce pro gynekologa, není to skoro vidět a chce to nějaké ty dráty, háčky a dlouhé jehly a spoustu trpělivosti.Po odjištění už to pak jde oboje vyndat a pak i ty druhé větší O-kroužky.
O-kroužky 55x65x5 2krát, 80x90x5 2krát a na přívodu nějaká specoš manžeta, ale dám O-kr 15x25x5. Asi plus minus.
Přijít jak na to nebyl problem, vyndat to přes hodinu práce. Sháněl jsem po okolí někoho kdo to ještě zná zná ale nenašel. Teď musím ...
Zajímavý vlek, hádám že samodomo z 5 tuny a nějaký ten rám z pontonu?

Uživatelský avatar
filip
Příspěvky: 1865
Registrován: úte říj 21, 2008 10:51 pm
Bydliště: UO

Re: Zetor 4011 od Filipa

#70 Nový příspěvek od filip »

Je to z polské 3,5 tuny, odřezané nápravy a posazené na dělaný rám a nápravu z Otavanu.
Už je to oboje přetěsněné a namontované nazpátek, ještě musím přetěsnit ten ventil vzadu na druhý vlek. Druhý hever byl rozdělaný, přetěsněný a smontovaný za čtvrthodinku, udělal jsem lepší a pevnější šťourátka z trojky svářecího drátu. Chce to aspoň dva, jeden do tenka na zdvihnutí v tom vybrání a druhý s háčkem na zaháknutí a povytažení. Určitě by tam mohly být i klasické normální manžety v tom rozměru, ale v těhle byly zrovna O-kroužky a ten vyrezlý povrch by asi nedělal hranám manžet dobře. Uvidím jak to bude zatížené.
4011, 25 A, Zebra, Prcek
Padá chlápek z mrakodrapu a v každém patře říká - Ještě je to dobrý..

Uživatelský avatar
filip
Příspěvky: 1865
Registrován: úte říj 21, 2008 10:51 pm
Bydliště: UO

Re: Zetor 4011 od Filipa

#71 Nový příspěvek od filip »

Zlobí mne hydraulika, při naložené lopatě to občas zničehonic spadne a teď při destovacím jdou vidle v zátěži nahoru a na ramenech mi to klesne až dolů. Zkusím přeměřit pojišťovák na válci.
Obrázek
Obrázek
Jo a ta jedna slabší vidle je už trošku ohnutá, :red: Je to nějaké slabé. Ty silné vidle z terénky si na to ještě raději nechám.
4011, 25 A, Zebra, Prcek
Padá chlápek z mrakodrapu a v každém patře říká - Ještě je to dobrý..

Uživatelský avatar
filip
Příspěvky: 1865
Registrován: úte říj 21, 2008 10:51 pm
Bydliště: UO

Re: Zetor 4011 od Filipa

#72 Nový příspěvek od filip »

Pojišťovák pouštěl při 10 MPa, doseřídit nešel, ten konec je nějaký potlučený. Dal se nový, byl ale dotažený nadoraz, musel se povolit a nastavit. Snad už to bude dobré, dal jsem to dokupy, uvidím pak v zátěži.
Obrázek
Obrázek
4011, 25 A, Zebra, Prcek
Padá chlápek z mrakodrapu a v každém patře říká - Ještě je to dobrý..

Uživatelský avatar
filip
Příspěvky: 1865
Registrován: úte říj 21, 2008 10:51 pm
Bydliště: UO

Re: Zetor 4011 od Filipa

#73 Nový příspěvek od filip »

Nějaká práce na dvorku. Ten ventil asi pomohl.
Obrázek
Chtěl jsem uvláčit políčko a ejhle, u pětadvácy mi prorezla trubka.
Obrázek
4011, 25 A, Zebra, Prcek
Padá chlápek z mrakodrapu a v každém patře říká - Ještě je to dobrý..

Uživatelský avatar
filip
Příspěvky: 1865
Registrován: úte říj 21, 2008 10:51 pm
Bydliště: UO

Re: Zetor 4011 od Filipa

#74 Nový příspěvek od filip »

Trubku jsem zatím zakápl, už to jezdí.
Obrázek
4011, 25 A, Zebra, Prcek
Padá chlápek z mrakodrapu a v každém patře říká - Ještě je to dobrý..

Uživatelský avatar
filip
Příspěvky: 1865
Registrován: úte říj 21, 2008 10:51 pm
Bydliště: UO

Re: Zetor 4011 od Filipa

#75 Nový příspěvek od filip »

Malá úprava blatníků. Nejdou mi fotky přes postimage tak to zkusím takhle.
http://jardafil.rajce.idnes.cz/Nastenka/
4011, 25 A, Zebra, Prcek
Padá chlápek z mrakodrapu a v každém patře říká - Ještě je to dobrý..

Odpovědět

Zpět na „Zetor 2011-4011“