Radův Trkouš 3011

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jirka_holub
Příspěvky: 2335
Registrován: úte říj 21, 2008 1:34 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Radův Trkouš 3011

#361 Nový příspěvek od jirka_holub »

Povrzuji, ta lopata je opravdu festovni.
Jak to dostanes z dilny?
Udelat celak na domadel je super napad 8)

Uživatelský avatar
kuligrado
Příspěvky: 1506
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:42 am
Bydliště: U Havířova

Re: Radův Trkouš 3011

#362 Nový příspěvek od kuligrado »

Čau Jirko,
lopata už je v garáži a čeká na ty ramena. Odvlekli jsme to s Břeťou (jestli si ho pamatuješ) ve dvou a myslel jsem, že tam zdechneme. Ještě teď mě bolí ramena, klouzalo to z ruk jak máslo. Jo a málem jsme tím urvali futra mezi dílnou a kotelnou, to byla řacha - vzali jsme je tím učkem cos tvrdil, že je nejslabší bod :). Váhu teda pořád neodhadnu ptž nevím kolik toho ve dvojko uneseme, ale bylo to už na hranici možností. Teď pěkně poměřit, dodumat, sehnat pístnicu vyklápění a testnout.
Náš Trkouš : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 32&t=77823
"Z hovna bič neupleteš, když upleteš, tak nezapráskáš a když zapráskáš tak jedině sebe."

mastnacek
Příspěvky: 6970
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Radův Trkouš 3011

#363 Nový příspěvek od mastnacek »

kuligrado píše:neuvěřitelné se stalo skutečností, vypraná tráva je pod střechou, blížíme se do finále, ještě posledních 40a a první seno je za náma. Byl to opět boj člověka s přírodou, ale konečně to klaplo. Včera kolem 10té večer letěly poslední stébla rourama nahoru na patro. Bez půjčeného sběráku by to nedopadlo.

Bohužel jsem zase nevyfotil toho sběráka ...

Obrázek

Obrázek

ale zase to byly nervy, ustřelil jsem jedno zadní světlo když se mi v nestřeženém okamžiku zvrtla klika opěrného kola sběráku u couvání a kolem těch pák hydrauliky to kipe jak šlak :( po senách to musím polepšit. Musím shodit víko nebo to vyjde po blatník? Kdyby vyšlo dobře by bylo ...

Rado
Ahoj, jak jses spokojenej s obracekem? Nasel jsem neco na bazosi, ne moc daleko a za slusnej peniz.

Uživatelský avatar
kuligrado
Příspěvky: 1506
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:42 am
Bydliště: U Havířova

Re: Radův Trkouš 3011

#364 Nový příspěvek od kuligrado »

Ahoj, ten čtyřrotorový Fellův vynález je fajn (na krajních kolech je trocha kopírování terénu), nemám nač si stěžovat (teda asi by byla lepší varianta se 4mi koly - všechny jak na práci tak přejezd) a pokud myslíš slunka tak to je tak dokonalý vynález, že už s ním vynalézá někdo jiný. Slunka jsem prodal, nemám na to louky, buď jsem a křivých kopcách nebo rovná, ale zato krátká louka - takže pro mě nevhodné a pořídil jsem řatězovou verzi tona (na skulování). Čekal jsem, že bude hlučný atd, ale přes traktor to není slyšet :). Pokud jsem neodpověděl přesně to co tě nejvéc zajímá tak řekni.
Náš Trkouš : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 32&t=77823
"Z hovna bič neupleteš, když upleteš, tak nezapráskáš a když zapráskáš tak jedině sebe."

Uživatelský avatar
kuligrado
Příspěvky: 1506
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:42 am
Bydliště: U Havířova

Re: Radův Trkouš 3011

#365 Nový příspěvek od kuligrado »

Tak dneska mě trošku pot polil ... Zmizel jsem z práce už po 8,5hod, přilít domů, vzal Trkouše, vozík a vyrazil pro metrovinu do lesa, ujel jsem cca kilák a půl od baráku a dým od motoru, zastavím, koukám, sakra, od chladiče lítají kapky fridexové vody, do prdele, na budíku 80°C jako přibitých, odklopím kapotu a fridex jde přepadem ... Seklý termostat, přefičený malý okruh a skoro všechna chladící kapalina v tahu. Naštěstí se to stalo asi 400m od rodičů. Termostat vyhozen a provizorně dojeto na taťkovy zásoby... Taková blbost a jak to člověka nas.re. Ovšem ani klacík ve vozíku z5 na dvoře ...i takové dny jsou
Náš Trkouš : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 32&t=77823
"Z hovna bič neupleteš, když upleteš, tak nezapráskáš a když zapráskáš tak jedině sebe."

Uživatelský avatar
Biggles555
Příspěvky: 2910
Registrován: čtv zář 17, 2009 12:40 pm
Bydliště: Temelín

Re: Radův Trkouš 3011

#366 Nový příspěvek od Biggles555 »

Jak říkáš, když se daří, tak se daří....... hlavně žes to podchytil včas ;-) :friends:
ZETOR práce s ním je hračka, je to naše značka...
ČD a.s. na dráze jsem jen proto, abych se dozvěděl, proč se koleje v dálce sbíhají.....
VELCÍ KLUCI mají rádi VELKÉ HRAČKY
ZETOR 3211 ZETOR 6211

Uživatelský avatar
kuligrado
Příspěvky: 1506
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:42 am
Bydliště: U Havířova

Re: Radův Trkouš 3011

#367 Nový příspěvek od kuligrado »

No tak jsem dneska udělal kousek údržby,
termostat vyměněn (leč fridexa jsem ještě nenalil ptž silikon ještě chvíli potřeboval, zato jsem dolil PP80 do převodovky, M7ads do vstřikovacího čerpadla, vypral olejové sítka a vyměnil motorový olej. Takže mě čeká projít mazací body jako vodní pumpu, kulové čepy řízení, hlavní čep přední nápravy a olej do převodky řízení a do portálů. Jo a zjisitl jsem, že filtry nafty PH11 a PJ11 jsou pro mě moc vysoké, že potřebuju cosik nižšího ... průměr pasuje, ale ta výška to není ono ...
Náš Trkouš : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 32&t=77823
"Z hovna bič neupleteš, když upleteš, tak nezapráskáš a když zapráskáš tak jedině sebe."

Uživatelský avatar
Ursus 73
Příspěvky: 3096
Registrován: ned úno 22, 2009 10:18 pm
Bydliště: Hlohovec

Re: Radův Trkouš 3011

#368 Nový příspěvek od Ursus 73 »

Ahoj, Rado :)
Čo to máš prosím ťa za naftové filtre na tom majori? To asi nebude original :tyty: .... do original filtrov pasujú vložky PH 11, PJ 11. Mohol si dať foto, ako to vyzerá. Ale to nevadí, vložky do tvojich filtrov sa kúpiť dajú. Neviem presné označenie, ale vložky sú nižšie ako majorácke. Sú to vložky do filtrov II UR, Crystal a pod....máme ich aj v ostrowku K-162. Treba to pozrieť v predajni náhradných dielov Zetor :)
"Mám skutočnú túžbu dokončiť všetko, čo som začal. Táto skutočnosť ma často privádza k problémom." (N. Tesla)

Uživatelský avatar
kuligrado
Příspěvky: 1506
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:42 am
Bydliště: U Havířova

Re: Radův Trkouš 3011

#369 Nový příspěvek od kuligrado »

Ahoj, moc díky, je to tak jako píšeš, akorát si to nemůžu zapamatovat a pokaždé je koupím na druhý pokus a ty co tam patří origo vždy daruju sousedovi... no můj soused má prima souseda :)))). jak to znova rozeberu tak poměřím ty co jsem tam dával minule.
Každopřípadně oprava se nepovedla ... dnes asi hodinový test na teplotu. fridex nalitý a po hodině na teploměru 70°C, vrch chladiče horký/téměř vařící, spodek chladiče ledový. Po povolení čidla teploty ve sběracím portubí začala kapkat kapalina, takže předpokládám, že termostat je stále trošku otevřený, tudíž to mírně přisává studenou zdola chladiče. Otázka zní zda to řešit, ale asi do toho půjdu ještě jednou .... sakra práce
Náš Trkouš : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 32&t=77823
"Z hovna bič neupleteš, když upleteš, tak nezapráskáš a když zapráskáš tak jedině sebe."

Uživatelský avatar
kuligrado
Příspěvky: 1506
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:42 am
Bydliště: U Havířova

Re: Radův Trkouš 3011

#370 Nový příspěvek od kuligrado »

No když už jsem nastartoval, tak mám pro Vás nultou sérii fotek :
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

sice by to mohlo být dole o kousek víc dole a nahoře tak jak bylo na foto, ale na vozík bych s tím měl být schopen vysypat.
Náš Trkouš : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 32&t=77823
"Z hovna bič neupleteš, když upleteš, tak nezapráskáš a když zapráskáš tak jedině sebe."

Uživatelský avatar
kugva
Příspěvky: 1037
Registrován: čtv pro 12, 2013 10:22 pm
Bydliště: Litoměřice

Re: Radův Trkouš 3011

#371 Nový příspěvek od kugva »

pěkný rado :friends: 8) to já doma už nic nedělám mám to znechucený z práce

Uživatelský avatar
StaPo3011
Příspěvky: 2436
Registrován: úte črc 22, 2014 8:54 am
Bydliště: Táborsko a Praha

Re: Radův Trkouš 3011

#372 Nový příspěvek od StaPo3011 »

hezkej nakladač 8)
Máš ale docela velký vyložení, kolik naložíš, když už jde předek do luftu? Nebo je to určený hlavně na nakládání sněhu?

Uživatelský avatar
kuligrado
Příspěvky: 1506
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:42 am
Bydliště: U Havířova

Re: Radův Trkouš 3011

#373 Nový příspěvek od kuligrado »

ahojte, děkuju,
no pořád si říkám i kdyby dvoje kolca hlíny ... ale s pravdou ven, mám v plánu to naroubovat na ten domaděl a sice dopředu... a sakra, já se podřekl, njn domaděl :) jako bráška k Trkoušovi :)
Ten lopaťák jsem dělal tak, aby šel dát na oboje (Trkouš i domaděl) a to vyložení je takové jaké je, abych tím naložil na vozík ... pro mě je bedna, kterou zvednu na výšku zvednutých spodních ramen nepoužitelná, já potřebuju primárně překonat bočnice a frk na ložnou. Na fotkách je jenom test na nečisto (ještě jsem s tím nic nezvedal), ještě zatopím v garáži a fouknu nějakou tou barvičkou ať to oku lahodí :)
stejně mě čeká znovu ten zatracený termostat ...
Náš Trkouš : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 32&t=77823
"Z hovna bič neupleteš, když upleteš, tak nezapráskáš a když zapráskáš tak jedině sebe."

Uživatelský avatar
Biggles555
Příspěvky: 2910
Registrován: čtv zář 17, 2009 12:40 pm
Bydliště: Temelín

Re: Radův Trkouš 3011

#374 Nový příspěvek od Biggles555 »

Parádní fotky 8) 8) 8) ;-) :friends:
ZETOR práce s ním je hračka, je to naše značka...
ČD a.s. na dráze jsem jen proto, abych se dozvěděl, proč se koleje v dálce sbíhají.....
VELCÍ KLUCI mají rádi VELKÉ HRAČKY
ZETOR 3211 ZETOR 6211

Uživatelský avatar
kuligrado
Příspěvky: 1506
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:42 am
Bydliště: U Havířova

Re: Radův Trkouš 3011

#375 Nový příspěvek od kuligrado »

Jsem rád, že se líbí, ale ostrý test teprve bude ..
Náš Trkouš : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 32&t=77823
"Z hovna bič neupleteš, když upleteš, tak nezapráskáš a když zapráskáš tak jedině sebe."

Odpovědět

Zpět na „Zetor 2011-4011“