Pajikova 3011

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Fidlla
Příspěvky: 5039
Registrován: sob říj 22, 2011 9:59 pm
Bydliště: Lanškroun

Re: Pajikova 3011

#46 Nový příspěvek od Fidlla »

Ne páskou,ale pajkou, vlekem.
No tak to byl někdo jiný.
Zetor 6718 DEEP RED

Uživatelský avatar
MeNadruhou
Příspěvky: 376
Registrován: pát led 07, 2011 12:39 pm
Bydliště: Znojemsko

Re: Pajikova 3011

#47 Nový příspěvek od MeNadruhou »

pajik píše:Paskou? No stal. Jsem tam v pondeli od 8 rano do 12 to me rekli ze bez technicaku nejde delat STK i kdyz na tom papiru ze zetoru psali ze musim projit nejdriv STK tak sem obehal nejdriv pres dopravku znacku a ve stredu sem tam stal znova ale jen tak do 9
Ono každý to stk má jiný název. Jednou je to evidenční kontrola, pak ztotožňení typu, pak ověření provedení přestavby, a na konec technická kontrola. Taky jsem měl kolečko na 4x. Fyzicky to technikovi stačilo vidět jednou.

pajik
Příspěvky: 720
Registrován: úte čer 08, 2010 9:08 pm
Bydliště: Sichelsdorf

Re: Pajikova 3011

#48 Nový příspěvek od pajik »

Jojo s tou pajkou tam byl nekdo kdo mel napsany v technicaku bez boudy a mel boudu tak to tam taky resili ale ten ji mel pekne opravenou my to mame takovej pracovni stroj ale casem urcite dame dohromady :) jen az bude cas a dodelana dilna aby se to dalo v zime pomalicku polehoicku sudlat :)

Jinak ty znacky se nakonec tak vyresili v pondeli evidencni kontrolu za 400 kouknul ma cisla a ve stredu uz s cislama STK ale podle dopravky a zetoru me mel udelat rovnou STK misto znacky mel napsal vin... Hlavne ze to nakonec vsechno klaplo a muzu ma silnici :D myslim ze par sousedum to radost neudela ze to muze legalne na silnici :D

Uživatelský avatar
MeNadruhou
Příspěvky: 376
Registrován: pát led 07, 2011 12:39 pm
Bydliště: Znojemsko

Re: Pajikova 3011

#49 Nový příspěvek od MeNadruhou »

pajik píše:Jojo s tou pajkou tam byl nekdo kdo mel napsany v technicaku bez boudy a mel boudu tak to tam taky resili ale ten ji mel pekne opravenou my to mame takovej pracovni stroj ale casem urcite dame dohromady :) jen az bude cas a dodelana dilna aby se to dalo v zime pomalicku polehoicku sudlat :)

Jinak ty znacky se nakonec tak vyresili v pondeli evidencni kontrolu za 400 kouknul ma cisla a ve stredu uz s cislama STK ale podle dopravky a zetoru me mel udelat rovnou STK misto znacky mel napsal vin... Hlavne ze to nakonec vsechno klaplo a muzu ma silnici :D myslim ze par sousedum to radost neudela ze to muze legalne na silnici :D
To neudělá radost sousedům, protože se ti podařilo něco, co málokomu. Bouda je výbava na přání, a u 3011 to není bezpečnostní prvek, tudíž by jim to mělo být jedno. Jako kabriolet je 3011 ceně jší než s boudou , když má papíry.

pajik
Příspěvky: 720
Registrován: úte čer 08, 2010 9:08 pm
Bydliště: Sichelsdorf

Re: Pajikova 3011

#50 Nový příspěvek od pajik »

Nevim neorientuju se v tom ale tej STK to vadilo ze prej kdyz je napsany v technicaku ze to je bez boudy traktoristy nesmi na tej fotce bejt... Ja to mam napsane i v malym technicaku :D ale boudu nemam takze je to fuk :D jinak dostat to na znacky bylo hromada e-mailu litani ale stalo to za to :D

Uživatelský avatar
SuloNR
Příspěvky: 67
Registrován: stř pro 13, 2017 11:05 am
Bydliště: Nitra

Re: Pajikova 3011

#51 Nový příspěvek od SuloNR »

pajik píše:Nevim neorientuju se v tom ale tej STK to vadilo ze prej kdyz je napsany v technicaku ze to je bez boudy traktoristy nesmi na tej fotce bejt... Ja to mam napsane i v malym technicaku :D ale boudu nemam takze je to fuk :D jinak dostat to na znacky bylo hromada e-mailu litani ale stalo to za to :D

Serus.vedel by si mi dať kontakt na niekoho zo Zetora s kým si toto riešil??, mám obdobný problém v techničáku mám zapísanú kabínu ale nemám ju a ani ju mať nechcem, rád by som si vybavil výnimku. Ď
bejvalý Kramer KL 200
chvílková záležitosť Zetor 25a
budúci veterán 3011
Znova 25A https://sulonr.rajce.idnes.cz/Zetor_25aNR/

Uživatelský avatar
MeNadruhou
Příspěvky: 376
Registrován: pát led 07, 2011 12:39 pm
Bydliště: Znojemsko

Re: Pajikova 3011

#52 Nový příspěvek od MeNadruhou »

SuloNR píše:
pajik píše:Nevim neorientuju se v tom ale tej STK to vadilo ze prej kdyz je napsany v technicaku ze to je bez boudy traktoristy nesmi na tej fotce bejt... Ja to mam napsane i v malym technicaku :D ale boudu nemam takze je to fuk :D jinak dostat to na znacky bylo hromada e-mailu litani ale stalo to za to :D

Serus.vedel by si mi dať kontakt na niekoho zo Zetora s kým si toto riešil??, mám obdobný problém v techničáku mám zapísanú kabínu ale nemám ju a ani ju mať nechcem, rád by som si vybavil výnimku. Ď
Na to nepotřebuješ nikoho ze zetoru. Traktor je schválený alternativně bez budky řidiče. Takže ji můžeš a nemusíš mít. V tom schvalovacím dokumentu mají, že pokud je bez budky, mění se tyto údaje : samosebou rozměry a hmotnosti. U 3011 je budka něco jako závaží, který si můžeš a nemusíš nasadit. Je to o lidech na stk, kteří se bojí čehokoliv, co neni v te jejich vědomostní krabici. Průšvih je, když to máš blbě v technicaku, nebo tam tu poznámku nemáš. Ať ti to na úřadě dají dohromady, a když budou frflat, ať si zavolají na státní zkušebnu, která to tak schválila. Samosebou budou nasrani, protože budou muset dělat něco, co neznají, a tak přirozeně se k tomu budou stavět negativně, a ze to musíš ty a zetor aaa. Doufejme v příjemnou paní , která to nezná, strč ji čokoládu. Když ne, tak ti bohužel zbude jim pohrozit právníkem, a ze zaplati za svoji nekompetentnost.

Je fakt, že tady se pohybuje úředník na hraně toho, kde jeho moc končí, a bojí se o svou vyhratou židličku. Ale taky to, že to je 50 let starý stroj.

Uživatelský avatar
SuloNR
Příspěvky: 67
Registrován: stř pro 13, 2017 11:05 am
Bydliště: Nitra

Re: Pajikova 3011

#53 Nový příspěvek od SuloNR »

MeNadruhou ja práveže v technickou mám zapísanu bezpečnostnú kabínu, a ked som sa bol na to pítať na STK tak mi povedali že ak to je v techniskom tak to tam musím mať.
písal som do zetoru a som velmi zvedavý či mi niekto odpíše.
bejvalý Kramer KL 200
chvílková záležitosť Zetor 25a
budúci veterán 3011
Znova 25A https://sulonr.rajce.idnes.cz/Zetor_25aNR/

pajik
Příspěvky: 720
Registrován: úte čer 08, 2010 9:08 pm
Bydliště: Sichelsdorf

Re: Pajikova 3011

#54 Nový příspěvek od pajik »

Ahoj ze zetoru ti odepisoi ale pocitej stim ze tak za mesic jde tam vsechno pomalu jinak ti napisou meco ve smyslu ze zetor 3011 se vyrabel i bez boudy ridice nemajinto jak dohledat a ma na technicle rikal technik ze jestli mas nebo nemas boudu ti zapisou na dopravce ze je to volitelne prislusenstvi me to taky napsal na dopravce na zaklade evidencni kontroly kde napsali ze traktor neni vybaven budkou ridice mam to napsane ve velkem i malem technicaku... Jen me napsal kategorii traktru T4 to je podle toho technika z STK spatne ze tam ma byt T1 netusim co to znamena ale technickou to proslo a ze si to mam obehat aby to opravili :D ale po tom co jsem tam byl 5x ve dvou dnech se mi tam moc nechce :D

Uživatelský avatar
SuloNR
Příspěvky: 67
Registrován: stř pro 13, 2017 11:05 am
Bydliště: Nitra

Re: Pajikova 3011

#55 Nový příspěvek od SuloNR »

pajik
ˇˇdakujem za info pojdem na dopravný úrad a uvidím čo vybavím.
bejvalý Kramer KL 200
chvílková záležitosť Zetor 25a
budúci veterán 3011
Znova 25A https://sulonr.rajce.idnes.cz/Zetor_25aNR/

Uživatelský avatar
MeNadruhou
Příspěvky: 376
Registrován: pát led 07, 2011 12:39 pm
Bydliště: Znojemsko

Re: Pajikova 3011

#56 Nový příspěvek od MeNadruhou »

SuloNR píše:MeNadruhou ja práveže v technickou mám zapísanu bezpečnostnú kabínu, a ked som sa bol na to pítať na STK tak mi povedali že ak to je v techniskom tak to tam musím mať.
písal som do zetoru a som velmi zvedavý či mi niekto odpíše.
Tak to jsi v pytli. Pokud tam mas zapsanou "bezpečnostní " kabinu tak nevim jestli to půjde změnit.

pajik
Příspěvky: 720
Registrován: úte čer 08, 2010 9:08 pm
Bydliště: Sichelsdorf

Re: Pajikova 3011

#57 Nový příspěvek od pajik »

Tak me dneska prestal fungovat budik na tlak oleje mazani... Kontrolka normalne zhasina jak ma ale na budiku najednou ukazuje porad 0... :( i kdyz teda nikdy nefungoval jal mel predtim se zase nikdy nedostal na nulu zacinal nekde na 2jce :D a ukazival podle. Plotu ale bylo na tom krasne videt jak kdyz se ohriva klesa jemne tlak mazani :D musim nekde sehnat novej... A zniceho nic se me objevila kapka oleje na spoji mezi kolenem a vyfukem zacalo to tam hulit tak sem to. Otrel a jezdil dalsi hodinu a uz se tam zadny dalsi olej neobjevil tak to tam asi nekde prosaklo... Rikal sem si ze vejfuk sundam a maznu tu tesnenim na vejfuk mam tam zbytek od bosalu :)

pajik
Příspěvky: 720
Registrován: úte čer 08, 2010 9:08 pm
Bydliště: Sichelsdorf

Re: Pajikova 3011

#58 Nový příspěvek od pajik »

Tak baterka prave dorazila a dokonce se tam i vejde :)

Obrázek

Uživatelský avatar
Ursus 73
Příspěvky: 3096
Registrován: ned úno 22, 2009 10:18 pm
Bydliště: Hlohovec

Re: Pajikova 3011

#59 Nový příspěvek od Ursus 73 »

super 8) je ako nová :potlesk:
"Mám skutočnú túžbu dokončiť všetko, čo som začal. Táto skutočnosť ma často privádza k problémom." (N. Tesla)

pajik
Příspěvky: 720
Registrován: úte čer 08, 2010 9:08 pm
Bydliště: Sichelsdorf

Re: Pajikova 3011

#60 Nový příspěvek od pajik »

Jj jeste vymyslet jak ji tam presroubovat a v patek trada do lesa :)

Odpovědět

Zpět na „Zetor 2011-4011“