Zetor 4011 - David

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Beris
Příspěvky: 461
Registrován: úte srp 12, 2014 5:46 pm
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Zetor 4011 - David

#16 Nový příspěvek od Beris »

Parádní mašinka,Vítej do klubu 8) :friends:
Zetor 7011
Class Europa
ex-Zetor 5511
ex-Zetor 4011

gsx1400
Příspěvky: 41
Registrován: stř úno 08, 2012 7:17 pm
Bydliště: Přelouč

Re: Zetor 4011 - David

#17 Nový příspěvek od gsx1400 »

O víkendu jsem opět trochu pokročil. Přidělal jsem přední závěs.
Obrázek

Obrázek

Pustil jsem se i do vleku. Vyměnil jsem komplet brzdy, brzdové válce, hadice, přepouštěcí ventil a vzduchojem. Nechal jsem přetěsnit mailery a natahal novou elektriku. Čeká mě ještě natření podvozku na vleku.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Beris
Příspěvky: 461
Registrován: úte srp 12, 2014 5:46 pm
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Zetor 4011 - David

#18 Nový příspěvek od Beris »

Ahoj,nemohl by si mi pro info vyfotit jak mas zespoda pripojeny ten predni zaves. Chtel bych to taky udelat tak hledam inspiraci . Diky :friends:
Zetor 7011
Class Europa
ex-Zetor 5511
ex-Zetor 4011

gsx1400
Příspěvky: 41
Registrován: stř úno 08, 2012 7:17 pm
Bydliště: Přelouč

Re: Zetor 4011 - David

#19 Nový příspěvek od gsx1400 »

Ahoj,
zde jsou fotky. Závěs mám přidělán do originál děr.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 701
Registrován: pon črc 16, 2007 8:44 am
Bydliště: kousek od Jičína

Re: Zetor 4011 - David

#20 Nový příspěvek od Jindra »

origo závěs má ještě výztuhu k tomu prostřednímu šroubu, takhle by se ti to mohlo ohnout když bys zapojil třeba káru která by měla velkou váhu na oko. jinak už jsem viděl tu vanu i přetrženou, i když teda nevím co s tím dělali
kdo si hraje nezlobí

gsx1400
Příspěvky: 41
Registrován: stř úno 08, 2012 7:17 pm
Bydliště: Přelouč

Re: Zetor 4011 - David

#21 Nový příspěvek od gsx1400 »

Děkuji za upozornění. Výztuhu si pro jistotu dodělám.

gsx1400
Příspěvky: 41
Registrován: stř úno 08, 2012 7:17 pm
Bydliště: Přelouč

Re: Zetor 4011 - David

#22 Nový příspěvek od gsx1400 »

po delší době jsem se dostal opět k PC.
Přes zimu jsem nezahálel a postavili jsme vlek za můj traktor. Sklápění jen dozadu. Chtěl jsem co nejnižší výšku podlahy od země. Přikládám pár fotek. Jen mě mrzí, že nejsem schopen vlek dostat na SPZ. Budu vlek využívat jen kolem domu, tak snad nenarazím na policajti.

Obrázek

Obrázek

Jelikož mi na traktoru nebrzdilo žádné kolo a měl jsem velkou vůli v řízení, tak jsme se dali do opravy brzd a řízení. U řízení jsem vyměnil tyč řízení a kameny, jinak vše bylo OK. U brzd jsem měnil čelisti, brzdové válečky.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

A fotka z vožení písku (cca 5,5 t).
Obrázek

Uživatelský avatar
kuligrado
Příspěvky: 1506
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:42 am
Bydliště: U Havířova

Re: Zetor 4011 - David

#23 Nový příspěvek od kuligrado »

Ahoj,
máš to hezké. Zkus se poptat na dopravce co by obnášela homologace tvojeho vozíku, respektive zadosklopky. Já se tak daleko ještě nedostal, díly jsou rozházeny v blízkém okolí domu :). Homologace by měla jít, pokud použiješ některé tovární komponenty, svářeče s papírem atd a cena homologace by měla být +-8-10 tis toto mi řekli, když jsem se ptal, že bych spíchnul vozík za oa. Ale k sklopce za traktor jsem se neptal ptž ten most je zatím v nedohlednu .... jestli to budeš zjišťovat, dej pak vědět.
Náš Trkouš : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 32&t=77823
"Z hovna bič neupleteš, když upleteš, tak nezapráskáš a když zapráskáš tak jedině sebe."

gsx1400
Příspěvky: 41
Registrován: stř úno 08, 2012 7:17 pm
Bydliště: Přelouč

Re: Zetor 4011 - David

#24 Nový příspěvek od gsx1400 »

Vyskytla se mi na traktoru závada. Začala mi téct voda do oleje. Po rozdělání jsem zjistil, že voda teče do oleje přes gumičky mezi blokem a vložkou válce. Gumičky jsem vyměnil a snad už bude vše OK. Aspoň jsem se kouknul jak vypadají válce a klika. Vše je jak nové, je vidět, že motor někdo dělal...

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 701
Registrován: pon črc 16, 2007 8:44 am
Bydliště: kousek od Jičína

Re: Zetor 4011 - David

#25 Nový příspěvek od Jindra »

mrkni do SZ s tou kárkou by šlo možná něco udělat
kdo si hraje nezlobí

gsx1400
Příspěvky: 41
Registrován: stř úno 08, 2012 7:17 pm
Bydliště: Přelouč

Re: Zetor 4011 - David

#26 Nový příspěvek od gsx1400 »

Dnes jsem vyzkoušel, zda se oprava povedla. Zatím vše funguje jak má.

Obrázek

Obrázek

gsx1400
Příspěvky: 41
Registrován: stř úno 08, 2012 7:17 pm
Bydliště: Přelouč

Re: Zetor 4011 - David

#27 Nový příspěvek od gsx1400 »

Provedl jsem očistu traktoru i vleku

Obrázek

a o víkendu jsem odvážel roští na čarodějnice

Obrázekpictures uploadcertificity.com

gsx1400
Příspěvky: 41
Registrován: stř úno 08, 2012 7:17 pm
Bydliště: Přelouč

Re: Zetor 4011 - David

#28 Nový příspěvek od gsx1400 »

po delší době přidávám pár fotografií:

čtyřicítka vozila hlínu a kamení, té hlíny mi naložili o trochu více než jsem chtěl. Traktor šlape jak hodinky, jen by to chtělo dodělat servo. Udělal jsem komplet řízení a stejně jde těžko.

Obrázek

Obrázek

Absolvoval jsem technickou s traktorem a vlekem. Pouze na vleku jsem musel dodělat přední obrysové světla, boční oranžové odrazky a přidělat klíny pro založení kol. Jinak vše v pohodě a mám na čtyři roky klid.

Obrázek

Odvezl jsem staré železo a rovnou jsem nechal i vlek v kovošrotu. Vlek nebyl ani sklopka, všechny sajtny a pláště KO, tak jsem ani nepřemýšlel o tom, že bych vlek opravoval a hlavně mám 5-ti tunu, tak další bych už nevyužil.

Obrázek

Uživatelský avatar
davidSVK
Příspěvky: 4
Registrován: pon zář 21, 2015 8:54 pm
Bydliště: Košice

Re: Zetor 4011 - David

#29 Nový příspěvek od davidSVK »

gsx1400 píše:po delší době přidávám pár fotografií:

čtyřicítka vozila hlínu a kamení, té hlíny mi naložili o trochu více než jsem chtěl. Traktor šlape jak hodinky, jen by to chtělo dodělat servo. Udělal jsem komplet řízení a stejně jde těžko.

Obrázek

Obrázek

Absolvoval jsem technickou s traktorem a vlekem. Pouze na vleku jsem musel dodělat přední obrysové světla, boční oranžové odrazky a přidělat klíny pro založení kol. Jinak vše v pohodě a mám na čtyři roky klid.

Obrázek

Odvezl jsem staré železo a rovnou jsem nechal i vlek v kovošrotu. Vlek nebyl ani sklopka, všechny sajtny a pláště KO, tak jsem ani nepřemýšlel o tom, že bych vlek opravoval a hlavně mám 5-ti tunu, tak další bych už nevyužil.

Obrázek
So servom by nemal byt problem, ja na svojej 40 tke mam preobene riadenie tazke prsia Uckova naprava servo komplet kupene ide zima tak snad sa do toho uz konecne pustim

gsx1400
Příspěvky: 41
Registrován: stř úno 08, 2012 7:17 pm
Bydliště: Přelouč

Re: Zetor 4011 - David

#30 Nový příspěvek od gsx1400 »

Jenže, když si sečtu vše co musím koupit (servo, prsa, náprava), tak mi vychází, že je rozumné koupit traktor který už servo má.

Odpovědět

Zpět na „Zetor 2011-4011“