Honzy P. Zetor 3011

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Honza P.
Příspěvky: 114
Registrován: úte bře 08, 2011 1:52 pm
Bydliště: Stráž nad Nežárkou

Re: Honzy P. Zetor 3011

#91 Nový příspěvek od Honza P. »

Včerejší jízda pro dřevo a ty přední kola jsou jen půjčený z domadělu :) ty co tam maj bejt jsem nechal ještě schnout(tvrdnout) v kotelně.
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Honza P.
Příspěvky: 114
Registrován: úte bře 08, 2011 1:52 pm
Bydliště: Stráž nad Nežárkou

Re: Honzy P. Zetor 3011

#92 Nový příspěvek od Honza P. »

Neco pro oživení třicítka tento týden dostane nové obutí na zadek teď už jsou disky nastříkány základem a jen schnou, ale nejhorší bylo to jejich čištění až jsem z toho měl šponu v oku :vztek:. Jinak ještě přibyla koule na tahání vozíku za auto a koberečky na podlahy bohužel nemám vyfocený.
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Honza P.
Příspěvky: 114
Registrován: úte bře 08, 2011 1:52 pm
Bydliště: Stráž nad Nežárkou

Re: Honzy P. Zetor 3011

#93 Nový příspěvek od Honza P. »

Tak přidávám foto nových zadních gum, které jsem dovezl v pátek a v sobotu a v neděli jsem je nastříkal vrchní barvou a už jen čekají až zatvrdnou a můžu je nasadit. A musim říct, že když jsem je dovezl tak jsem z nich měl větší radost než malé děcko o vánocích
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
JirkaJD
Příspěvky: 255
Registrován: pát zář 28, 2007 9:42 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Honzy P. Zetor 3011

#94 Nový příspěvek od JirkaJD »

Pěkný obutí to se to bude jezdit 8) Nevíš náhodou o rotačce bych koupil ?
Zetor 4011

Uživatelský avatar
Honza P.
Příspěvky: 114
Registrován: úte bře 08, 2011 1:52 pm
Bydliště: Stráž nad Nežárkou

Re: Honzy P. Zetor 3011

#95 Nový příspěvek od Honza P. »

To máš pravdu jezdit se bude krásně a aspoň už si můžu zorat pole :wink: .Jinak o rotačce nevím a sám bych nějakou koupil a ty budeš něco síct ve velkém?

Uživatelský avatar
Honza P.
Příspěvky: 114
Registrován: úte bře 08, 2011 1:52 pm
Bydliště: Stráž nad Nežárkou

Re: Honzy P. Zetor 3011

#96 Nový příspěvek od Honza P. »

Tak jsem si byl v neděli vyzkoušet jak se jezdí s něčim silnějším než mám já a musim říct, že je to raketa jen to řízení by mohlo jít snáž.Jinak jsem včera nasadil kola na traktor tak jsem na ně zvědav.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
kuligrado
Příspěvky: 1506
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:42 am
Bydliště: U Havířova

Re: Honzy P. Zetor 3011

#97 Nový příspěvek od kuligrado »

Ahoj, ty nové gumy na načančaných diskách vypadají parádně 8)
símtě, kolikátka je ta rotačka?
Náš Trkouš : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 32&t=77823
"Z hovna bič neupleteš, když upleteš, tak nezapráskáš a když zapráskáš tak jedině sebe."

Uživatelský avatar
Honza P.
Příspěvky: 114
Registrován: úte bře 08, 2011 1:52 pm
Bydliště: Stráž nad Nežárkou

Re: Honzy P. Zetor 3011

#98 Nový příspěvek od Honza P. »

Díky jsem rád, že se líbí. Ta rotačka je polská 140tka, ale chtělo by to za tu 40tku větší, protože stouhle to vůbec neubejvá, ale kámoš povídal, že si koupí nějakou diskovku za velkej traktor tak to už taky bude oněčem jiném.

Uživatelský avatar
Honza P.
Příspěvky: 114
Registrován: úte bře 08, 2011 1:52 pm
Bydliště: Stráž nad Nežárkou

Re: Honzy P. Zetor 3011

#99 Nový příspěvek od Honza P. »

Nějaké foto z poslední doby. Byl jsem štěpkovat a potom jsem byl nahrabovat seno u kámoše aby se mohlo slisovat a musim říct, že ty sluníčka to je stroj za všechny prachy na rovný a pravidelný plochy asi dobrý, ale jinak stim pracovat je spíš za trest :vztek: , ale nakonec jsem to nějak nahrnul.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
kuligrado
Příspěvky: 1506
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:42 am
Bydliště: U Havířova

Re: Honzy P. Zetor 3011

#100 Nový příspěvek od kuligrado »

JJ je to s nima kapku věda - úhel sluníček, vlhkost trávy, množství trávy, rychlost pohybu rovnoměrného přímočarého po louce ... až pošetřím, tak půjdou z domu a pořídí se klasická skulka :). Ať je přemlovám, jak chcu, tak ty rolky v mojem podání vypadají prabídně.
Náš Trkouš : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 32&t=77823
"Z hovna bič neupleteš, když upleteš, tak nezapráskáš a když zapráskáš tak jedině sebe."

Uživatelský avatar
Honza P.
Příspěvky: 114
Registrován: úte bře 08, 2011 1:52 pm
Bydliště: Stráž nad Nežárkou

Re: Honzy P. Zetor 3011

#101 Nový příspěvek od Honza P. »

Tak to máš pravdu věda to je a kor na těch kámošových loukách, který jsou samá zatáčka. A vlhkost materiálu neřešíme protože se nahrnuje jen suchý seno, ale co mě štvalo, že nejdou shrnout dva řádky do jednoho a stou rychlostí to jsem většinou jezdil na trojku.

Uživatelský avatar
kuligrado
Příspěvky: 1506
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:42 am
Bydliště: U Havířova

Re: Honzy P. Zetor 3011

#102 Nový příspěvek od kuligrado »

jj taky se snažím jezdit na rychlů trojku a míň jak 2 snad nemá cenu ani zkušat, měl jsem teď něco málo u lesa, plac krásně suchý, ale pod stromama ve stínu furt mokré, tak se ten suchý kusanec skulil.... no našmodrchal bo slunka furt ucpané ... pak se to suché odvezlo a že aspoň odkulím to mokré z pod stomů - a zas naplantané na slunkách ... cyp aby to spral...
Náš Trkouš : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 32&t=77823
"Z hovna bič neupleteš, když upleteš, tak nezapráskáš a když zapráskáš tak jedině sebe."

Uživatelský avatar
Honza P.
Příspěvky: 114
Registrován: úte bře 08, 2011 1:52 pm
Bydliště: Stráž nad Nežárkou

Re: Honzy P. Zetor 3011

#103 Nový příspěvek od Honza P. »

Něco z poslední doby: proběhl odvoz zahradního odpadu a pak nějaké to tahání pro obec
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

HonzaZ3
Příspěvky: 21
Registrován: pon lis 02, 2015 6:54 pm
Bydliště: praha (trak. u M.B.)

Re: Honzy P. Zetor 3011

#104 Nový příspěvek od HonzaZ3 »

Prosím, jaké to máš ty zadní pneu, přesné označení, a jaké s nimi máš zkušenosti. Chtěl bych přezout a výběr je veliký a ceny rozdílný. Nemám zkušenost třeba s počtem vláken potřebných na třicítku, traktor nemám provozován v extrémních podmínkách, spíš jen kolem baráku. Je hezké ušetřit tisícovku ale pak litovat, není to investice na rok.

Uživatelský avatar
Honza P.
Příspěvky: 114
Registrován: úte bře 08, 2011 1:52 pm
Bydliště: Stráž nad Nežárkou

Re: Honzy P. Zetor 3011

#105 Nový příspěvek od Honza P. »

Zadní gumy mám Cultor 12,4-28 mají 8 pláten a vzorek as agri 19. Jinak zatím si nemůžu stěžovat berou teda parádně a jinak si myslim, že by ti stačily 6ti plátnový já je tam taky měl a když jsem kupoval nový tak mi nabídly 8 plátnový za cenu 6 tak jsem si je vzal. Za mne jsou tyto gumy dobrá volba

Odpovědět

Zpět na „Zetor 2011-4011“