Muj zetor 2011

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Dvacítka
Příspěvky: 162
Registrován: ned led 04, 2009 9:20 pm
Bydliště: Boršov
Kontaktovat uživatele:

Muj zetor 2011

#1 Nový příspěvek od Dvacítka »

Zravím všechny "uchyláky"co se motaj kolem traktorů.Vletě jsem si taky koupil zetůrka.Je to skvělá mašina.Nečekal jsem nic famozního ale fak mě ta dvacítka prekvapila.Nekolikrát jsem tady četl že když se napasuje na tricítkovej zadek dvacítka motor že už to neni traktor.Pekna blobst.Zatim jsem naní nic nedělal.Dal jsem do ní akorát baterku a jezdil.Teda sundal jsem z ní boudu protože bych nikde nezaparkoval.Ted budu mít trochu casu tak jí chci dát trochu do pucu.
Přílohy
traktor 002.jpg
traktor 001.jpg

Uživatelský avatar
Dvacítka
Příspěvky: 162
Registrován: ned led 04, 2009 9:20 pm
Bydliště: Boršov
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj zetor 2011

#2 Nový příspěvek od Dvacítka »

traktor 003.jpg

Uživatelský avatar
Dvacítka
Příspěvky: 162
Registrován: ned led 04, 2009 9:20 pm
Bydliště: Boršov
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj zetor 2011

#3 Nový příspěvek od Dvacítka »

traktor 003.jpg

Janci
Příspěvky: 2734
Registrován: pon led 21, 2008 2:59 pm
Bydliště: TN
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj zetor 2011

#4 Nový příspěvek od Janci »

Pekná mašinka. 8) Kolko stála?
Zetor 4011

Uživatelský avatar
Dvacítka
Příspěvky: 162
Registrován: ned led 04, 2009 9:20 pm
Bydliště: Boršov
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj zetor 2011

#5 Nový příspěvek od Dvacítka »

Dal jsem za to 27t a4t za dopravu.Měl jsem štestí taková náhodná koupě.Dal jsem si inzerát a ozval se mi chlapík až ze Šumperka.Trvalo mu asi tri týdny než mi poslal fotky.Nevahal jsem ani minutu.Druhý den jsem hned jel pro to.

Janci
Příspěvky: 2734
Registrován: pon led 21, 2008 2:59 pm
Bydliště: TN
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj zetor 2011

#6 Nový příspěvek od Janci »

Tak to bola dobrá kúpa. 8) Dnes už dvadcátek moc neni. Budeš robit GO?
Zetor 4011

Uživatelský avatar
Dvacítka
Příspěvky: 162
Registrován: ned led 04, 2009 9:20 pm
Bydliště: Boršov
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj zetor 2011

#7 Nový příspěvek od Dvacítka »

Nevim čim začnu ale jen takové zevrubné věci.Zapoměl jsem napsat že jsem z vysočiny.Včera jsem jí po dvouch měsících startoval.Musím podotknout že tu od vánoc mrzne až praští a poslední štyri dny tu máme dvaceti stupnové mrazi.Byla to výzva jestli chytne.Dal jsem čudla,bez vody,bez dekompresoru,jednou zatočil,počkal a na druhé zamotání chztla ja housle.Pozor stála pod kolnou u dědy.Do garaže,od kud je foto,jsem ji stehoval na opravu.Takže moc nevrtat ale musím kouknout na ventyly .Jeden ventyl je volnej ve vodítku ,prská mi olej dovýfuku.Brzdí ,jezdí.vše funguje tak prejdu to nejnutnejší.Samozrejme lak kapoty ,z blatníkama zatim nevím jsou dole popraskaný,varený a vselijak lepený.Tak nevím jak se z tím poperu.

Uživatelský avatar
stano 4011
Příspěvky: 1157
Registrován: ned črc 22, 2007 9:12 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Muj zetor 2011

#8 Nový příspěvek od stano 4011 »

Dvacítka píše:Nevim čim začnu ale jen takové zevrubné věci.Zapoměl jsem napsat že jsem z vysočiny.Včera jsem jí po dvouch měsících startoval.Musím podotknout že tu od vánoc mrzne až praští a poslední štyri dny tu máme dvaceti stupnové mrazi.Byla to výzva jestli chytne.Dal jsem čudla,bez vody,bez dekompresoru,jednou zatočil,počkal a na druhé zamotání chztla ja housle.Pozor stála pod kolnou u dědy.Do garaže,od kud je foto,jsem ji stehoval na opravu.Takže moc nevrtat ale musím kouknout na ventyly .Jeden ventyl je volnej ve vodítku ,prská mi olej dovýfuku.Brzdí ,jezdí.vše funguje tak prejdu to nejnutnejší.Samozrejme lak kapoty ,z blatníkama zatim nevím jsou dole popraskaný,varený a vselijak lepený.Tak nevím jak se z tím poperu.
s tym olejom vo voditku som to mal tiez ,voditko bolo vytrhnute z hlavy ,takze nova hlava a voditka aventili , mas sakra vyhodu , mas len dve hlavy

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Muj zetor 2011

#9 Nový příspěvek od Tom »

Pěkné, pěkné, moc pěkné. 8) Dvacítka se mi moc líbí. Přimlouvám se do budoucna za komplet renovaci do původní stavu.
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
Dvacítka
Příspěvky: 162
Registrován: ned led 04, 2009 9:20 pm
Bydliště: Boršov
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj zetor 2011

#10 Nový příspěvek od Dvacítka »

Mozna že to dam do kupi i z boudou.Pridam ješte nějake fotky.Man doma delanou lejtu na vodu, takto vyfotím a dam to sem na zkouknuti.

Uživatelský avatar
Zetor 15
Příspěvky: 459
Registrován: čtv črc 12, 2007 10:25 pm
Bydliště: Chvojenec

Re: Muj zetor 2011

#11 Nový příspěvek od Zetor 15 »

Moc pěkný stroj a za pěknou cenu.

Uživatelský avatar
k.ondra89
Příspěvky: 269
Registrován: úte říj 21, 2008 12:50 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj zetor 2011

#12 Nový příspěvek od k.ondra89 »

Dvacítka píše:Nevim čim začnu ale jen takové zevrubné věci.Zapoměl jsem napsat že jsem z vysočiny.Včera jsem jí po dvouch měsících startoval.Musím podotknout že tu od vánoc mrzne až praští a poslední štyri dny tu máme dvaceti stupnové mrazi.Byla to výzva jestli chytne.Dal jsem čudla,bez vody,bez dekompresoru,jednou zatočil,počkal a na druhé zamotání chztla ja housle.Pozor stála pod kolnou u dědy.Do garaže,od kud je foto,jsem ji stehoval na opravu.Takže moc nevrtat ale musím kouknout na ventyly .Jeden ventyl je volnej ve vodítku ,prská mi olej dovýfuku.Brzdí ,jezdí.vše funguje tak prejdu to nejnutnejší.Samozrejme lak kapoty ,z blatníkama zatim nevím jsou dole popraskaný,varený a vselijak lepený.Tak nevím jak se z tím poperu.
blatníky se nechaj koupit nový :)

Uživatelský avatar
Proximák
Příspěvky: 668
Registrován: stř říj 22, 2008 7:28 pm
Bydliště: okres Třebíč

Re: Muj zetor 2011

#13 Nový příspěvek od Proximák »

Moc ti fandím. Taky sem něco takováho jako dvacítka motor a třicítka zadek jsem měl v hlavě, ale prtože všichni tady na fůru na to měli negativní názor tak sem se na to vykašlal. Ale jak vidím tak to funguje.

Uživatelský avatar
Dvacítka
Příspěvky: 162
Registrován: ned led 04, 2009 9:20 pm
Bydliště: Boršov
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj zetor 2011

#14 Nový příspěvek od Dvacítka »

Uz ji mám v parádě.Udelam co je potreba a dám ji taky do laku.Musim pridat nejaké fotky.To jsem tady ještě nepsal.Mame delaný štěpkovač z rezačky 220.Tak jsem ho v letě zkusil za zeturka dát.Mužu napsat že já byl spocený on rozhodne ne.Nadrtil jsem z nim asi 12 m3 štepky a parada.Samozrejme se musí s e s rozumem,neni to dospělej traktor.Mrzí mne že jsem tu soupravu nevifotil.Príště to napravím.

Uživatelský avatar
Dvacítka
Příspěvky: 162
Registrován: ned led 04, 2009 9:20 pm
Bydliště: Boršov
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj zetor 2011

#15 Nový příspěvek od Dvacítka »

Tak po chvilkách se na něm pracuje.Deto pomalu je málo času.Ted mám rozdelanou spojku protože byl prasklej jeden klobouček,tak už jí zkontroluju komplet.Zjistil jsem že je smetená lamela .Takže dám novou.Měl jsem sundané hlavy.Potvrdilo es mi prasklé vodítko ventylu.Jinak měním všechny hadice.Udělám i pumpu.Dal jsem nové palivové filtry,vyčistil jsem filtry oleje,akorát nevím jestli tam bylo A nebo AD .Síttka byli skoro čistý,ventyli trochu pokrytý karbonem,tak nevím.Náboje predních kol jsou vyčištěný,nová vazelína,vymezená vúle a nové prachovky.Stredák je dobrej stačila jen jedna podložka.Čepy rízení jsem taky vymenil za noví.Spousta čištění,jinak mě prekvapuje v jaké je kondici,asi toho moc nenajezdil.
ltraktůrky 006-400.jpg
Přílohy
ltraktůrky 003-400.jpg
ltraktůrky 002-400.jpg
ltraktůrky 001-400.jpg

Odpovědět

Zpět na „Zetor 2011-4011“