Muj zetor 2011

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
doktorzetoru
Příspěvky: 327
Registrován: ned lis 09, 2008 12:56 pm
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj zetor 2011

#46 Nový příspěvek od doktorzetoru »

Ahoj, mohl by si sem dát nějaké další foto, ale trošku větší, aby bylo možno prohlédnout i detaily. Např. úprava blatníků. S těma 24" kolama nejsi spokojen? Jsou na traktor normálně uváděna v katalogu, jak je tedy možné, že máš traktor tak na zadek? Zkoušel si pootočit portálama?
Kdo pomůže traktoru - přece doktorzetoru!

Uživatelský avatar
Dvacítka
Příspěvky: 162
Registrován: ned led 04, 2009 9:20 pm
Bydliště: Boršov
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj zetor 2011

#47 Nový příspěvek od Dvacítka »

Na zadek je to protože mam na predku 6.50 na 16 a ještě šíp,tak proto ten predek tak vysoko.Taky mám odoruženou nápravu,narozdíl od Tebe,jak jsem se koukal.Jinak ty 24 na zadku jsou v pohodě.Ty fotky jsi myslel té upravy blatníku asi.Já když sem dávám fotky tak je zmenšuji pres prográmek co mi tady někdo doporučil.Tak to zmenšuje jak to zmenšuje.Portálama jsem netočil,to bych asi nerešil.Fotky skusím nějaké udělat.

Uživatelský avatar
Dvacítka
Příspěvky: 162
Registrován: ned led 04, 2009 9:20 pm
Bydliště: Boršov
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj zetor 2011

#48 Nový příspěvek od Dvacítka »

Jelikož měl traktúrek letos kulatiny, rovných padesát let od svého vzniku a hlavně protože přestal mazat,dostal zbrusu nový střeva.Broušení kliky,vložky,ložiska.Klika nebila ještě broušená a taky pěkně šišatá ,spravil to až druhý přebrus.Chladič jsem taky čistil tak dlouho, až jsem koupil nový.Ted mu koluje v žilách fridex.Trochu barvy a vypadá zase jak mladík
https://dvacitka2011.rajce.idnes.cz/nastenka/

Uživatelský avatar
jimmy 4011
Příspěvky: 3368
Registrován: úte říj 21, 2008 6:35 pm
Bydliště: čr

Re: Muj zetor 2011

#49 Nový příspěvek od jimmy 4011 »

Pěknej traktor. 8)
Ten naviják taky nevypadá špatně.
Ono je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém.
Werich

Uživatelský avatar
pepanek
Příspěvky: 907
Registrován: úte zář 13, 2016 7:14 pm
Bydliště: rokycany

Re: Muj zetor 2011

#50 Nový příspěvek od pepanek »

Trakturek pěknej takový koťátko :)
A naviják super asi na dváce hned za blatníkem, ale i tak ti bude zvedat předek. k traktoru super :prace:

Uživatelský avatar
Dvacítka
Příspěvky: 162
Registrován: ned led 04, 2009 9:20 pm
Bydliště: Boršov
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj zetor 2011

#51 Nový příspěvek od Dvacítka »

Neni to tak hrozný,jasně že za naviják nemůžeš zapřáhnout pět kubíku.Na foru,Videa našich strojů. mám videjka.Dvacítka a naviják.Přitáhne a odtáhne docela dost.

Uživatelský avatar
Jura3011
Příspěvky: 38
Registrován: čtv dub 21, 2016 6:33 am
Bydliště: Jihlavsko

Re: Muj zetor 2011

#52 Nový příspěvek od Jura3011 »

Máš prosímtě zkušenost s prací v lese s řetězy na kolech a bez? Je to velký rozdíl? Neničí se vzorek pneu? Asi musí být pořádně našponované, ne? Jak mají být správně nasazené? Kam směřují a jak jsou zajištěné zámky? Máš ještě detailnější fotky?
Podařilo se mi sehnat zrovna takové řetězy, co máš na fotkách s navijákem a chystám se je nasadit. Jen nevím, jestli je mám kompletní. Děda mě od nich odrazuje, že to prý trhá šípy. Vzorek mám ještě slušný, tak se o něj bojím. Dík Jura

pavel sk
Příspěvky: 12789
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Muj zetor 2011

#53 Nový příspěvek od pavel sk »

Retaz je dobra na zadratejsie pneumatiky uz s nizsim vzorkom. Vtedy ten šípak tak pod retazou netrpi. Pri pouziti retazi treba davat viac pozor na poloosy a portaly. Hlavne u nizsej rady (20XX, 30XX). Zalezi to aj od toho ake mas prevedenie retazi. My sme pouzili retaze naposledy este na starych zodratych pneu. Retaze mame koruny upravene s LKT. Na tych 69-tka isla ako pásak :smich: . Na 3011 by som pouzil bud rebrik upraveny do H alebo siete.

Uživatelský avatar
Dvacítka
Příspěvky: 162
Registrován: ned led 04, 2009 9:20 pm
Bydliště: Boršov
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj zetor 2011

#54 Nový příspěvek od Dvacítka »

V zimě je používám dost.bez nich to nejezdí.Samozřejmě že když je vzorek nízký nebo žádný je to lepší.Takhle ti bere jen část řetězu.No a gumy to taky neničí,když je pořádně dotáhneš,tak je to v pohodě.Mám je zkrácený akorát.Nandání mi trvá deset minut.Když je chceš pořádně utáhnout stačí je nandávat na měkčí gumy a pak dofoukat.Ale na takových malých kolech to utáhneš lehce.Zámky nezajištuji,jsou orezlé a drží sami.A rozdíl poznáš,až je nasadíš.Ted jsem vozil dřevo a bez řetězú bych to ani neskoušel.Na rajčeti mám fotky.

rapo
Příspěvky: 2
Registrován: úte bře 15, 2011 9:12 pm
Bydliště: Svitavy

Re: Muj zetor 2011

#55 Nový příspěvek od rapo »

Ahoj, mohl by mě prosím někdo z majitelů Z 2011 změřit délky táhel řízení (levé i pravé), myšleno bez hlavic, jenom tyčky. Chtěl jsem je vyměnit, koupil jsem je a jsou cca o 5 cm delší. Není problém je zkrátit, ale zajímalo by mě, kde je chyba. Díky.

Uživatelský avatar
jendex
Příspěvky: 91
Registrován: pát pro 08, 2017 8:22 pm
Bydliště: Golčův Jeníkov

Re: Muj zetor 2011

#56 Nový příspěvek od jendex »

Ahoj, tak delka tahla je presne 84 cm :-)

HonzaT.
Příspěvky: 730
Registrován: stř srp 19, 2009 10:26 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Muj zetor 2011

#57 Nový příspěvek od HonzaT. »

Jsou dvě délky,levé je jiné,než pravé,stejně jako u 3011, nebo 4011.

hermanek6
Příspěvky: 2
Registrován: úte dub 23, 2019 2:48 pm
Bydliště: Semčice

Re: Muj zetor 2011

#58 Nový příspěvek od hermanek6 »

Zdravím, mám taky zeturek 2011 a chystám se ji dát už do laku a zajímalo by mě jakou barvu jsem dávali na motor atd. Někdo má klasika slonovinu někdo zase takovou bronzovou což jsem se dočetl že je originál. Napište prosím čísla pokud víte. DEKUJI

Béďa 17
Příspěvky: 655
Registrován: pon pro 03, 2012 8:47 pm
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Muj zetor 2011

#59 Nový příspěvek od Béďa 17 »

Moc pěkný traktor a stroje a také spousta pěkné práce 8) .Co to máš na tom fekálku za čerpadlo?
Zetor 6718 s motorem 7001
Zetor 25 A

Uživatelský avatar
Dvacítka
Příspěvky: 162
Registrován: ned led 04, 2009 9:20 pm
Bydliště: Boršov
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj zetor 2011

#60 Nový příspěvek od Dvacítka »

Čerpadlo je klasika nějaká Sigma .Pro zvýšení otáček jsem tam narouboval želvu z bramborového kombajnu.Tam se používá na olejové čerpadlo.

Odpovědět

Zpět na „Zetor 2011-4011“