3011 +celak

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
petr bušek
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 25, 2007 9:30 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

3011 +celak

#1 Nový příspěvek od petr bušek »

Ahoj,posílám pár fotek mého Zetoru 3011 s čelním nakladačem. Začal jsem loni na podzim a za pomoci mého velmi dobrého kamaráda vzniklo toto.


Obrázek

Obrázek
Obrázek

sustodp
Příspěvky: 363
Registrován: stř pro 10, 2014 7:55 pm
Bydliště: velky krtis

Re: 3011 +celak

#2 Nový příspěvek od sustodp »

nazdar, samozrejme asi nielen mna zaujima kolko kg na tom dvihas normalne a kolko je uz na hrane. taktiez ci nosis nejake zavazie v ramenach. inak to vyzera paradne. klobuk dole :friends:

Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 701
Registrován: pon črc 16, 2007 8:44 am
Bydliště: kousek od Jičína

Re: 3011 +celak

#3 Nový příspěvek od Jindra »

Tak mám pocit že tam tu čelní hydrauliku na zimu ani dávat nebudeš ne a necháš radličku na čelňáku? Když se s tím vymotáš na dvoře teď tak to v zimě půjde taky ne a budeš moci hrnout do větší výšky. :)
tak co přijde na 30 dalšího? :)
kdo si hraje nezlobí

Uživatelský avatar
kuligrado
Příspěvky: 1506
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:42 am
Bydliště: U Havířova

Re: 3011 +celak

#4 Nový příspěvek od kuligrado »

Ahoj hezké, co ta data, kolik to tak váží a kolik to tak zvedne? dík
Náš Trkouš : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 32&t=77823
"Z hovna bič neupleteš, když upleteš, tak nezapráskáš a když zapráskáš tak jedině sebe."

Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 701
Registrován: pon črc 16, 2007 8:44 am
Bydliště: kousek od Jičína

Re: 3011 +celak

#5 Nový příspěvek od Jindra »

Podle informací co k tomu mám tak to má asi 300-350 kg a zvedne to určitě taky tolik. Vždyť je to na 30 po té nemůžeš chtít zázraky, když tam dáš něco těžkého tak zase nezatočíš. Ale Petr napíše určitě víc zkušeností
kdo si hraje nezlobí

Uživatelský avatar
kuligrado
Příspěvky: 1506
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:42 am
Bydliště: U Havířova

Re: 3011 +celak

#6 Nový příspěvek od kuligrado »

:) právě to mě zajímalo, vím že se kdysi na tyhle majory dával čelák, někde jsem ho i potkal, ale nebylo se koho zeptat, takže nějaké bližší parametry nevím
Náš Trkouš : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 32&t=77823
"Z hovna bič neupleteš, když upleteš, tak nezapráskáš a když zapráskáš tak jedině sebe."

Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 701
Registrován: pon črc 16, 2007 8:44 am
Bydliště: kousek od Jičína

Re: 3011 +celak

#7 Nový příspěvek od Jindra »

taky jsem ten čelák viděl někde na obrázku a v knížce, ale ten měl ten výložník z ohnuté trubky a lopatu jen tu překlápěcí ne hydraulickou takže ten byl asi i lehčí než tento dělaný
kdo si hraje nezlobí

Uživatelský avatar
Tomis_Zetor_3011
Příspěvky: 15
Registrován: čtv srp 05, 2021 11:43 pm
Bydliště: C.Krumlov

Re: 3011 +celak

#8 Nový příspěvek od Tomis_Zetor_3011 »

@Petr jaky jsi pouzival material na celnak, hlavne na upevneni? vidim tam nejaky jekl a dole je to pripojene jak, jestli se muzu ptat, nebo jestli muzes udelat nejake detailnejsi foto byl bych rad. Take mam stejnou kabinu, tak by me zajimalo za co to tam je uchycene, a co na to rika ta odpruzena naprava? mam vicemene stejne jak ty... jinak hydrauliku pohanis z vnejsiho okruhu? nebo mas vpredu dalsi cerpadlo? dik za info ;)

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: 3011 +celak

#9 Nový příspěvek od Terablick »

Nádhera. Třeba se jednou k něčemu takovýmu taky dohrabu :( Neměl bys nějaký detailnější fotkly, nebo dokonce nákresy, plánky... k tomu čeláku, podvázání atd? Rád bych si na svou taky dal čelák, samotnej čelák (origo ND5) mám už asi rok doma, ale bez držáků a podvázání, a nějak si s tím nevím rady :(

Hrozně se mi líbí, že to máš přesně tak, jak bych to chtěl i já - cca zároveň s kapotou :) A ta kabina je taky parádní :)

Prsa máš ty origo lehký? Zdaj se mi jako nejslabší článek na tom všem... :-/ Jenže překopávat se mi to taky nechce :D Takže pokud to tobě funguje, bude i mě :)
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Uživatelský avatar
Tomis_Zetor_3011
Příspěvky: 15
Registrován: čtv srp 05, 2021 11:43 pm
Bydliště: C.Krumlov

Re: 3011 +celak

#10 Nový příspěvek od Tomis_Zetor_3011 »

Tady jsem objevil neco na 4011, coz je akorat o kousek (o valec) delsi :)

jen udelat vpredu jine prepevneni na lehkou konzolu:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

treba to nekoho inspiruje.

nebo tady jeste jedna 4718 .. tady se mi zda celkem hodne vpredu pripevnene, cili bude asi vic zatizena predni naprava.

Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 701
Registrován: pon črc 16, 2007 8:44 am
Bydliště: kousek od Jičína

Re: 3011 +celak

#11 Nový příspěvek od Jindra »

Petrův čelák je chycený k trubce co drží kabinu, na ní jsou navařené plotny a k nim jsou přišroubované sloupky co drží čelák, od nich je výztuha dopředu na prsa. tam už si moc nepamatuji jak má podvázání ale je tam trubka od předu dozadu myslím na čep spodního závěsu.
kdo si hraje nezlobí

Uživatelský avatar
Tomis_Zetor_3011
Příspěvky: 15
Registrován: čtv srp 05, 2021 11:43 pm
Bydliště: C.Krumlov

Re: 3011 +celak

#12 Nový příspěvek od Tomis_Zetor_3011 »

Jako, ze stacili navarit nejaky platle primo na tu trubku a vpredu zaprit na srouby mezi konzolou a motorem? Nebo jak to ma k te trubce? Co jsem tak nasel a videl bylo spis podvazani, ktere od portalu (pripadne pripevnene na boku dif. skrine) je podvazan plechem o Xcm tlousce az dopredu k drzaku konzoli. A na tomto podvazani je pak platle na ktere je sloupek celaku a dole podvazany je take spojeny. Nevim, jak moc se muze ta trubka, ktera je skrz prevodovku, zatizit. Jeste mne napadlo pouzit treba nejaky pouzity z 5011 a pod a ve predu to upravit/dodelat na tu nasi konzolu. :-/ Coz by melo vyhodu, ze by se to urychlilo...

Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 701
Registrován: pon črc 16, 2007 8:44 am
Bydliště: kousek od Jičína

Re: 3011 +celak

#13 Nový příspěvek od Jindra »

Mluvil jsem s Petrem, teď nějak nestíhá ale že to trochu nafotí a přidá nějakou fotku
kdo si hraje nezlobí

Uživatelský avatar
Tomis_Zetor_3011
Příspěvky: 15
Registrován: čtv srp 05, 2021 11:43 pm
Bydliště: C.Krumlov

Re: 3011 +celak

#14 Nový příspěvek od Tomis_Zetor_3011 »

Jindra píše: čtv říj 14, 2021 9:11 am Mluvil jsem s Petrem, teď nějak nestíhá ale že to trochu nafotí a přidá nějakou fotku
to by bylo super, uz se tesim :)

Uživatelský avatar
Tomis_Zetor_3011
Příspěvky: 15
Registrován: čtv srp 05, 2021 11:43 pm
Bydliště: C.Krumlov

Re: 3011 +celak

#15 Nový příspěvek od Tomis_Zetor_3011 »

Jindra píše: čtv říj 14, 2021 9:11 am Mluvil jsem s Petrem, teď nějak nestíhá ale že to trochu nafotí a přidá nějakou fotku
Tak uz Petr stiha? :smich:

Odpovědět

Zpět na „Zetor 2011-4011“