Petrova 4011

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
C4RT3P
Příspěvky: 34
Registrován: sob lis 08, 2014 12:29 am
Bydliště: 756 02

Petrova 4011

#1 Nový příspěvek od C4RT3P »

Čau chlapy, tak jsme koupili nový stroj. Je to 4011, brali jsme ho v Napajedlech u zlína. Hlavně proč jsme ho chtěli bylo to, že má už externí vývody na hydrauliku a my už docela dlouho měli objednanou bednu za traktor i s pístnicí. Předchozí Z25 šla pryč, museli by jsme do něj investovat dost času a to se těžko kombinuje, když jsem doma jen přes víkend. :)
Zatím jsme měnili olej v motoru, čistili palivovou soustavu, cínovali chladič a opravovali vodní soustavu kvůli fridexu. Vodní pumpa byla dělaná a blok motoru by měl být 67.

Na podzim jsme ho dovezli domů, poorali a spokojenost. Sháněli jsme jiné kola (9/9,5x32) a když jsme je chtěli vyměnit, podělalo se řízení. Když jsme ho kupovali, pán říkal že řízení je rok staré, kuličkové ale všimli jsme si malého rejdu. S tátou jsme to rozdělali a kostka na sra*ky :smich: tak jsme objednali nové kuličkové. Pročítal jsem tady fórum a vůbec jsem nevěděl že když je to kuličkové, musí se upravit "samopal" řízení. Když jsem se teď na něj díval, ani jeden není vybroušený :nene:

Můžete mi někdo poradit, jak je lepší kostku dát? chtěl bych ji dát, když je na traktoru tak směrem dopředu, takže musím levý samopal vybrousit na horní straně a to o cca 8mm? říkám to správně?

Tady nějaké fotky :-)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 701
Registrován: pon črc 16, 2007 8:44 am
Bydliště: kousek od Jičína

Re: Petrova 4011

#2 Nový příspěvek od Jindra »

dával jsem kostku kuličkami dopředu, samopal jsem vybrušoval docela dost, já měl nějaké repasy a musel jsem brousit i zaoblení kolem čepů pro kameny
kdo si hraje nezlobí

Uživatelský avatar
C4RT3P
Příspěvky: 34
Registrován: sob lis 08, 2014 12:29 am
Bydliště: 756 02

Re: Petrova 4011

#3 Nový příspěvek od C4RT3P »

Tak řízení upravené. Oproti tomu předchozímu jdou kola vytočit snad o 50 % víc. Nechápu že ho to tehdy nenapadlo :/ Zrovna jsme to přezuli a ještě budu shánět na předek asi 17tky

Tady nějaké fotky :-)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Přema
Příspěvky: 230
Registrován: úte lis 25, 2008 11:12 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Petrova 4011

#4 Nový příspěvek od Přema »

Mám na 40-ce 6,00x16" vepředu a taky dobré i pro technickou

Odpovědět

Zpět na „Zetor 2011-4011“