Zetor 4011 od Radka 01

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Radek01
Příspěvky: 976
Registrován: stř pro 05, 2007 10:01 am
Bydliště: Hranicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetor 4011 od Radka 01

#196 Nový příspěvek od Radek01 »

Tak traktorek dostane k šedesátým narozeninám nové brzdy a gufera do portálů. :)
Už jsem to rozmontoval a teď nevím jaká může být maximálně minimální síla stěny u bubnů.
Neví to někdo, kolik tam může být?

https://postimg.cc/gallery/g01dmLk
Potřeboval bych aby měl den mnohem více hodin, ať stihnu alespoň zlomek toho co plánuji. (www.coolsvatba.cz)

Uživatelský avatar
lukisek 099
Příspěvky: 3127
Registrován: čtv kvě 05, 2011 1:20 am
Bydliště: Oderské Vrchy

Re: Zetor 4011 od Radka 01

#197 Nový příspěvek od lukisek 099 »

Pokud mas nekde nekoho nech si nalepit oblozeni na stare pakny to co ted prodavaji je hruza je tam jiny radius. Popripade pokud nekdo jeste prodava starou zasobu tak vzit tyhle. Jo a u Nekvindy sem rok zpet zahledl pakny sice jednou tak drazsi ale z fotky i zpracovani vypada dost slusne jen nevim jestli je jeste maji... Ja jednomu koupil z nekvindy nytovane kus tak do 100kc oblozeni sem musel donytovat bylo volne a brzdy nic moc teda... Ale ja ted posledni dobou resim na traktorech ty brzdy z velkyma paknama ty mensi sem ted dlouho nedelal... Hlavne vse odmastit umyt popripade si nechej lehce stahnout na soustruhu na bubnech sklovinu delal jsem to klukovi cca 10let zpet na 5211 a stale brzdi jak slak 8) vymenit valecky dej tam fragokov. A pasy rucni brzdy ty ohybane oka ve kterych sou cepy tak to prelitni svarem uz jsem dvakrat resil nefunkci rucni brzdu jen proto ze jak to oni maji bodovane tak se to utrhno kluk pak dotahoval a brzdy nic... Musel jsem to rozhodit a stacilo to naohybat zpet a svaril jsem to a dal zpet. Delam uz to tak vsem hned jak to skladam. Jo a na lesakach nebo co maji soukromnici na obhospodarovani lesa jeste davam naty cepy na pas rucni brzdy velkoplosne podlozky proti vypadnuti tech cepu navrtam tam diry udelam zavity M5 a pohoda. Jo a na viku uzaverky vymen na tahle okrouzky.Tak at se oprava podari.

Uživatelský avatar
Radek01
Příspěvky: 976
Registrován: stř pro 05, 2007 10:01 am
Bydliště: Hranicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetor 4011 od Radka 01

#198 Nový příspěvek od Radek01 »

Já mám pakny, ještě dobré, měnil jsem je před 18 lety (moc nejezdím). Odmastím je a dám je zpátky, pásy na ruční brzdy jsem koupil nové, prasátka a hlavní brzdový válec jsem taky koupil nový. Bubny trochu stáhnu na soustruhu, ať to lépe brzdí.
Jen právě netuším, jaká je minimální síla stěny bubnu, kdy už koupit nové bubny. Nikde jsem tento údaj nenašel. Já si myslím, že tam mám ještě dost silnou stěnu, ale čert ví. :)
Potřeboval bych aby měl den mnohem více hodin, ať stihnu alespoň zlomek toho co plánuji. (www.coolsvatba.cz)

Uživatelský avatar
lukisek 099
Příspěvky: 3127
Registrován: čtv kvě 05, 2011 1:20 am
Bydliště: Oderské Vrchy

Re: Zetor 4011 od Radka 01

#199 Nový příspěvek od lukisek 099 »

Bubny sem zatim nikomu nemenil nebylo potreba. Max lehce vzit tu sklovinu. Ty pasy urcite zavar staci zboku nekde mam i fotky ale nechce se mito slozite nahravat.

Uživatelský avatar
Radek01
Příspěvky: 976
Registrován: stř pro 05, 2007 10:01 am
Bydliště: Hranicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetor 4011 od Radka 01

#200 Nový příspěvek od Radek01 »

OK, díky za rady, udělám to tak. Ty pásy trochu smrknu ceočkem a hotovo. 8)
Potřeboval bych aby měl den mnohem více hodin, ať stihnu alespoň zlomek toho co plánuji. (www.coolsvatba.cz)

pavel sk
Příspěvky: 12893
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Zetor 4011 od Radka 01

#201 Nový příspěvek od pavel sk »

Novy bubon u 4011 by mal mat vnutorny priemer 220mm. Tak si rpemeraj svoje a rozdiel uz spoznaš.

Uživatelský avatar
Radek01
Příspěvky: 976
Registrován: stř pro 05, 2007 10:01 am
Bydliště: Hranicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetor 4011 od Radka 01

#202 Nový příspěvek od Radek01 »

Změřím a uvidím kolik mi tam ještě zbývá. Díky. :)
Potřeboval bych aby měl den mnohem více hodin, ať stihnu alespoň zlomek toho co plánuji. (www.coolsvatba.cz)

Uživatelský avatar
Radek01
Příspěvky: 976
Registrován: stř pro 05, 2007 10:01 am
Bydliště: Hranicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetor 4011 od Radka 01

#203 Nový příspěvek od Radek01 »

Tak jsem se konečně odhodlal a opravil jsem to své řízení na traktoru. Vyrobili jsme přípravek a ohnuli to autogenem každou "packu" o dva cm. Pak jsme s otcem nadstavili spojovací tyč. Byl jsem to dnes projet a zdá se, že to bude mnohem lepší nežli to bylo předtím :) .
https://postimg.cc/gallery/mcKdFPh
Potřeboval bych aby měl den mnohem více hodin, ať stihnu alespoň zlomek toho co plánuji. (www.coolsvatba.cz)

Odpovědět

Zpět na „Zetor 2011-4011“